ROSIMCAD 2008 S.R.L.
CUI 24070496 · J29/1718/2008
ROSIMCAD 2008 S.R.L. are CUI 24070496, nr. de înregistrare J29/1718/2008, înmatriculată pe 18.06.2008. Sediul social e în Municipiul Câmpina, jud. Prahova. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7111. În 2018: cifră de afaceri 7.500 lei, profit net 5.477 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | 0 lei · mediana 31 mii lei | 0% din mediană |
Comparat cu 103.070 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | — | — | — | — | — | 7.500 | — | 10.000 | 12.500 | 2.500 | 10.000 | 17.500 | 28.033 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7.500 | 0 | 10.000 | 12.500 | 2.500 | 10.006 | 17.500 | 28.508 |
| Cheltuieli totale | — | — | — | — | 8 | — | — | 1.798 | 3.598 | 4.300 | 3.898 | 4.046 | 5.926 | 8.324 | 36.949 |
| Profit / pierdere brută | 0 | 0 | 0 | 0 | -8 | 0 | 0 | 5.702 | -3.598 | 5.700 | 8.602 | -1.546 | 4.080 | 9.176 | -8.441 |
| Profit / pierdere netă | 0 | 0 | 0 | 0 | -8 | 0 | 0 | 5.477 | -3.598 | 5.400 | 8.227 | -1.621 | 3.195 | 7.708 | -8.441 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | 1.498 | 3.746 | 5.994 | 8.241 | 10.489 | 12.736 | 14.984 |
| Active circulante | 10.127 | 10.127 | 10.127 | 10.127 | 10.437 | 10.445 | 10.445 | 10.445 | 3.245 | 8.200 | 532 | 7.120 | 7.678 | 6.859 | 22.661 |
| Creanțe | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 155 | — | 6.538 | 7.658 | 6.538 | 11.499 |
| Casa și conturi la bănci | 10.127 | 10.127 | 10.127 | 10.127 | 10.437 | 10.445 | 10.445 | 10.445 | 3.245 | 8.045 | 532 | 582 | 20 | 321 | 11.162 |
| Datorii | 635 | 635 | 635 | 635 | 945 | 945 | 945 | 945 | 720 | 4.325 | 4.305 | 21.367 | 22.552 | 27.175 | 52.934 |
| Capitaluri proprii | 9.492 | 9.492 | 9.492 | 9.492 | 9.492 | 9.500 | 9.500 | 9.500 | 4.023 | 7.621 | 2.221 | -6.006 | -4.385 | -7.580 | -15.289 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 18.06.2008 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Câmpina |
| CAEN principal | 7111 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ROSIMCAD 2008 SRL |
| Nr. reg. com. | J29/1718/2008 |
| EUID | ROONRC.J29/1718/2008 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2008-06-18 |
| Sediu social | Str. Victoriei, 16, Mun. Câmpina, PRAHOVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. PRAHOVA, MUN. CÂMPINA, STR. VICTORIEI, NR.16, BL.32, ET.P, AP.4 |
| Telefon | 0722650633 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| HANNO TRANSIM S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| NICK AS GRUPO AGENT DE ASIGURARE SRL inactiv | aceeași clădire |
| POENA COM SRL | aceeași clădire |
| STRELIZIA FLOR SRL | aceeași clădire |
| TURISM NG ADVERTISING SRL inactiv | aceeași clădire |
| C&C SOLCLIMA INSTAL S.R.L. | 16 m |
| ENERGO PLAY SRL | 16 m |
| HEWELT BEST CONSTRUCT S.R.L. | 16 m |
| HOME & SKIN E-MARKET S.R.L. inactiv | 16 m |
| LUNA BODY & SUN S.R.L. | 16 m |
| NERDYTECH HUB S.R.L. | 16 m |
| PAZIL CONSTRUCT SRL inactiv | 16 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7111 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (6)
CAEN autorizat (33)
Alte firme din Prahova
| 1318917 | DORO CRIN SRL |
| 1348721 | CONSPROIECT SA |
| 3196964 | ELDACIC INFO 92 SRL |
| 3569885 | RESTITUTIO SRL |
| 5094260 | MED-CONS SRL |
| 7666953 | PERS DESIGN-ART SRL |
| 8429343 | ARHIMONT SRL |
| 8603805 | ALBISTEL COM SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25