DENTANA - LAB SRL
CUI 23045796 · J2008000024022
DENTANA - LAB SRL are CUI 23045796, nr. de înregistrare J2008000024022, înmatriculată pe 14.01.2008. Sediul social e în Municipiul Arad, jud. Arad. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 3250. În 2025: cifră de afaceri 353.995 lei, profit net 76.554 lei, 3 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 354 mii lei · mediana 254 mii lei | 139% din mediană |
| Profit net | 77 mii lei · mediana 7 mii lei | de 10× mediana |
| Salariați | 3 · mediana 2 | 150% din mediană |
| Marjă netă | 21.6% · mediana 3% | 720% din mediană |
| Cifră pe salariat | 118 mii lei · mediana 162 mii lei | 73% din mediană |
Comparat cu 94.194 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 353.995 | 253.634 | 240.140 | 193.670 | 179.605 | 177.320 | 172.645 | 190.590 | 124.915 |
| Venituri totale | 353.995 | 253.634 | 240.140 | 197.956 | 202.319 | 185.620 | 172.953 | 198.679 | 124.915 |
| Cheltuieli totale | 272.116 | 257.484 | 205.479 | 176.485 | 179.371 | 148.326 | 171.169 | 149.610 | 112.986 |
| Profit / pierdere brută | 81.879 | -3.850 | 34.661 | 21.471 | 22.948 | 37.294 | 1.784 | 49.069 | 11.929 |
| Profit / pierdere netă | 76.554 | -6.005 | 32.618 | 19.573 | 21.367 | 35.630 | 48 | 47.162 | 10.824 |
| Active imobilizate | 45.451 | 48.888 | 55.472 | 65.590 | 76.968 | 21.105 | 17.946 | 18.027 | 7.291 |
| Active circulante | 148.085 | 66.613 | 60.107 | 24.618 | 49.544 | 51.447 | 107.190 | 101.653 | 45.981 |
| Stocuri | 15.598 | 7.312 | 9.429 | 9.556 | 8.632 | 8.764 | 13.364 | 5.057 | 25.336 |
| Creanțe | 58.606 | 82 | 4.830 | 82 | 570 | 4.697 | 81 | 1.350 | 5.527 |
| Casa și conturi la bănci | 73.881 | 59.219 | 45.848 | 14.980 | 40.342 | 37.986 | 93.745 | 95.246 | 15.118 |
| Datorii | 116.742 | 52.739 | 46.812 | 54.060 | 46.778 | 14.184 | 18.188 | 12.780 | 26.735 |
| Capitaluri proprii | 76.794 | 62.762 | 68.767 | 36.148 | 79.734 | 58.368 | 106.948 | 106.900 | 26.537 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 3 | 4 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 14.01.2008 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad |
| CAEN principal | 3250 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DENTANA - LAB SRL |
| Nr. reg. com. | J2008000024022 |
| EUID | ROONRC.J2008000024022 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2008-01-14 |
| Sediu social | Str. Simion Balint, 4, Mun. Arad, ARAD |
| Domiciliu fiscal | JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. SIMION BALINT, NR.4 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| KAUNGUR SRL inactiv | 16 m |
| BRASOVIA SRL inactiv | 34 m |
| CREAXON LAB S.R.L. | 34 m |
| GHIB CONTAB S.R.L. | 34 m |
| GHIB EUROFISCAL S.R.L. | 34 m |
| KARDINAL SRL inactiv | 34 m |
| CERNELEU GROUP S.R.L. | 132 m |
| GINSARI INTERNATIONAL S.R.L. | 132 m |
| LAMBRE SHOP S.R.L. | 132 m |
| LEORO LUXURY S.R.L. | 132 m |
| LPDO COSMETICE S.R.L. inactiv | 132 m |
| PARFUMURI EC ROMANIA S.R.L. | 132 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 3250 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Arad
| 1675227 | DENTARIA SRL |
| 1675480 | OPTI-CLAR SRL |
| 1679156 | DENT-A-PREST SRL |
| 1679750 | PRODENT ELIM SRL |
| 1682372 | LABORATOR TEHNIC MED S.R.L. |
| 1684675 | SUPER DENT SRL |
| 1691362 | TRICON SRL |
| 1700592 | TRIDENT JB SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25