MASLAEV EVOLUTION SRL
CUI 23904445 · J40/8686/2008
MASLAEV EVOLUTION SRL are CUI 23904445, nr. de înregistrare J40/8686/2008, înmatriculată pe 19.05.2008. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 5, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4110. În 2024: cifră de afaceri 23.188 lei, profit net 19.223 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 23 mii lei · mediana 221 mii lei | 10% din mediană |
| Profit net | 19 mii lei · mediana 19 mii lei | 103% din mediană |
| Marjă netă | 82.9% · mediana 9.3% | 891% din mediană |
Comparat cu 112.126 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 23.188 | 19.222 | 30.234 | 187.271 | 367.494 | 184.294 | 87.600 | 2.311 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.237 |
| Venituri totale | 23.188 | 20.062 | 30.234 | 187.271 | 367.494 | 184.663 | 87.600 | 2.311 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.238 |
| Cheltuieli totale | 815 | 1.222 | 4.963 | 122.871 | 337.172 | 158.362 | 84.791 | 26.915 | — | 0 | — | 270 | 0 | 3.402 |
| Profit / pierdere brută | 22.373 | 18.840 | 25.271 | 64.400 | 30.322 | 26.301 | 2.809 | -24.604 | 0 | 0 | 0 | -270 | 0 | -164 |
| Profit / pierdere netă | 19.223 | 16.260 | 25.013 | 62.720 | 26.721 | 24.455 | 1.932 | -24.627 | 0 | 0 | 0 | -270 | 0 | -164 |
| Active imobilizate | — | 0 | 667 | 1.667 | 2.667 | 3.667 | — | — | — | 0 | 0 | — | — | — |
| Active circulante | 165.708 | 143.334 | 121.966 | 98.910 | 114.411 | 44.031 | 17.723 | 3.898 | 18.444 | 18.444 | 18.444 | 18.444 | 20.721 | 20.721 |
| Stocuri | — | 0 | — | — | — | — | — | — | 1.167 | 1.167 | 1.167 | 1.167 | 1.166 | 1.166 |
| Creanțe | 6.612 | 12.528 | 6.043 | 6.026 | 6.026 | 8.089 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 159.096 | 130.806 | 115.923 | 92.884 | 108.385 | 35.942 | 17.723 | 3.898 | 17.277 | 17.277 | 17.277 | 17.277 | 19.555 | 19.555 |
| Datorii | 7.689 | 4.537 | 96 | 3.053 | 82.275 | 39.616 | 34.096 | 22.203 | 16.122 | 16.122 | 16.122 | 16.122 | 18.129 | 18.129 |
| Capitaluri proprii | 158.019 | 138.797 | 122.537 | 97.524 | 34.803 | 8.082 | -16.373 | -18.305 | 2.322 | 2.322 | 2.322 | 2.322 | 2.592 | 2.592 |
| Capital subscris vărsat | 5.000 | — | 5.000 | 5.000 | 5.000 | 5.000 | 5.000 | 5.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 |
| Număr mediu de salariați | — | 0 | — | 2 | 6 | 4 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 19.05.2008 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 4110 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MASLAEV EVOLUTION SRL |
| Nr. reg. com. | J40/8686/2008 |
| EUID | ROONRC.J40/8686/2008 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2008-05-19 |
| Sediu social | Str. Nehoiaşi, 2-4, CORP B, CAMERA NR.1, Sector 5 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR. NEHOIAŞI, NR.2-4, CORP B, CAMERA NR.1, ET.3 |
| Telefon | 0722666816 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| FANZONE CONCEPT SRL | aceeași clădire |
| Maslaev Consulting SRL | aceeași clădire |
| FLOMAR CLEAN CONCEPT S.R.L. inactiv | 33 m |
| NUTRIDEA SRL | 35 m |
| NEIGINMED SRL | 37 m |
| AMD EXPRESS SOLUTIONS SRL-D inactiv | 51 m |
| MARTZIPAN PANIFICAŢIE SRL inactiv | 51 m |
| CODE REWIND SRL inactiv | 65 m |
| CONEX PRAHOVA SA | 65 m |
| NICOVAL COMEX S.R.L. | 66 m |
| ALPIN MEDIA PRODUCTIONS SRL inactiv | 67 m |
| GENERAL COMPLEX SERVICE SRL | 76 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4110 | 2017 – 2024 |
| 7311 | 2011 – 2016 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (18)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25