Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

ROVIMM SERV SRL

CUI 23738113 · J04/800/2008 · lichidare

cu contul HoReCaOS, sau pe email

ROVIMM SERV SRL are CUI 23738113, nr. de înregistrare J04/800/2008, înmatriculată pe 16.04.2008. Sediul social e în Municipiul Bacău, jud. Bacău. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 4719. În 2015: cifră de afaceri 0 lei, profit net 0 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

0/10
Semnale serioase de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-6 Procedură în curs: lichidare
-4 Inactivă fiscal — TVA nedeductibilă la facturile primite
-2 Capitaluri proprii negative — datorează mai mult decât deține
+1 Activă de 18 ani

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 0 lei · mediana 198 mii lei 0% din mediană
Profit net 0 lei · mediana 3 mii lei 0% din mediană

Comparat cu 272.135 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 0 lei
2011: 0 lei 112012: 0 lei 122013: 0 lei 132014: 0 lei 142015: 0 lei 15
Profit net 0 lei
2011: 0 lei 112012: 0 lei 122013: 0 lei 132014: 0 lei 142015: 0 lei 15
Salariați 0
2011: 1 112012: 0 12
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
Indicator20152014201320122011
Active imobilizate581581581581581
Active circulante11.59111.59111.59111.59111.591
Stocuri7.9827.9827.9827.9827.982
Creanțe3.5593.5593.5593.5593.559
Casa și conturi la bănci5050505050
Datorii43.34843.34843.34843.34843.348
Capitaluri proprii-31.176-31.176-31.176-31.176-31.176
Capital subscris vărsat200200200200200
Număr mediu de salariați———01

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalINACTIV
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareSUSPENDARE ACTIVITATE din data 13.05.2013
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău
CAEN principal4719
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCROVIMM SERV SRL
Nr. reg. com.J04/800/2008
EUIDROONRC.J04/800/2008
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2008-04-16
Sediu socialAleea Parcului, Mun. Bacău, BACĂU
Domiciliu fiscalJUD. BACĂU, MUN. BACĂU, ALEEA PARCULUI, BL.14, SC.A, ET.2, AP.8
Telefon0745260864
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
ALEXPLAST SRL inactiv aceeași clădire
ANAUMA HGA S.R.L. aceeași clădire
DAMIRA CLEAN SRL aceeași clădire
DORIKEL 76 S.R.L. aceeași clădire
EXECUŢIE CONSTRUCŢII INSTALAŢII SRL inactiv aceeași clădire
HIRVAS IMPEX S.R.L. aceeași clădire
MICRON MANUFACTURING CO. SRL aceeași clădire
MY LADY NICE SRL aceeași clădire
S & T ONIX SRL aceeași clădire
SAVI IMPEX SRL inactiv aceeași clădire
SCORPION IMPEX SRL aceeași clădire
THERM FACE SRL aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

47192011 – 2015

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (18)

Sunt 18 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.

951472 BECAM-IMPEX SRL
982606 FIDIAS SRL
5733401 VIAROSTINA COMPREST S.R.L.
5994733 TEUTATE COM SRL
6059201 ROSLEND COM SRL
6436638 AUTENTIC S.R.L. GALATI FILIALA BACAU
6732625 COM-BRIZANT SRL
10343570 ANDREI MAGIRESCU CAMELIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ
18985079 ALEXPLAST SRL inactiv
21850020 MY LADY NICE S.R.L.
23409153 GHIŢĂ N. LUCIA PERSOANĂ FIZICĂ
23813347 DINU I. MARIA CRISTINA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CAEN autorizat (10)

1812181318144719474147594762476347754778

Alte firme din Bacău

945110 ALINDOR SRL
953694 TINTRANS SRL
959077 BETATEC SRL
969666 C.T.G. SRL
970989 COMIXTSANI SRL
986390 MILUMAR SRL
990250 SELADIN SRL
2477392 ANGROMART SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-12