ŞTEFY FLOR TRADING SRL
CUI 23364230 · J2008000618223
ŞTEFY FLOR TRADING SRL are CUI 23364230, nr. de înregistrare J2008000618223, înmatriculată pe 25.02.2008. Sediul social e în Municipiul Iaşi, jud. Iaşi. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4711. În 2025: cifră de afaceri 3.741.376 lei, profit net 52.966 lei, 6 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 3,7 mil lei · mediana 199 mii lei | de 19× mediana |
| Profit net | 53 mii lei · mediana 3 mii lei | de 19× mediana |
| Salariați | 6 · mediana 1 | 600% din mediană |
| Marjă netă | 1.4% · mediana 1.6% | 87% din mediană |
| Cifră pe salariat | 624 mii lei · mediana 224 mii lei | 279% din mediană |
Comparat cu 270.699 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 3.741.376 | 3.273.754 | 3.178.903 | 2.424.492 | 2.435.969 | 1.908.047 | 1.466.337 | 1.323.680 | 1.389.806 | 834.109 | 677.615 | 640.551 | 687.525 | 704.216 |
| Venituri totale | 3.741.376 | 3.290.047 | 3.187.534 | 2.424.492 | 2.435.969 | 1.917.819 | 1.480.324 | 1.325.667 | 1.395.562 | 834.109 | 677.622 | 640.934 | 690.015 | 706.966 |
| Cheltuieli totale | 3.670.825 | 3.367.274 | 3.067.658 | 2.197.642 | 2.328.777 | 1.832.931 | 1.450.710 | 1.286.172 | 1.383.945 | 851.882 | 751.535 | 685.762 | 685.838 | 706.832 |
| Profit / pierdere brută | 70.551 | -77.227 | 119.876 | 226.850 | 107.192 | 84.888 | 29.614 | 39.495 | 11.617 | -17.773 | -73.913 | -44.828 | 4.177 | 134 |
| Profit / pierdere netă | 52.966 | -77.227 | 99.202 | 205.294 | 85.391 | 65.808 | 14.690 | 27.354 | 11.617 | -17.773 | -73.913 | -45.075 | 3.352 | 112 |
| Active imobilizate | 92.131 | 144.119 | 163.167 | 16.367 | 20.284 | 11.704 | 3.976 | 33.750 | 47.777 | 43.512 | 43.488 | 19.212 | 21.461 | 26.723 |
| Active circulante | 158.603 | 179.524 | 200.692 | 563.293 | 232.657 | 187.539 | 128.673 | 119.312 | 134.032 | 374.190 | 287.019 | 303.065 | 259.252 | 165.627 |
| Stocuri | 68.491 | 139.049 | 138.675 | 146.494 | 225.333 | 157.767 | 106.212 | 96.276 | 113.977 | 323.753 | 268.771 | 272.391 | 230.349 | 151.830 |
| Creanțe | 28.047 | 1.042 | 7.778 | 1.120 | 57 | 4.201 | 10.118 | 19.675 | 17.655 | 41.369 | 17.708 | 22.065 | 16.397 | 12.384 |
| Casa și conturi la bănci | 62.065 | 39.433 | 54.239 | 415.679 | 7.267 | 25.571 | 12.343 | 3.361 | 2.400 | 9.068 | 540 | 8.609 | 12.506 | 1.413 |
| Cheltuieli în avans | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | 41.735 | 41.735 | 41.735 | 41.735 | 41.735 | 31.585 |
| Datorii | 254.401 | 380.277 | 254.740 | 331.225 | 209.900 | 241.896 | 238.397 | 282.388 | 338.489 | 585.999 | 481.031 | 399.596 | 312.957 | 217.797 |
| Capitaluri proprii | -3.667 | -56.634 | 109.119 | 248.435 | 43.041 | -42.653 | -105.748 | -129.326 | -114.945 | -126.562 | -108.789 | -35.584 | 9.491 | 6.138 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | — | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 6 | 2 | 6 | 6 | 6 | 5 | 5 | 4 | 4 | 4 | 4 | 5 | 5 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 25.02.2008 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi |
| CAEN principal | 4711 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ŞTEFY FLOR TRADING SRL |
| Nr. reg. com. | J2008000618223 |
| EUID | ROONRC.J2008000618223 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2008-02-25 |
| Sediu social | Str. Carpaţi, 6, camera 1, Mun. Iaşi, IAŞI |
| Domiciliu fiscal | JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. CARPAŢI, NR.6, CAMERA 1, BL.908A, SC.B, ET.1, AP.4 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALFATECH SRL inactiv | aceeași clădire |
| COSTPAN TRANS SRL inactiv | aceeași clădire |
| DAWN ROM SRL | aceeași clădire |
| FANCYDRESS SRL | aceeași clădire |
| NEXT GROUP ITALY S.R.L. | aceeași clădire |
| NEXTIMPORT ITALY S.R.L. | aceeași clădire |
| NEXTSHOES ITALY S.R.L. | aceeași clădire |
| NEXTSHOES ONLINE S.R.L. | aceeași clădire |
| NEXTSHOES S.R.L. | aceeași clădire |
| NEXTVERANO S.R.L. | aceeași clădire |
| OMEGA IS COMUNICATIONS SRL | aceeași clădire |
| OMEGA PROTECT TECHNOLOGY SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 4711 | 2024 – 2025 |
| 4781 | 2012 – 2023 |
| 4642 | 2011 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (19)
Sunt 19 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (13)
Alte firme din Iaşi
| 1935394 | NAFI SRL |
| 1935432 | COMSAT TOPILE SRL |
| 1935440 | TOMA & CO SNC |
| 1935491 | PESCARUL AMATOR SRL |
| 1935599 | IANA SRL |
| 1935688 | FAMILIA SRL |
| 1935734 | STEF VIITORUL SRL |
| 1936616 | TIMEX SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25