SALCH CONSTRUCTIONS SRL
CUI 24190263 · J12/3003/2008
SALCH CONSTRUCTIONS SRL are CUI 24190263, nr. de înregistrare J12/3003/2008, înmatriculată pe 15.07.2008. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7112. În 2023: cifră de afaceri 145.882 lei, profit net 117.895 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -5 mii lei · mediana 31 mii lei | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 103.074 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | 145.882 | 170.227 | 162.481 | 156.357 | 95.102 | 111.600 | 267.228 | 215.743 | 78.884 | 104.477 | 138.265 | 0 | 1.000 |
| Venituri totale | 0 | 145.882 | 170.227 | 162.481 | 156.357 | 129.200 | 111.600 | 267.228 | 215.743 | 85.536 | 104.477 | 138.686 | 0 | 1.000 |
| Cheltuieli totale | 5.484 | 6.042 | 17.633 | 16.126 | 24.156 | 10.049 | 25.017 | 65.258 | 59.667 | 33.236 | 67.014 | 39.790 | 1.950 | 5.076 |
| Profit / pierdere brută | -5.484 | 139.840 | 152.594 | 146.355 | 132.201 | 119.151 | 86.583 | 201.970 | 156.076 | 52.300 | 37.463 | 98.896 | -1.950 | -4.076 |
| Profit / pierdere netă | -5.484 | 117.895 | 148.253 | 142.065 | 127.510 | 115.275 | 83.235 | 193.953 | 149.604 | 49.733 | 34.329 | 94.735 | -1.950 | -4.076 |
| Active imobilizate | 65 | 2.220 | 3.318 | 4.351 | 5.453 | 1.881 | 1.881 | 3.796 | 6.088 | 8.379 | 10.672 | 12.964 | 1.881 | 1.881 |
| Active circulante | 170.356 | 171.118 | 393.642 | 286.985 | 161.382 | 711.143 | 649.307 | 550.252 | 347.611 | 195.127 | 136.925 | 92.635 | 1.757 | 1.289 |
| Creanțe | 121.207 | 121.849 | 109.993 | 118.834 | 100.017 | 53.533 | 53.811 | 127.237 | 47.388 | 44.175 | 10.464 | 10.464 | 1.512 | 1.044 |
| Casa și conturi la bănci | 49.149 | 49.269 | 283.649 | 168.151 | 61.365 | 657.610 | 595.496 | 423.015 | 300.223 | 150.952 | 126.461 | 82.171 | 245 | 245 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | 138 | — | 224 | 226 | 306 | 489 | 479 | 429 | — | — |
| Datorii | 53.370 | 50.803 | 16.637 | 17.161 | 34.863 | 21.703 | 75.366 | 61.463 | 55.147 | 54.741 | 48.555 | 40.836 | 33.182 | 30.764 |
| Capitaluri proprii | 117.051 | 122.535 | 380.323 | 274.175 | 132.110 | 691.321 | 576.046 | 492.811 | 298.858 | 149.254 | 99.521 | 65.192 | -29.544 | -27.594 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | 0 | — | 0 | 1 | 1 | — | — | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 15.07.2008 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 7112 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | SALCH CONSTRUCTIONS SRL |
| Nr. reg. com. | J12/3003/2008 |
| EUID | ROONRC.J12/3003/2008 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2008-07-15 |
| Sediu social | Str. Prislop, 4, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. PRISLOP, NR.4 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ATTRES CONSULTING AND DESIGN SRL | aceeași clădire |
| BEAM NEURO SRL | 25 m |
| BEAMLOGIC SRL | 25 m |
| MULTIRADIX SRL | 35 m |
| CAMELII SERV SRL inactiv | 37 m |
| P & B GALLERY SRL | 48 m |
| QUBE CITY S.R.L. | 60 m |
| TETA N SRL | 70 m |
| JAIS ART FASHION S.R.L. | 80 m |
| FIZIOELECTROMED S.R.L. | 89 m |
| MARIA M. MEDICAL S.R.L. | 95 m |
| LUXORA IMOBILIARE SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ | 101 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 7112 | 2013 – 2024 |
| 4120 | 2011 – 2012 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (27)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25