JIANU & COMPANY S.R.L.
CUI 2298800 · J1991002602161
JIANU & COMPANY S.R.L. are CUI 2298800, nr. de înregistrare J1991002602161, înmatriculată pe 31.12.1991. Sediul social e în Sat Moţăţei, Comuna Moţăţei, jud. Dolj. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9531. În 2024: cifră de afaceri 149.250 lei, pierdere netă 40.261 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 149 mii lei · mediana 129 mii lei | 115% din mediană |
| Profit net | -40 mii lei · mediana 4 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -27% · mediana 3.6% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 149 mii lei · mediana 112 mii lei | 134% din mediană |
Comparat cu 30.785 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 149.250 | 514.877 | 145.886 | 121.531 | 128.596 | 86.002 | 54.494 | 43.924 | 29.523 | 30.153 | 18.660 | 0 | — |
| Venituri totale | 149.250 | 514.877 | 155.808 | 121.531 | 128.596 | 86.002 | 54.494 | 43.995 | 29.523 | 30.169 | 18.660 | 0 | — |
| Cheltuieli totale | 188.018 | 186.292 | 147.994 | 106.067 | 122.131 | 79.006 | 49.858 | 33.023 | 26.785 | 30.364 | 15.123 | — | — |
| Profit / pierdere brută | -38.768 | 328.585 | 7.814 | 15.464 | 6.465 | 6.996 | 4.636 | 10.972 | 2.738 | -195 | 3.537 | 0 | — |
| Profit / pierdere netă | -40.261 | 274.782 | 3.437 | 11.818 | 2.607 | 4.389 | 3.021 | 9.654 | 1.836 | -1.099 | 3.097 | 0 | — |
| Active imobilizate | 158.067 | 129.984 | 41.073 | 22.829 | 27.298 | 8.732 | 8.732 | 11.501 | 13.734 | 13.734 | 8.561 | 9.780 | 9.780 |
| Active circulante | 178.638 | 278.523 | 99.332 | 62.019 | 35.625 | 37.808 | 37.023 | 22.596 | 18.194 | 15.575 | 21.852 | 11.926 | 11.926 |
| Stocuri | 29.567 | 20.238 | 34.801 | 30.949 | 17.400 | 27.721 | 22.438 | 21.440 | 11.328 | 12.278 | 13.384 | 9.099 | 9.099 |
| Creanțe | 94.680 | 141.491 | 32.018 | 8.408 | 15.766 | 464 | — | — | — | 741 | — | 252 | 252 |
| Casa și conturi la bănci | 54.391 | 116.794 | 32.513 | 22.662 | 2.459 | 9.623 | 14.585 | 1.156 | 6.866 | 2.556 | 8.468 | 2.575 | 2.575 |
| Cheltuieli în avans | 3.503 | 3.503 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 57.578 | 89.118 | 92.296 | 54.174 | 44.067 | 30.291 | 33.896 | 25.257 | 32.743 | 31.960 | 31.965 | 26.354 | 26.354 |
| Capitaluri proprii | 282.630 | 322.892 | 48.109 | 30.674 | 18.856 | 16.249 | 11.859 | 8.840 | -815 | -2.651 | -1.552 | -4.648 | -4.648 |
| Capital subscris vărsat | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 28.11.1992 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Calafat |
| CAEN principal | 9531 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | JIANU & COMPANY S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J16/2602/1991 |
| EUID | ROONRC.J1991002602161 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1991-12-31 |
| Sediu social | Str. Mihai Viteazul, 14, Sat Moţăţei Com. Moţăţei, DOLJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. DOLJ, SAT MOŢĂŢEI COM. MOŢĂŢEI, STR. MIHAI VITEAZUL, NR.14 |
| Telefon | 0788335989 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| FILTEC TEHNOLOGY SRL | aceeași clădire |
| MAXI B & S INTER S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| PĂPĂDIA CONSTRUCT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| SALUTEM IMPERATOR SRL inactiv | aceeași clădire |
| BLUE MOTION S.R.L. | 97 m |
| ALEX VLAD & MARIO S.R.L. | 107 m |
| BOBOC MARIO & VLAD S.R.L. inactiv | 107 m |
| BOBOCU VLAD TRANS S.R.L. | 107 m |
| LEO KS S.R.L. | 107 m |
| BUSKYPUI COM. CONSTRUCT S.R.L. inactiv | 109 m |
| VEL MAR COS SRL | 230 m |
| ABSOLUT FAMILY S.R.L. | 288 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4520 | 2011 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (7)
Alte firme din Dolj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25