STOMA DENTAR SRL
CUI 2377415 · J1992010693408
STOMA DENTAR SRL are CUI 2377415, nr. de înregistrare J1992010693408, înmatriculată pe 28.04.1992. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 2, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8623. În 2025: cifră de afaceri 311.119 lei, profit net 39.012 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 311 mii lei · mediana 220 mii lei | 142% din mediană |
| Profit net | 39 mii lei · mediana 40 mii lei | 97% din mediană |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 12.5% · mediana 22.2% | 56% din mediană |
| Cifră pe salariat | 156 mii lei · mediana 202 mii lei | 77% din mediană |
Comparat cu 38.018 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 311.119 | 231.197 | 193.083 | 141.447 | 170.120 | 92.780 | 157.600 | 118.668 | 89.606 | 66.630 | 69.550 | 67.185 | 55.420 | 54.407 | 51.430 |
| Venituri totale | 311.123 | 231.197 | 193.089 | 141.447 | 170.120 | 92.780 | 157.605 | 118.668 | 89.606 | 66.630 | 69.550 | 67.185 | 55.420 | 54.407 | 51.430 |
| Cheltuieli totale | 263.897 | 219.481 | 168.349 | 118.673 | 131.415 | 120.411 | 113.964 | 107.650 | 86.707 | 60.449 | 64.336 | 58.579 | 52.573 | 53.211 | 50.955 |
| Profit / pierdere brută | 47.226 | 11.716 | 24.740 | 22.774 | 38.705 | -27.631 | 43.641 | 11.018 | 2.899 | 6.181 | 5.214 | 8.606 | 2.847 | 1.196 | 475 |
| Profit / pierdere netă | 39.012 | 5.632 | 22.848 | 21.389 | 37.037 | -28.491 | 42.065 | 9.832 | 2.003 | 5.158 | 3.128 | 6.591 | 1.307 | 1.004 | 399 |
| Active imobilizate | 91.588 | 21.675 | 10.180 | 12.465 | 14.750 | 18.347 | 5.024 | 6.918 | 11.872 | 16.828 | 6.672 | 9.828 | 12.984 | 16.140 | 19.296 |
| Active circulante | 34.541 | 13.948 | 19.081 | 14.958 | 43.037 | 4.917 | 46.126 | 22.980 | 16.957 | 13.289 | 14.006 | 14.706 | 9.002 | 14.051 | 9.882 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | 16.762 | 8.294 | 2.437 | 1.901 | 3.571 | 1.664 | 1.343 |
| Creanțe | 22.576 | 213 | 1.373 | — | — | — | — | 24 | — | — | 23 | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 11.965 | 13.735 | 17.708 | 14.958 | 43.037 | 4.917 | 46.126 | 22.956 | 195 | 4.995 | 11.546 | 12.805 | 5.431 | 12.387 | 8.539 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | 250 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 80.137 | 28.643 | 6.173 | 5.794 | 2.730 | 5.244 | 4.889 | 4.400 | 13.163 | 16.455 | 12.173 | 19.158 | 23.200 | 32.712 | 32.702 |
| Capitaluri proprii | 45.992 | 6.980 | 23.088 | 21.629 | 55.057 | 18.020 | 46.511 | 25.498 | 15.666 | 13.662 | 8.505 | 5.376 | -1.214 | -2.521 | -3.524 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | — | 3 | — | 5 | 4 | 4 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 24.11.2017 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 8623 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | STOMA DENTAR SRL |
| Nr. reg. com. | J1992010693408 |
| EUID | ROONRC.J1992010693408 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1992-04-28 |
| Sediu social | Str. Amidonului, 17, CAMERA 1, Sector 2 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR AMIDONULUI, NR.17, CAMERA 1 |
| Telefon | 6474669 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| SPECSYS SOLUTIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| CRIBO ICE COM S.R.L. | 20 m |
| G&G SMART ENERGY S.R.L. | 20 m |
| NESTLAND PRICE COM S.R.L. | 20 m |
| MAGENTA LOGISTICS S.R.L. | 30 m |
| ELAR TECH GROUP SRL inactiv | 47 m |
| DOOH MEDIA PRODUCTION SRL | 57 m |
| EDITURA R.P. SRL | 57 m |
| HEALTHCARE DIGITAL INFO SRL | 57 m |
| JULIA FLORES SRL inactiv | 57 m |
| MEDIA KOMPASS SRL | 57 m |
| ALEX MOTO R1 SRL inactiv | 60 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8623 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25