GIOLIA ATELIER DESIGN S.R.L.
CUI 23285136 · J40/2559/2008
GIOLIA ATELIER DESIGN S.R.L. are CUI 23285136, nr. de înregistrare J40/2559/2008, înmatriculată pe 15.02.2008. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 6, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7111. În 2025: cifră de afaceri 74.008 lei, pierdere netă 71.538 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 74 mii lei · mediana 172 mii lei | 43% din mediană |
| Profit net | -72 mii lei · mediana 31 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -96.7% · mediana 23.7% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 74 mii lei · mediana 176 mii lei | 42% din mediană |
Comparat cu 103.075 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 74.008 | 115.948 | 219.003 | 128.130 | 120.427 | 156.172 | 79.666 | 77.330 | 131.879 | 41.210 | 22.580 | 64.243 | 62.814 | 37.750 | 35.078 |
| Venituri totale | 74.087 | 116.294 | 216.524 | 133.021 | 120.427 | 156.270 | 79.666 | 77.330 | 132.178 | 41.211 | 22.625 | 64.243 | 62.814 | 37.750 | 35.078 |
| Cheltuieli totale | 144.884 | 221.886 | 150.470 | 141.087 | 106.716 | 90.916 | 99.224 | 85.175 | 93.921 | 61.273 | 66.861 | 33.340 | 31.069 | 34.164 | 39.857 |
| Profit / pierdere brută | -70.797 | -105.592 | 66.054 | -8.066 | 13.711 | 65.354 | -19.558 | -7.845 | 38.257 | -20.062 | -44.236 | 30.903 | 31.745 | 3.586 | -4.779 |
| Profit / pierdere netă | -71.538 | -106.755 | 63.969 | -9.292 | 12.530 | 63.792 | -20.354 | -8.618 | 36.935 | -20.473 | -44.915 | 28.975 | 29.860 | 2.453 | -5.831 |
| Active imobilizate | 2.336 | 3.384 | 5.387 | 14.647 | 14.812 | 3.142 | 51 | 101 | 176 | 1.763 | 4.745 | 3.275 | 2.965 | — | — |
| Active circulante | 1.068 | 9.322 | 91.132 | 35.330 | 38.213 | 53.909 | 158 | 9.485 | 15.146 | 9.503 | 4.590 | 42.802 | 12.539 | 5.937 | 1.329 |
| Stocuri | 1.060 | 2.453 | 1.393 | 4.475 | 1.624 | 231 | — | — | 16 | 70 | — | — | — | — | 23 |
| Creanțe | — | — | 10.000 | 189 | 40 | 4.745 | — | — | — | 6.978 | 199 | 198 | 198 | 198 | 99 |
| Casa și conturi la bănci | 8 | 6.869 | 79.739 | 30.666 | 36.549 | 48.933 | 158 | 9.485 | 15.130 | 2.455 | 4.391 | 42.604 | 12.341 | 5.739 | 1.207 |
| Cheltuieli în avans | 349 | 1.146 | 4.842 | 13.008 | 20.655 | 265 | 218 | 1.134 | 2.094 | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 98.537 | 37.098 | 17.851 | 43.444 | 12.742 | 8.908 | 15.811 | 5.750 | 3.828 | 34.614 | 12.209 | 4.036 | 2.438 | 22.731 | 20.576 |
| Capitaluri proprii | -94.784 | -23.246 | 83.510 | 19.541 | 60.938 | 48.408 | -15.384 | 4.970 | 13.588 | -23.348 | -2.874 | 42.041 | 13.066 | -16.794 | -19.247 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | — | 2 | 2 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 15.02.2008 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 7111 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | GIOLIA ATELIER DESIGN SRL |
| Nr. reg. com. | J40/2559/2008 |
| EUID | ROONRC.J40/2559/2008 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2008-02-15 |
| Sediu social | Str. Constantin Titel Petrescu, 8, Sector 6 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR. CONSTANTIN TITEL PETRESCU, NR.8, BL.C39, SC.1, ET.3, AP.23 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ARCTURIA S.R.L. | aceeași clădire |
| BLUE AMBIENT CONSTRUCT SRL | aceeași clădire |
| CRISANTO MEDIA GROUP SRL-D inactiv | aceeași clădire |
| DMA PROFESSIONAL SERVICES SRL | aceeași clădire |
| KOVACHEV IMPEX SRL inactiv | aceeași clădire |
| LVS CONSULTING SRL inactiv | aceeași clădire |
| MEGA FITZE STUDIO SRL inactiv | aceeași clădire |
| NEAGA & ASOCIATII CONTABILITATE CONSULTANTA SI AUDIT SRL | aceeași clădire |
| NEAGA & ASOCIATII FINANCIAL CONSULTING SRL | aceeași clădire |
| NRD HAUS S.R.L. | aceeași clădire |
| NRD HERZ S.R.L. | aceeași clădire |
| PADI STIL SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7111 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (10)
Sunt 10 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25