CONTASTEL ASIGURĂRI S.R.L.
CUI 23050180 · J33/73/2008
CONTASTEL ASIGURĂRI S.R.L. are CUI 23050180, nr. de înregistrare J33/73/2008, înmatriculată pe 15.01.2008. Sediul social e în Municipiul Rădăuţi, jud. Suceava. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6622. În 2025: cifră de afaceri 196.604 lei, profit net 39.234 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 197 mii lei · mediana 111 mii lei | 177% din mediană |
| Profit net | 39 mii lei · mediana 23 mii lei | 173% din mediană |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 20% · mediana 26.9% | 74% din mediană |
| Cifră pe salariat | 98 mii lei · mediana 152 mii lei | 65% din mediană |
Comparat cu 14.295 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 196.604 | 168.862 | 171.507 | 180.480 | 165.168 | 159.704 | 145.553 | 134.654 | 146.256 | 89.676 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Venituri totale | 196.604 | 168.862 | 171.507 | 180.480 | 167.250 | 159.704 | 145.553 | 134.654 | 146.256 | 89.676 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cheltuieli totale | 149.886 | 142.917 | 133.711 | 112.996 | 98.169 | 100.815 | 101.176 | 96.573 | 107.977 | 45.467 | 0 | 0 | — | 1.019 |
| Profit / pierdere brută | 46.718 | 25.945 | 37.796 | 67.484 | 69.081 | 58.889 | 44.377 | 38.081 | 38.279 | 44.209 | 0 | 0 | 0 | -1.019 |
| Profit / pierdere netă | 39.234 | 21.718 | 31.784 | 65.918 | 67.539 | 57.292 | 42.921 | 36.734 | 36.816 | 41.518 | 0 | 0 | 0 | -1.019 |
| Active imobilizate | 1.989 | 4.537 | 1.691 | 3.946 | — | 581 | 1.672 | 2.481 | 3.256 | — | — | 0 | — | — |
| Active circulante | 58.279 | 36.240 | 45.932 | 72.912 | 71.117 | 81.588 | 51.523 | 56.260 | 40.096 | 34.998 | — | 0 | — | — |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | 25 | — | — | — | — | 0 | — | — |
| Creanțe | 21.500 | 14.000 | 94 | 47.080 | 14.610 | 12.764 | 13.534 | 12.812 | 12.102 | 16.786 | — | 0 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 36.779 | 22.240 | 45.838 | 25.832 | 56.507 | 68.824 | 37.964 | 43.448 | 27.994 | 18.212 | — | 0 | — | — |
| Datorii | 20.754 | 18.779 | 15.559 | 10.660 | 2.646 | 7.237 | 10.034 | 4.991 | 6.336 | 2.645 | 9.165 | 9.165 | 9.165 | 9.165 |
| Capitaluri proprii | 39.514 | 21.998 | 32.064 | 66.198 | 68.471 | 74.932 | 43.161 | 53.750 | 37.016 | 32.353 | -9.165 | -9.165 | -9.165 | -9.165 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 15.01.2008 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Rădăuţi |
| CAEN principal | 6622 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CONTASTEL ASIGURĂRI SRL |
| Nr. reg. com. | J33/73/2008 |
| EUID | ROONRC.J33/73/2008 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2008-01-15 |
| Sediu social | Str. Grănicerului, 14, Mun. Rădăuţi, SUCEAVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. SUCEAVA, MUN. RĂDĂUŢI, STR. GRĂNICERULUI, NR.14, SC.C, AP.42 |
| Telefon | 0745707574 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AGRED SRL inactiv | aceeași clădire |
| ANDMICO PLAN S.R.L. | aceeași clădire |
| AUTO TRAIAN SRL inactiv | aceeași clădire |
| DAB PRODCOM SRL | aceeași clădire |
| DANMAREX SRL | aceeași clădire |
| DIS TIB INTERNATIONAL S.R.L. | aceeași clădire |
| HORODINCA BUSINESS GROUP S.R.L. | aceeași clădire |
| STYLEKNITTING SRL inactiv | aceeași clădire |
| ALEXIA ADRIANA SRL inactiv | 28 m |
| F-LINE LOGISTICS S.R.L. | 28 m |
| LIPSNCASH S.R.L. | 28 m |
| MIHMARASIG S.R.L. | 28 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 6622 | 2012 – 2025 |
| 6920 | 2011 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (13)
Sunt 13 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Suceava
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25