GORUN MM TEAM S.R.L.
CUI 23553565 · J03/650/2008
GORUN MM TEAM S.R.L. are CUI 23553565, nr. de înregistrare J03/650/2008, înmatriculată pe 19.03.2008. Sediul social e în Municipiul Câmpulung, jud. Argeş. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 4719. În 2020: cifră de afaceri 35.640 lei, profit net 5.649 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 36 mii lei · mediana 199 mii lei | 18% din mediană |
| Profit net | 6 mii lei · mediana 3 mii lei | 199% din mediană |
| Marjă netă | 15.9% · mediana 1.6% | 994% din mediană |
Comparat cu 270.677 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 35.640 | 38.571 | 34.479 | 15.069 | 14.008 | 12.793 | 9.343 | 16.789 | 24.352 | 13.829 |
| Venituri totale | 35.640 | 38.571 | 34.479 | 15.069 | 14.008 | 12.793 | 9.343 | 16.789 | 24.352 | 13.829 |
| Cheltuieli totale | 29.133 | 36.206 | 26.607 | 11.191 | 12.657 | 17.591 | 31.064 | 33.066 | 41.563 | 30.131 |
| Profit / pierdere brută | 6.507 | 2.365 | 7.872 | 3.878 | 1.351 | -4.798 | -21.721 | -16.277 | -17.211 | -16.302 |
| Profit / pierdere netă | 5.649 | 1.518 | 6.838 | 3.426 | 931 | -5.182 | -22.001 | -16.766 | -17.211 | -16.302 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | 509 | 2.322 |
| Active circulante | 1.771 | 12.610 | 18.496 | 30.479 | 24.232 | 34.098 | 37.690 | 34.343 | 33.712 | 29.327 |
| Stocuri | 688 | 9.073 | 13.110 | 21.320 | 15.352 | 23.424 | 24.333 | 24.344 | 24.328 | 21.108 |
| Creanțe | 439 | 2.926 | 4.627 | 8.016 | 8.034 | 9.385 | 11.224 | 9.699 | 8.793 | 7.316 |
| Casa și conturi la bănci | 644 | 611 | 759 | 1.143 | 846 | 1.289 | 2.133 | 300 | 591 | 903 |
| Datorii | 60.167 | 76.655 | 90.297 | 109.117 | 106.296 | 117.092 | 115.503 | 90.155 | 73.267 | 53.484 |
| Capitaluri proprii | -58.396 | -64.045 | -71.801 | -78.638 | -82.064 | -82.994 | -77.813 | -55.812 | -39.046 | -21.835 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | 1 | — | — | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 19.03.2008 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Câmpulung |
| CAEN principal | 4719 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | GORUN MM TEAM SRL |
| Nr. reg. com. | J03/650/2008 |
| EUID | ROONRC.J03/650/2008 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2008-03-19 |
| Sediu social | Str. Alexandru cel Bun, 7, Mun. Câmpulung, ARGEŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. ARGEŞ, MUN. CÂMPULUNG, STR. ALEXANDRU CEL BUN, NR.7, BL.D24, SC.B, ET.4, AP.17 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALISPA INVEST DECOR S.R.L. | aceeași clădire |
| ALYON MARKET 2007 SRL inactiv | aceeași clădire |
| ARIANA MEDIA S.R.L. | aceeași clădire |
| ASI MUSCEL NIK AGENT DE ASIGURARE SRL inactiv | aceeași clădire |
| B&A TRYOUT SOLUTION S.R.L. | aceeași clădire |
| B.R.M.U.B. VILA LUCA SRL inactiv | aceeași clădire |
| BOBITOP VISION BRY SRL-D inactiv | aceeași clădire |
| BOGDY & ELI COM'97 SRL inactiv | aceeași clădire |
| CARMION TRADING BEST S.R.L. | aceeași clădire |
| COM MODERN LUX SRL | aceeași clădire |
| CONDOR GIRO-TRANS SRL | aceeași clădire |
| CRYSTIAN TRANS ANDRALEX SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4711 | 2011 – 2020 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (15)
Sunt 15 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Argeş
| 129979 | TV SATAG SRL |
| 140870 | EST-STAR SRL |
| 141360 | VYLY - A SRL |
| 142048 | ANDIMEX SRL |
| 152050 | NICOLIRI SRL |
| 152190 | DELFINCOM SRL |
| 153187 | ASCHIUTA-IMPEX SRL |
| 157588 | ELVERO SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25