MOTORRAD STILL RR SRL
CUI 23761817 · J40/7183/2008
MOTORRAD STILL RR SRL are CUI 23761817, nr. de înregistrare J40/7183/2008, înmatriculată pe 21.04.2008. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 2, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8553. În 2025: cifră de afaceri 210.987 lei, pierdere netă 79.633 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 211 mii lei · mediana 105 mii lei | 200% din mediană |
| Profit net | -80 mii lei · mediana 7 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -37.7% · mediana 10.2% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 211 mii lei · mediana 110 mii lei | 192% din mediană |
Comparat cu 19.641 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 210.987 | 290.961 | 258.461 | 285.471 | 149.652 | 131.982 | 86.149 | 71.750 | 110.845 | 74.052 | 28.925 | 14.903 | 0 | 0 | 0 |
| Venituri totale | 212.470 | 296.560 | 258.461 | 286.971 | 149.652 | 133.406 | 86.149 | 71.750 | 110.845 | 74.052 | 28.926 | 15.058 | 0 | 0 | 0 |
| Cheltuieli totale | 290.242 | 211.289 | 204.459 | 129.986 | 100.542 | 79.714 | 102.185 | 65.075 | 73.621 | 27.997 | 24.408 | 31.552 | — | — | 0 |
| Profit / pierdere brută | -77.772 | 85.271 | 54.002 | 156.985 | 49.110 | 53.692 | -16.036 | 6.675 | 37.224 | 46.055 | 4.518 | -16.494 | 0 | 0 | 0 |
| Profit / pierdere netă | -79.633 | 82.146 | 51.769 | 154.277 | 48.287 | 52.894 | -16.887 | 5.957 | 35.984 | 43.833 | 3.650 | -16.946 | 0 | 0 | 0 |
| Active imobilizate | 84.490 | 158.754 | 161.443 | 220.577 | 284.851 | 218.290 | 42.497 | 54.513 | 9.507 | — | 570 | 3.189 | 10.750 | 10.750 | 10.750 |
| Active circulante | 376.979 | 396.999 | 311.654 | 193.790 | 22.034 | 20.875 | 122.928 | 127.113 | 168.683 | 137.131 | 92.106 | 83.579 | 93.700 | 93.700 | 93.700 |
| Stocuri | 13.249 | 13.249 | 13.249 | 13.643 | 13.643 | 13.643 | 13.643 | 13.643 | 13.643 | 13.643 | 18.472 | 16.727 | — | — | 0 |
| Creanțe | 320.553 | 321.206 | 286.403 | 4.371 | 5.500 | 4.371 | 4.371 | 3.389 | 2.342 | 713 | 65.562 | 66.609 | — | — | 0 |
| Casa și conturi la bănci | 43.177 | 62.544 | 12.002 | 175.776 | 2.891 | 2.861 | 104.914 | 110.081 | 152.698 | 122.775 | 8.072 | 243 | 93.700 | 93.700 | 93.700 |
| Cheltuieli în avans | 552 | 3.438 | — | 8.284 | — | 83 | 625 | 277 | — | 142 | — | 2.561 | — | — | 0 |
| Datorii | 9.998 | 9.535 | 5.587 | 7.151 | 45.662 | 26.312 | 6.008 | 4.974 | 7.218 | 2.285 | 1.521 | 1.825 | 0 | 0 | 0 |
| Capitaluri proprii | 452.023 | 549.656 | 467.510 | 415.500 | 261.223 | 212.936 | 160.042 | 176.929 | 170.972 | 134.988 | 91.155 | 87.504 | 104.450 | 104.450 | 104.450 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | — | — | — | — | — | 0 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RELUARE ACTIVITATE din data 01.04.2014 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 8553 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MOTORRAD STILL RR SRL |
| Nr. reg. com. | J40/7183/2008 |
| EUID | ROONRC.J40/7183/2008 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2008-04-21 |
| Sediu social | Şos. Colentina, 34, Sector 2 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, SOS. COLENTINA, NR.34, BL.68, SC.A, ET.5, AP.21 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ASCAS SERVICE SRL inactiv | aceeași clădire |
| CRIBO GRAND SRL inactiv | aceeași clădire |
| ELGAMAR COM IMPEX SRL inactiv | aceeași clădire |
| EUROPHAESSA MANAGEMENT S.R.L. | aceeași clădire |
| IMONDO REAL ESTATE S.R.L. | aceeași clădire |
| ITAL DRESS H1 SRL inactiv | aceeași clădire |
| MISTIC BEAUTY SRL inactiv | aceeași clădire |
| MOTORRAD SRL | aceeași clădire |
| SENZO DERM SRL | aceeași clădire |
| BOMB CAT MEDIA PRODUCTION SRL inactiv | 27 m |
| DIGIZ IMPACT S.R.L. inactiv | 27 m |
| DeLuxe Real Estate SRL | 27 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8553 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (8)
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-20 · ONRC: 2026-10-25