VIAL ESTATE & DEVELOPMENT SRL
CUI 23560686 · J2014001309239
VIAL ESTATE & DEVELOPMENT SRL are CUI 23560686, nr. de înregistrare J2014001309239, înmatriculată pe 06.05.2014. Sediul social e în Oraş Otopeni, jud. Ilfov. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6812. În 2025: cifră de afaceri 25.071 lei, pierdere netă 113.142 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 25 mii lei · mediana 124 mii lei | 20% din mediană |
| Profit net | -113 mii lei · mediana 17 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 0 · mediana 1 | 0% din mediană |
| Marjă netă | -451.3% · mediana 19.4% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 55.928 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 25.071 | 25.210 | 25.210 | 25.210 | 25.210 | 8.403 | 26.863 | 88.655 | 104.573 | 86.892 | 93.888 | 113.457 | 117.280 | 145.155 | 134.644 |
| Venituri totale | 25.071 | 27.731 | 25.210 | 25.210 | 30.159 | 8.403 | 1.062.097 | 88.655 | 104.573 | 86.930 | 93.888 | 113.502 | 120.919 | 146.101 | 134.152 |
| Cheltuieli totale | 138.213 | 156.638 | 146.221 | 166.459 | 158.940 | 34.644 | 85.184 | 41.028 | 35.567 | 51.364 | 34.702 | 50.118 | 83.372 | 41.510 | 73.213 |
| Profit / pierdere brută | -113.142 | -128.907 | -121.011 | -141.249 | -128.781 | -26.241 | 976.913 | 47.627 | 69.006 | 35.566 | 59.186 | 63.384 | 37.547 | 104.591 | 60.939 |
| Profit / pierdere netă | -113.142 | -128.907 | -121.011 | -142.055 | -129.618 | -26.493 | 966.292 | 44.967 | 65.869 | 32.959 | 56.370 | 59.979 | 33.920 | 100.208 | 56.913 |
| Active imobilizate | 904.932 | 1.037.997 | 1.184.884 | 1.329.506 | 1.481.844 | 1.619.217 | 1.396.194 | 24.945 | 58.579 | 92.213 | 125.848 | 159.482 | 193.116 | 265.738 | 295.460 |
| Active circulante | 11.301 | 13.545 | 8.744 | 40.801 | 209.256 | 218.210 | 166.595 | 193.864 | 155.154 | 79.082 | 121.701 | 27.813 | 39.538 | 132.031 | 14.580 |
| Stocuri | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 650 | 650 | — | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 7.711 | 2.289 | 2.692 | 5.116 | 198.071 | 213.992 | 159.618 | 32.453 | 40.579 | 8.037 | 101.950 | 8.062 | 9.678 | — | 11.989 |
| Casa și conturi la bănci | 3.590 | 11.256 | 6.052 | 35.685 | 11.185 | 4.218 | 6.977 | 160.761 | 113.925 | 71.045 | 19.751 | 19.751 | 29.860 | 132.031 | 2.591 |
| Datorii | 486.127 | 508.294 | 521.473 | 577.141 | 755.879 | 772.588 | 471.457 | 48.802 | 12.887 | 3.359 | 6.160 | 2.276 | 73.694 | 95.235 | 104.835 |
| Venituri în avans | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | — | 2.879 |
| Capitaluri proprii | 430.106 | 543.248 | 672.155 | 793.166 | 935.221 | 1.064.839 | 1.091.332 | 170.007 | 200.846 | 167.936 | 241.389 | 185.019 | 158.960 | 302.534 | 202.326 |
| Capital subscris vărsat | 125.000 | 125.000 | 125.000 | 125.000 | 125.000 | 125.000 | 125.000 | 125.000 | 125.000 | 125.000 | 125.000 | 125.000 | 125.000 | 125.000 | 125.000 |
| Număr mediu de salariați | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 05.05.2014 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov |
| CAEN principal | 6812 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | VIAL ESTATE & DEVELOPMENT SRL |
| Nr. reg. com. | J2014001309239 |
| EUID | ROONRC.J2014001309239 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2014-05-06 |
| Sediu social | Str. Petre Ispirescu, 29, Parter. Camera 1, Orş. Otopeni, ILFOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. ILFOV, ORŞ. OTOPENI, STR. PETRE ISPIRESCU, NR.29, PARTER. CAMERA 1 |
| Telefon | 0722711192 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AMACO ALCOM S.R.L. | aceeași clădire |
| ARLETTA COM SRL inactiv | aceeași clădire |
| BEST SHOP CENTER SRL inactiv | aceeași clădire |
| EPO CIVIL S.R.L. | aceeași clădire |
| IMPERIUM NOVA 5 S.R.L. | aceeași clădire |
| MANAGEMENT SERVICES BLISS S.R.L. | aceeași clădire |
| NEW LIFE ESTATE S.R.L. | aceeași clădire |
| NEW LIFE SOLAR ENERGY S.R.L. | aceeași clădire |
| RMD BLISS CONSULT S.R.L. | aceeași clădire |
| SHOES QUALITY MODA S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| STEFAN CONSULTING & MAINTENANCE S.R.L. | aceeași clădire |
| SWEDETECH PREMIUM SELECTION S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4110 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Ilfov
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25