QUEEN COMPANY SRL
CUI 24074170 · J2008001220177
QUEEN COMPANY SRL are CUI 24074170, nr. de înregistrare J2008001220177, înmatriculată pe 19.06.2008. Sediul social e în Municipiul Galaţi, jud. Galaţi. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 3230. În 2025: cifră de afaceri 155.689 lei, profit net 5.220 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 156 mii lei · mediana 252 mii lei | 62% din mediană |
| Profit net | 5 mii lei · mediana 7 mii lei | 71% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | 3.4% · mediana 3% | 113% din mediană |
| Cifră pe salariat | 156 mii lei · mediana 161 mii lei | 97% din mediană |
Comparat cu 95.001 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 155.689 | 115.028 | 93.500 | 0 | 0 | 3.800 | 22.100 | 28.344 | 13.633 | 7.134 | 28.130 | 26.300 | 40.646 |
| Venituri totale | 155.689 | 115.028 | 93.500 | 0 | 0 | 3.800 | 22.100 | 28.344 | 13.633 | 7.134 | 28.130 | 26.300 | 40.646 |
| Cheltuieli totale | 149.528 | 115.672 | 63.406 | 614 | 3.033 | 1.478 | 484 | 6.010 | 0 | 828 | 6.694 | 13.404 | 22.913 |
| Profit / pierdere brută | 6.161 | -644 | 30.094 | -614 | -3.033 | 2.322 | 21.616 | 22.334 | 13.633 | 6.306 | 21.436 | 12.896 | 17.733 |
| Profit / pierdere netă | 5.220 | -1.794 | 29.178 | -614 | -3.033 | 2.208 | 20.953 | 21.484 | 13.224 | 6.092 | 20.592 | 12.107 | 16.079 |
| Active imobilizate | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.033 | 3.033 | 3.033 | 3.033 | 3.033 | 3.033 | 3.033 | 3.033 |
| Active circulante | 76.868 | 78.155 | 28.988 | 2.384 | 2.384 | 42.384 | 41.984 | 34.396 | 12.843 | 2.144 | 6.480 | 16.279 | 17.628 |
| Stocuri | 3.382 | 24.861 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — |
| Creanțe | 22.148 | 19.396 | 4.096 | 1.596 | 1.596 | 1.596 | 1.596 | 1.596 | 1.596 | 1.605 | 6.014 | 10.014 | 11.299 |
| Casa și conturi la bănci | 51.338 | 33.898 | 24.892 | 788 | 788 | 40.788 | 40.388 | 32.800 | 11.247 | 539 | 466 | 6.265 | 6.329 |
| Cheltuieli în avans | 36.427 | 36.427 | 36.427 | 46.436 | 46.436 | 6.436 | 6.436 | 6.427 | 6.427 | 6.427 | 6.427 | 6.427 | 6.427 |
| Datorii | 51.506 | 58.013 | 7.033 | 617 | 3 | 3 | 1.811 | 15.167 | 15.098 | 17.623 | 28.051 | 58.442 | 71.898 |
| Capitaluri proprii | 61.789 | 56.569 | 58.382 | 48.203 | 48.817 | 51.850 | 49.642 | 28.689 | 7.205 | -6.019 | -12.111 | -32.703 | -44.810 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Aug 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 19.06.2008 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi |
| CAEN principal | 3230 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | QUEEN COMPANY SRL |
| Nr. reg. com. | J2008001220177 |
| EUID | ROONRC.J2008001220177 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2008-06-19 |
| Sediu social | Str. Domnească, 36, Mun. Galaţi, GALAŢI |
| Domiciliu fiscal | JUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, STR. DOMNEASCĂ, NR.36, BL.SELECT, SC.2, AP.17 |
| Telefon | 0724459092 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CHINDERAD MED S.R.L. | aceeași clădire |
| DUNĂREA RESORT S.R.L. | aceeași clădire |
| EXPERTAX ROMDOC SRL | aceeași clădire |
| EXPERTAX SI ASOCIATII S.R.L. | aceeași clădire |
| HUMEXO S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| KAVIOMORITZ SRL inactiv | aceeași clădire |
| KNORR SRL inactiv | aceeași clădire |
| NOMADS CREATIVE REPUBLIC S.R.L. | aceeași clădire |
| RADISCAN S.R.L. | aceeași clădire |
| RECYCLING SIDERURGICAL PRODUCTS SRL inactiv | aceeași clădire |
| TRAELYMORITZ SRL inactiv | aceeași clădire |
| VILAMBA S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 3230 | 2025 |
| 9002 | 2011 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (7)
Alte firme din Galaţi
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08