DENISEL SRL
CUI 23023917 · J12/33/2008
DENISEL SRL are CUI 23023917, nr. de înregistrare J12/33/2008, înmatriculată pe 10.01.2008. Sediul social e în Municipiul Turda, jud. Cluj. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4312. În 2025: cifră de afaceri 1.214.739 lei, profit net 77.631 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 1,2 mil lei · mediana 221 mii lei | 550% din mediană |
| Profit net | 78 mii lei · mediana 19 mii lei | 416% din mediană |
| Marjă netă | 6.4% · mediana 9.3% | 69% din mediană |
Comparat cu 112.118 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.214.739 | 1.816.118 | 188.655 | 190.366 | 839.862 | 339.454 | 10.998 | — | 1.000 | 4.447 | 27.907 | 33.023 | 36.112 | 43.516 | 40.569 |
| Venituri totale | 1.216.140 | 7.052.630 | 368.716 | 190.376 | 839.862 | 339.454 | 10.998 | 0 | 1.000 | 4.447 | 27.907 | 33.023 | 36.112 | 43.517 | 40.570 |
| Cheltuieli totale | 1.125.458 | 6.845.736 | 394.986 | 95.534 | 315.506 | 276.499 | 300 | 200 | 50 | 11.779 | 39.414 | 37.884 | 37.381 | 25.225 | 19.256 |
| Profit / pierdere brută | 90.682 | 206.894 | -26.270 | 94.842 | 524.356 | 62.955 | 10.698 | -200 | 950 | -7.332 | -11.507 | -4.861 | -1.269 | 18.292 | 21.314 |
| Profit / pierdere netă | 77.631 | 175.330 | -28.063 | 93.222 | 503.330 | 59.995 | 10.368 | -200 | 920 | -7.421 | -12.345 | -5.852 | -2.353 | 16.986 | 20.097 |
| Active imobilizate | 480.000 | 480.000 | 4.588.432 | 2.665.353 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 2.864.957 | 1.223.677 | 510.790 | 533.276 | 1.296.813 | 682.802 | 220.072 | 209.274 | 209.474 | 208.485 | 228.377 | 231.339 | 226.011 | 231.883 | 209.099 |
| Stocuri | 124.874 | 74.101 | 68.705 | 62.804 | 200 | 185.930 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | — | — | — | — |
| Creanțe | 2.728.522 | 1.127.811 | 354.398 | 417.643 | 1.005.674 | 245.774 | 208.274 | 208.274 | 208.274 | 208.275 | 218.094 | 219.175 | 214.835 | 206.020 | 193.180 |
| Casa și conturi la bănci | 11.561 | 21.765 | 87.687 | 52.829 | 290.939 | 251.098 | 11.598 | 800 | 1.000 | 10 | 10.083 | 12.164 | 11.176 | 25.863 | 15.919 |
| Datorii | 2.202.947 | 639.298 | 4.210.173 | 2.073.244 | 264.649 | 153.969 | 21.840 | 21.410 | 21.410 | 21.340 | 33.811 | 24.428 | 13.249 | 16.768 | 10.969 |
| Capitaluri proprii | 1.142.010 | 1.064.379 | 889.049 | 1.125.385 | 1.032.164 | 528.833 | 198.232 | 187.864 | 188.064 | 187.145 | 194.566 | 206.911 | 212.762 | 215.115 | 198.130 |
| Capital subscris vărsat | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | 1 | 2 | 4 | 2 | 4 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 10.01.2008 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Turda |
| CAEN principal | 4312 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DENISEL SRL |
| Nr. reg. com. | J12/33/2008 |
| EUID | ROONRC.J12/33/2008 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2008-01-10 |
| Sediu social | Cal. Victoriei, 100, spa?iu comercial, Mun. Turda, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. TURDA, CAL. VICTORIEI, NR.100, SPA?IU COMERCIAL |
| Telefon | 0730618618 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| A TOUCH OF CLASS S.R.L. | aceeași clădire |
| AB LONGRANGESHOOTING SRL | aceeași clădire |
| ACASA SRL inactiv | aceeași clădire |
| ADI TRIO SRL | aceeași clădire |
| ADRIMAR & MARIFLO SRL inactiv | aceeași clădire |
| AGROHELIA GRAN S.R.L. | aceeași clădire |
| ALADEX MARKET SRL inactiv | aceeași clădire |
| ALAIORSTAR S.R.L. | aceeași clădire |
| ALIDAMI SRL | aceeași clădire |
| ALITZUKA SRL | aceeași clădire |
| ALN STORE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| AMD RENT&TRANS S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (4)
| 4312 | 2020 – 2025 |
| 6492 | 2019 |
| 4312 | 2018 |
| 6492 | 2011 – 2017 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (21)
Sunt 21 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (40)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25