MARY SI PAULICA SRL
CUI 2304790 · J1991001391165
MARY SI PAULICA SRL are CUI 2304790, nr. de înregistrare J1991001391165, înmatriculată pe 14.08.1991. Sediul social e în Municipiul Craiova, jud. Dolj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4779. În 2025: cifră de afaceri 163.882 lei, profit net 753 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 164 mii lei · mediana 199 mii lei | 82% din mediană |
| Profit net | 753 lei · mediana 3 mii lei | 27% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 0.5% · mediana 1.6% | 31% din mediană |
| Cifră pe salariat | 164 mii lei · mediana 224 mii lei | 73% din mediană |
Comparat cu 270.691 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 163.882 | 111.308 | 237.113 | 243.256 | 190.638 | 199.113 | 260.276 | 250.087 | 156.035 | 155.780 | 79.171 | 106.601 | 122.406 | 117.451 | 79.622 |
| Venituri totale | 163.882 | 111.308 | 237.113 | 243.256 | 298.904 | 201.622 | 260.276 | 250.087 | 156.035 | 155.780 | 79.171 | 106.601 | 122.406 | 117.451 | 79.622 |
| Cheltuieli totale | 162.986 | 120.721 | 222.255 | 196.906 | 221.547 | 142.511 | 163.080 | 211.468 | 186.812 | 171.049 | 79.445 | 96.203 | 115.255 | 118.852 | 102.978 |
| Profit / pierdere brută | 896 | -9.413 | 14.858 | 46.350 | 77.357 | 59.111 | 97.196 | 38.619 | -30.777 | -15.269 | -274 | 10.398 | 7.151 | -1.401 | -23.356 |
| Profit / pierdere netă | 753 | -10.002 | 12.487 | 43.917 | 75.451 | 57.121 | 94.593 | 36.118 | -32.337 | -16.827 | -2.649 | 7.200 | 3.710 | -1.425 | -23.356 |
| Active imobilizate | — | — | 0 | — | — | 40.284 | 41.048 | 41.811 | 42.574 | 43.337 | 44.100 | 44.863 | 39.821 | 40.567 | 41.313 |
| Active circulante | 97.554 | 45.768 | 45.327 | 202.802 | 154.413 | 53.251 | 8.479 | 6.430 | 6.387 | 15.318 | 12.280 | 16.764 | 15.271 | 6.326 | 23.565 |
| Stocuri | 81.713 | 30.914 | 15.968 | 3.861 | 38.639 | 21.956 | 7.355 | 6.349 | 5.344 | 15.246 | 12.160 | 16.636 | 15.142 | 6.167 | 22.934 |
| Creanțe | 13.206 | 13.206 | 14.889 | — | 36 | 36 | 36 | 36 | 36 | 36 | 36 | 36 | 36 | 36 | 583 |
| Casa și conturi la bănci | 2.635 | 1.648 | 14.470 | 198.941 | 115.738 | 31.259 | 1.088 | 45 | 1.007 | 36 | 84 | 92 | 93 | 123 | 48 |
| Datorii | 77.950 | 26.917 | 16.474 | 9.988 | 5.516 | 20.088 | 33.201 | 126.507 | 163.345 | 140.702 | 121.600 | 124.198 | 130.622 | 126.134 | 142.693 |
| Capitaluri proprii | 19.604 | 18.851 | 28.853 | 192.814 | 148.897 | 73.447 | 16.326 | -78.266 | -114.384 | -82.047 | -65.220 | -62.571 | -75.530 | -79.241 | -77.815 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | — | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 3 | 5 | 5 | 4 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 28.11.1992 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj |
| CAEN principal | 4779 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MARY SI PAULICA SRL |
| Nr. reg. com. | J1991001391165 |
| EUID | ROONRC.J1991001391165 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1991-08-14 |
| Sediu social | Str. Amaradia, 19, Mun. Craiova, DOLJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. DOLJ, MUN. CRAIOVA, STR. AMARADIA, NR.19 |
| Telefon | 0749531311 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| LETTY IMPEX S.R.L. | aceeași clădire |
| A.M.A. BY LORENA VÎLCU CIOBOATĂ SRL | 16 m |
| AMA PIGMENTS S.R.L. | 16 m |
| AMIRA DRIVE CARGO S.R.L. | 16 m |
| CENTRUL MEDICAL SF. ANTONIE S.R.L. | 16 m |
| CORBEANU IMOB S.R.L. | 16 m |
| OCULARIUS SRL | 16 m |
| POLICLINICA DR. CORBEANU SRL | 16 m |
| CENTRUL MEDICAL AMARADIA SRL | 22 m |
| MEDICO SCIENCE SRL | 44 m |
| MANOVA SMILE S.R.L. | 60 m |
| AUMIKATO SRL inactiv | 61 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4779 | 2016 – 2025 |
| 4722 | 2011 – 2015 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Dolj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25