PURE GLOW SRL
CUI 22987760 · J2007005531120
PURE GLOW SRL are CUI 22987760, nr. de înregistrare J2007005531120, înmatriculată pe 27.12.2007. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4771. În 2025: cifră de afaceri 161.900 lei, profit net 24.357 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 162 mii lei · mediana 199 mii lei | 81% din mediană |
| Profit net | 24 mii lei · mediana 3 mii lei | 861% din mediană |
| Marjă netă | 15% · mediana 1.6% | 938% din mediană |
Comparat cu 270.641 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 161.900 | 117.904 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | — | 0 | 0 | 19.755 | 7.500 |
| Venituri totale | 162.120 | 117.952 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 19.756 | 7.500 |
| Cheltuieli totale | 137.763 | 89.848 | — | — | — | 287 | — | — | — | 130 | 543 | — | 14.814 | 53.908 | 38.271 |
| Profit / pierdere brută | 24.357 | 28.104 | 0 | 0 | 0 | 213 | 0 | 0 | 0 | -130 | -543 | 0 | -14.814 | -34.152 | -30.771 |
| Profit / pierdere netă | 24.357 | 28.104 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 | -130 | -543 | 0 | -14.814 | -34.152 | -30.771 |
| Active imobilizate | 8.912 | 9.895 | — | — | — | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | 1.633 | 12.076 |
| Active circulante | 132.665 | 131.491 | 8.460 | 8.460 | 8.460 | 8.460 | 8.460 | 8.460 | 8.460 | 8.460 | 8.460 | 8.460 | 8.830 | 12.230 | 14.697 |
| Stocuri | 78.673 | 61.241 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 787 |
| Creanțe | 32.391 | 21.924 | 8.460 | 8.460 | 8.460 | 8.460 | 8.460 | 8.460 | 8.460 | 8.460 | 8.460 | 8.460 | 8.830 | 12.229 | 13.897 |
| Casa și conturi la bănci | 21.601 | 48.326 | — | — | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 13 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 3.978 |
| Datorii | 173.742 | 197.909 | 93.087 | 93.087 | 93.087 | 93.087 | 93.287 | 93.287 | 93.287 | 93.287 | 93.157 | 92.614 | 92.984 | 83.203 | 65.939 |
| Capitaluri proprii | -32.165 | -56.523 | -84.627 | -84.627 | -84.627 | -84.627 | -84.827 | -84.827 | -84.827 | -84.827 | -84.697 | -84.154 | -84.154 | -69.340 | -35.188 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 27.12.2007 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 4771 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | PURE GLOW SRL |
| Nr. reg. com. | J2007005531120 |
| EUID | ROONRC.J2007005531120 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2007-12-27 |
| Sediu social | Str. Constantin Daicoviciu, 1, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. CONSTANTIN DAICOVICIU, NR.1, AP.5 |
| Telefon | 0745814717 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALTMAN CONTASERV SRL | aceeași clădire |
| ARCASUL VERDE SRL inactiv | aceeași clădire |
| AURUM TRADE SRL | aceeași clădire |
| EFG CONT SRL | aceeași clădire |
| LUCULLUS TRADE SRL | aceeași clădire |
| MAGAM BAKESHOP S.R.L. | aceeași clădire |
| PROTECH SISTEME TEHNOLOGICE SRL | aceeași clădire |
| SCRIPSENSE S.R.L. | aceeași clădire |
| THE PHOENICIAN S.R.L. | aceeași clădire |
| QUICK IMAGE INTERNATIONAL SRL inactiv | aceeași clădire |
| NETROM HOLDING SRL | 22 m |
| QUASAR SPORT & TOURS SRL inactiv | 22 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 4791 | 2024 – 2025 |
| 8121 | 2015 – 2023 |
| 8122 | 2011 – 2014 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (21)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08