VIO AND CO S.R.L.
CUI 23071272 · J22/141/2008 · dizolvare
VIO AND CO S.R.L. are CUI 23071272, nr. de înregistrare J22/141/2008, înmatriculată pe 18.01.2008. Sediul social e în Municipiul Iaşi, jud. Iaşi. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4781. În 2025: cifră de afaceri 0 lei, profit net 0 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 0 lei · mediana 199 mii lei | 0% din mediană |
| Profit net | 0 lei · mediana 3 mii lei | 0% din mediană |
| Salariați | 0 · mediana 1 | 0% din mediană |
Comparat cu 270.691 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 0 | 6.080 | 5.610 | 2.850 | 4.420 | 4.822 | 2.000 | 39.008 | 41.605 | 48.105 | 54.413 | 59.727 | 60.401 | 41.207 | 38.394 |
| Venituri totale | 0 | 6.080 | 5.610 | 2.850 | 4.420 | 4.822 | 2.000 | 39.008 | 41.605 | 48.105 | 54.413 | 59.727 | 60.401 | 41.207 | 38.394 |
| Cheltuieli totale | — | 5.061 | 5.316 | 14.729 | 4.559 | 4.184 | 43.007 | 27.086 | 47.508 | 41.411 | 45.991 | 51.398 | 52.996 | 41.214 | 37.707 |
| Profit / pierdere brută | 0 | 1.019 | 294 | -11.879 | -139 | 638 | -41.007 | 11.922 | -5.903 | 6.694 | 8.422 | 8.329 | 7.405 | -7 | 687 |
| Profit / pierdere netă | 0 | 720 | 212 | -11.965 | -272 | 493 | -41.067 | 10.752 | -7.151 | 5.251 | 6.790 | 6.537 | 5.593 | -7 | 687 |
| Active circulante | — | 15.048 | 14.111 | 2.903 | 5.915 | 6.200 | 11.622 | 42.339 | 35.280 | 32.117 | 26.667 | 13.494 | 15.564 | 15.258 | 15.166 |
| Stocuri | — | 0 | 0 | 0 | 5.140 | 3.871 | 7.605 | 41.622 | 33.106 | 31.778 | 26.136 | 13.247 | 15.557 | 15.073 | 14.168 |
| Casa și conturi la bănci | — | 15.048 | 14.111 | 2.903 | 775 | 2.329 | 4.017 | 717 | 2.174 | 339 | 531 | 247 | 7 | 185 | 998 |
| Datorii | 0 | 40.299 | 40.082 | 29.086 | 20.133 | 20.145 | 26.060 | 15.710 | 19.403 | 9.089 | 8.890 | 2.507 | 11.114 | 16.401 | 16.301 |
| Capitaluri proprii | 0 | -25.251 | -25.971 | -26.183 | -14.218 | -13.945 | -14.438 | 26.629 | 15.877 | 23.028 | 17.777 | 10.987 | 4.450 | -1.143 | -1.135 |
| Capital subscris vărsat | — | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 18.01.2008 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi |
| CAEN principal | 4781 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | VIO AND CO SRL |
| Nr. reg. com. | J22/141/2008 |
| EUID | ROONRC.J22/141/2008 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2008-01-18 |
| Sediu social | Str. Roman Vodă, 16, Mun. Iaşi, IAŞI |
| Domiciliu fiscal | JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. ROMAN VODĂ, NR.16, BL.F2, SC.C, ET.1, AP.6 |
| Telefon | 0748475436 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CRISSPRO FINANCE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| LE CARTIER STYLE SRL inactiv | aceeași clădire |
| QESPERT SRL | aceeași clădire |
| REMOLD SYSTEM SRL inactiv | aceeași clădire |
| TUTTO-ITALIANO SRL | aceeași clădire |
| A TEAM OF HANDS S.R.L. inactiv | 28 m |
| BAGSO ONLINE S.R.L. | 28 m |
| DMT FIRST SOLUTION S.R.L. | 28 m |
| EDDY NICO TRANS S.R.L. | 28 m |
| FIX SERVICE GSM S.R.L. | 28 m |
| FOTO STUDIO IULICA S.R.L. | 28 m |
| KATY SERV LINE SRL inactiv | 28 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4781 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (14)
Alte firme din Iaşi
| 3634720 | BRAS SRL |
| 4804881 | MAGELAN SRL |
| 5387642 | KLAUS STIL SRL |
| 6308213 | IMPEX-DANA SRL |
| 6403320 | MOLDOTRANS AUTO SA |
| 6542710 | ROMBRAC LIDER LOGISTICS S.R.L. |
| 6607738 | SANDRA TRADING SRL |
| 7623596 | OPEN SERVICE SA |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25