ROMAD AMENAJARI SRL
CUI 23639063 · J2008006012407
ROMAD AMENAJARI SRL are CUI 23639063, nr. de înregistrare J2008006012407, înmatriculată pe 02.04.2008. Sediul social e în Sat Hotarele, Comuna Hotarele, jud. Giurgiu. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4332. În 2025: cifră de afaceri 86.483 lei, profit net 26.316 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 86 mii lei · mediana 221 mii lei | 39% din mediană |
| Profit net | 26 mii lei · mediana 19 mii lei | 141% din mediană |
| Marjă netă | 30.4% · mediana 9.3% | 327% din mediană |
Comparat cu 112.121 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 86.483 | 81.191 | 114.639 | 124.878 | 124.878 | 67.909 | 91.489 | 145.059 | 41.226 | 33.800 | 34.599 | 36.765 | 31.332 |
| Venituri totale | 86.483 | 81.191 | 114.639 | 124.878 | 124.878 | 67.910 | 91.490 | 145.060 | 41.226 | 33.802 | 34.600 | 37.882 | 31.332 |
| Cheltuieli totale | 55.176 | 70.799 | 56.169 | 58.781 | 58.781 | 33.358 | 52.802 | 119.526 | 24.950 | 28.771 | 17.908 | 33.124 | 23.938 |
| Profit / pierdere brută | 31.307 | 10.392 | 58.470 | 66.097 | 66.097 | 34.552 | 38.688 | 25.534 | 16.276 | 5.031 | 16.692 | 4.758 | 7.394 |
| Profit / pierdere netă | 26.316 | 8.583 | 50.106 | 62.350 | 62.350 | 33.030 | 35.944 | 21.190 | 15.039 | 4.016 | 15.732 | 4.374 | 7.394 |
| Active imobilizate | — | — | 1.563 | 415 | 415 | 1.412 | 2.409 | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 293.741 | 375.706 | 362.013 | 191.057 | 191.057 | 126.271 | 99.479 | 87.868 | 41.405 | 25.735 | 54.195 | 38.514 | 35.419 |
| Stocuri | 7.031 | 7.031 | 7.031 | 13.246 | 13.246 | 13.246 | 13.246 | 13.246 | 13.246 | 13.246 | 13.246 | 13.246 | 14.721 |
| Creanțe | 277.226 | 363.842 | 346.578 | 166.791 | 166.791 | 106.275 | 81.882 | 64.256 | 27.356 | 1.940 | 4.869 | 2.471 | 940 |
| Casa și conturi la bănci | 9.484 | 4.833 | 8.404 | 11.020 | 11.020 | 6.750 | 4.351 | 10.366 | 803 | 10.549 | 36.080 | 22.797 | 19.758 |
| Datorii | 8.604 | 11.885 | 8.339 | 1.957 | 1.957 | 518 | 7.753 | 29.677 | 4.403 | 3.773 | 36.248 | 36.298 | 37.397 |
| Capitaluri proprii | 285.137 | 363.821 | 355.237 | 189.515 | 189.515 | 127.165 | 94.135 | 58.191 | 37.002 | 21.962 | 17.947 | 2.216 | -1.978 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | — | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 03.02.2026 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Giurgiu |
| CAEN principal | 4332 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ROMAD AMENAJARI SRL |
| Nr. reg. com. | J2008006012407 |
| EUID | ROONRC.J2008006012407 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2008-04-02 |
| Sediu social | Str. Nucului, 32, Sat Hotarele Com. Hotarele, GIURGIU |
| Domiciliu fiscal | JUD. GIURGIU, SAT HOTARELE COM. HOTARELE, STR. NUCULUI, NR.32 |
| Telefon | 0749070929 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BOUNDARIES EVENT S.R.L. | aceeași clădire |
| PEPENEL STYLING S.R.L. | aceeași clădire |
| RĂDUCANU EVENIMENTE S.R.L. | aceeași clădire |
| COSTA'S FIREPLACE S.R.L. inactiv | 167 m |
| DIMA FERMA FRUCT S.R.L. | 167 m |
| ACHI FLOOR S.R.L. | 295 m |
| ENERGOBIT ACTIVE SERVICES S.R.L. | 295 m |
| MARILUKA S.R.L. | 295 m |
| MG MOTTA TRASPORTI SRL | 295 m |
| RELEVO INVENT SRL | 295 m |
| SOLIBIA SRL | 295 m |
| AGRO ECO-FARM SRL | 388 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4619 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (8)
Alte firme din Giurgiu
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25