TEHNO SMART SRL
CUI 23754305 · J2008000712329
TEHNO SMART SRL are CUI 23754305, nr. de înregistrare J2008000712329, înmatriculată pe 17.04.2008. Sediul social e în Municipiul Mediaş, jud. Sibiu. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4650. În 2025: cifră de afaceri 1.156.936 lei, profit net 182.736 lei, 3 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
| Data | Autoritate | Obiect | Valoare |
|---|---|---|---|
| 2024-06-26 | Colegiul Scoala Nationala de Gaz Medias | Echipament de birotica (Rev.2) | 171 lei |
| 2024-06-26 | Colegiul Scoala Nationala de Gaz Medias | Piese pentru computere (Rev.2) | 512 lei |
| 2024-06-19 | CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL MEDIAS | Repararea si intretinerea echipamentului | 3 mii lei |
| 2024-06-18 | Comuna Tirnava (Primaria Tirnava) | Cartuse de toner (Rev.2) | 176 lei |
| 2024-06-13 | CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL MEDIAS | Unitati de hard disk (Rev.2) | 310 lei |
| 2024-06-12 | Directia de Asistenta Sociala Medias | Cartuse de toner (Rev.2) | 176 lei |
| 2024-05-22 | Municipiul Medias | Piese si accesorii pentru fotocopiatoare | 8 mii lei |
| 2024-05-21 | Municipiul Medias | Cartuse de toner (Rev.2) | 565 lei |
| 2024-05-14 | CLUB SPORTIV SCOLAR MEDIAS | Filtre de cafea electrice (Rev.2) | 1 mii lei |
| 2024-05-14 | CLUB SPORTIV SCOLAR MEDIAS | Monitoare (Rev.2) | 1 mii lei |
Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 1,2 mil lei · mediana 199 mii lei | 582% din mediană |
| Profit net | 183 mii lei · mediana 3 mii lei | de 65× mediana |
| Salariați | 3 · mediana 1 | 300% din mediană |
| Marjă netă | 15.8% · mediana 1.6% | 988% din mediană |
| Cifră pe salariat | 386 mii lei · mediana 224 mii lei | 172% din mediană |
Comparat cu 270.691 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.156.936 | 871.166 | 667.961 | 603.589 | 478.135 | 420.446 | 401.540 | 392.978 | 302.409 | 321.739 | 263.736 | 334.457 | 279.803 | 250.930 | 281.414 |
| Venituri totale | 1.163.172 | 875.375 | 668.021 | 613.344 | 478.143 | 420.457 | 404.546 | 393.988 | 307.714 | 324.058 | 264.971 | 334.553 | 280.138 | 258.097 | 282.086 |
| Cheltuieli totale | 952.867 | 778.171 | 595.301 | 555.695 | 474.092 | 409.270 | 400.254 | 377.059 | 301.408 | 306.219 | 256.152 | 318.836 | 268.693 | 244.343 | 265.848 |
| Profit / pierdere brută | 210.305 | 97.204 | 72.720 | 57.649 | 4.051 | 11.187 | 4.292 | 16.929 | 6.306 | 17.839 | 8.819 | 15.717 | 11.445 | 13.754 | 16.238 |
| Profit / pierdere netă | 182.736 | 78.900 | 66.842 | 52.129 | 932 | 8.613 | 246 | 12.989 | 3.478 | 14.953 | 7.024 | 12.882 | 3.745 | 11.521 | 13.608 |
| Active imobilizate | 44.217 | 10.519 | 17.944 | 25.369 | 2.817 | 5.842 | 15.915 | 27.618 | 24.404 | 33.342 | 885 | 19.221 | 21.990 | 23.564 | 12.684 |
| Active circulante | 379.067 | 388.178 | 245.000 | 179.898 | 155.581 | 129.942 | 128.906 | 108.772 | 87.401 | 90.179 | 67.904 | 77.757 | 72.675 | 63.329 | 67.989 |
| Stocuri | 124.546 | 85.244 | 101.031 | 90.312 | 93.246 | 62.290 | 55.641 | 57.697 | 50.622 | 44.320 | 41.029 | 49.618 | 48.878 | 45.989 | 45.297 |
| Creanțe | 39.807 | 86.493 | 45.113 | 10.642 | 16.373 | 4.444 | 9.894 | 6.965 | 5.397 | 20.703 | 11.776 | 17.467 | 15.166 | 11.621 | 9.623 |
| Casa și conturi la bănci | 214.714 | 216.441 | 98.856 | 78.944 | 45.962 | 63.208 | 63.371 | 44.110 | 31.382 | 25.156 | 15.099 | 10.672 | 8.631 | 5.719 | 13.069 |
| Cheltuieli în avans | 3.247 | 3.247 | 3.247 | 3.247 | 3.247 | 3.247 | 3.247 | 6.789 | 10.331 | 13.873 | 17.711 | — | — | 0 | — |
| Datorii | 58.832 | 163.777 | 64.099 | 51.524 | 56.784 | 35.102 | 52.752 | 48.110 | 40.056 | 58.791 | 22.850 | 40.352 | 50.922 | 46.895 | 52.196 |
| Venituri în avans | 130 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | — |
| Capitaluri proprii | 367.569 | 238.167 | 202.092 | 156.990 | 104.861 | 103.929 | 95.316 | 95.069 | 82.080 | 78.603 | 63.650 | 56.626 | 43.743 | 39.998 | 28.477 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 17.04.2008 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Mediaş |
| CAEN principal | 4650 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | TEHNO SMART SRL |
| Nr. reg. com. | J2008000712329 |
| EUID | ROONRC.J2008000712329 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2008-04-17 |
| Sediu social | JOSEF KLINGER, 6, Mun. Mediaş, SIBIU |
| Domiciliu fiscal | JUD. SIBIU, MUN. MEDIAŞ, STR. JOSEF KLINGER, NR.6 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| NAILSTUDIO ARTIST S.R.L. | 31 m |
| DOMINO CONTACT SRL inactiv | 129 m |
| DYOCIP OVYAS S.R.L. inactiv | 129 m |
| FROZEN ICE SRL-D inactiv | 156 m |
| COMISO SRL inactiv | 160 m |
| ELECTRO GABI SRL inactiv | 160 m |
| EXCABUILD CONSTRUCT S.R.L. | 160 m |
| MSS NISAN SRL | 160 m |
| URBAN TEX MED S.R.L. | 160 m |
| UWE HOMES SOLUTIONS S.R.L. inactiv | 160 m |
| X SALON TIBERIUS S.R.L. | 160 m |
| 3S CARGOSIB SRL | 172 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9511 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (18)
Alte firme din Sibiu
| 2114184 | DENDRIO TECHNOLOGY S.R.L. |
| 2457883 | O & A SRL |
| 3351782 | DATAPRO SRL |
| 7672688 | POWER COMPUTER SRL |
| 14549662 | SUN COPY SRL |
| 18100991 | IFM ELECTRONIC SRL |
| 18221802 | TOP NET SRL |
| 24403426 | MONDO LAPTOP D & D SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25