MAGI CONSTRUCT S.R.L.
CUI 23107635 · J26/110/2008
MAGI CONSTRUCT S.R.L. are CUI 23107635, nr. de înregistrare J26/110/2008, înmatriculată pe 23.01.2008. Sediul social e în Loc. Iernut, Oraş Iernut, jud. Mureş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4120. În 2023: cifră de afaceri 142.032 lei, pierdere netă 21.744 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | 0 lei · mediana 19 mii lei | 0% din mediană |
Comparat cu 112.124 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | 142.032 | 126.615 | 148.551 | 150.530 | 219.519 | 164.160 | 134.789 | 126.049 | 89.340 | 109.360 | 103.985 | 158.228 | 160.540 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 142.352 | 126.702 | 148.551 | 150.540 | 219.626 | 164.203 | 134.789 | 126.049 | 89.340 | 109.360 | 103.985 | 158.707 | 161.141 |
| Cheltuieli totale | — | 1.312 | 162.743 | 121.888 | 143.658 | 153.364 | 215.530 | 156.470 | 132.262 | 118.940 | 86.214 | 121.838 | 117.085 | 177.968 | 175.476 |
| Profit / pierdere brută | 0 | -1.312 | -20.391 | 4.814 | 4.893 | -2.824 | 4.096 | 7.733 | 2.527 | 7.109 | 3.126 | -12.478 | -13.100 | -19.261 | -14.335 |
| Profit / pierdere netă | 0 | -1.312 | -21.744 | 1.905 | 3.437 | -4.329 | 1.900 | 6.092 | 1.179 | 3.764 | 1.899 | -15.759 | -16.003 | -19.261 | -14.335 |
| Active imobilizate | 4.801 | 4.801 | 4.801 | 4.801 | 4.801 | 4.751 | 4.801 | 4.801 | 4.801 | 4.751 | 4.751 | 4.751 | 4.751 | 4.751 | 4.751 |
| Active circulante | — | — | 39.949 | 31.090 | 28.483 | 17.335 | 31.030 | 42.783 | 35.334 | 24.986 | 115.145 | 216.937 | 144.334 | 104.016 | 114.588 |
| Stocuri | — | — | 33.823 | 27.879 | 25.902 | 5.221 | 5.125 | 29.118 | 16.701 | -44.227 | 94.152 | 202.213 | 112.695 | 79.718 | 80.001 |
| Creanțe | — | — | 3.940 | 2.734 | 2.581 | 6.610 | 7.010 | 12.153 | 16.042 | 68.042 | 20.320 | 14.632 | 28.485 | 23.688 | 30.742 |
| Casa și conturi la bănci | — | — | 2.186 | 477 | — | 5.504 | 18.895 | 1.512 | 2.591 | 1.171 | 673 | 92 | 3.154 | 610 | 3.845 |
| Datorii | 6.330 | 6.330 | 44.966 | 14.363 | 17.115 | 9.354 | 18.770 | 30.523 | 23.574 | 13.176 | 103.336 | 220.886 | 201.524 | 145.203 | 136.515 |
| Capitaluri proprii | -1.529 | -1.529 | -216 | 21.528 | 16.169 | 12.732 | 17.061 | 17.061 | 16.561 | 16.561 | 16.560 | 802 | -52.439 | -36.436 | -17.176 |
| Capital subscris vărsat | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 |
| Număr mediu de salariați | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 23.01.2008 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Târnăveni |
| CAEN principal | 4120 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MAGI CONSTRUCT SRL |
| Nr. reg. com. | J26/110/2008 |
| EUID | ROONRC.J26/110/2008 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2008-01-23 |
| Sediu social | Str. AVRAM IANCU, 5/B, Orş. Iernut, MUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MUREŞ, ORŞ. IERNUT, STR. AVRAM IANCU, NR.5/B |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| MAIER & LAZAR S.R.L. | 25 m |
| MARIA FUN PLACE S.R.L.-D. inactiv | 51 m |
| EUROPA STAR EVENTS S.R.L. | 120 m |
| SANAVET SRL | 124 m |
| AROADAN S.R.L. | 161 m |
| ROMAGRA SA BUCURESTI SUCURSALA MURES | 200 m |
| ADEBRIA TRANS SRL | 223 m |
| ANACOM SRL | 223 m |
| BARBARA PARTNER S.R.L. inactiv | 223 m |
| CO STEALTH TECHNOLOGY S.R.L. | 223 m |
| DETECTIVE EAGLE EYES SRL-D inactiv | 223 m |
| EVEMAXX S.R.L. | 223 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 5630 | 2021 – 2025 |
| 4120 | 2011 – 2020 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (43)
Alte firme din Mureş
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25