MAREX SERV SRL
CUI 24287828 · J08/2082/2008 · dizolvare
MAREX SERV SRL are CUI 24287828, nr. de înregistrare J08/2082/2008, înmatriculată pe 04.08.2008. Sediul social e în Loc. Zărneşti, Oraş Zărneşti, jud. Braşov. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7810. În 2022: cifră de afaceri 158.060 lei, profit net 48.898 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -17 mii lei · mediana 26 mii lei | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 43.046 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | — | 158.060 | — | 124.357 | 4.500 | 104.800 | 372.400 | 167.205 | 254.505 | 239.500 | 224.479 | 156.000 | 1.237.959 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 0 | 158.060 | 0 | 124.357 | 4.500 | 104.800 | 380.653 | 168.744 | 254.505 | 239.870 | 224.479 | 156.000 | 1.237.960 |
| Cheltuieli totale | 17.426 | 41.718 | 99.949 | 104.420 | 122.891 | 127.882 | 110.415 | 111.237 | 287.865 | 116.883 | 152.746 | 153.652 | 142.463 | 139.470 | 1.264.075 |
| Profit / pierdere brută | -17.426 | -41.718 | -99.949 | 53.640 | -122.891 | -3.525 | -105.915 | -6.437 | 92.788 | 51.861 | 101.759 | 86.218 | 82.016 | 16.530 | -26.115 |
| Profit / pierdere netă | -17.426 | -41.718 | -99.949 | 48.898 | -122.891 | -4.684 | -106.050 | -9.581 | 81.368 | 46.845 | 94.124 | 79.033 | 75.282 | 16.530 | -26.115 |
| Active imobilizate | — | 17.083 | 58.084 | 156.069 | 254.449 | 352.830 | 448.433 | 546.019 | 643.606 | 741.194 | 857.380 | 955.437 | 1.053.828 | 643.124 | 700.515 |
| Active circulante | -16.326 | 628 | 1.345 | 3.289 | 4.031 | 136.020 | 212.662 | 220.759 | 161.968 | 73.053 | 76.503 | 124.574 | 274.328 | 471.779 | 676.082 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | 231 | 231 | 231 | 231 | 231 | 38 | 38 | 38 | 38 |
| Creanțe | -17.111 | — | — | — | — | 130.991 | 203.477 | 205.914 | 127.061 | 63.620 | 74.597 | 122.821 | 272.429 | 470.425 | 674.926 |
| Casa și conturi la bănci | 785 | 628 | 1.345 | 3.289 | 4.031 | 5.029 | 8.954 | 14.614 | 34.676 | 9.202 | 1.675 | 1.715 | 1.861 | 1.316 | 1.118 |
| Datorii | 0 | 6.750 | 6.750 | 6.730 | 154.750 | 262.228 | 429.789 | 429.422 | 458.737 | 533.950 | 607.838 | 637.090 | 769.478 | 899.527 | 1.021.751 |
| Venituri în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 14.827 | 108.220 | 225.220 | 420.010 | 151.989 | 307.989 |
| Capitaluri proprii | -16.326 | 10.961 | 52.679 | 152.628 | 103.730 | 226.622 | 231.306 | 337.356 | 346.837 | 265.470 | 217.825 | 217.701 | 138.668 | 63.387 | 46.857 |
| Capital subscris vărsat | 1.100 | 1.100 | 1.100 | 1.100 | 1.100 | 1.100 | 1.100 | 1.100 | 1.000 | 1.000 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 04.08.2008 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Zărneşti |
| CAEN principal | 7810 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MAREX SERV SRL |
| Nr. reg. com. | J08/2082/2008 |
| EUID | ROONRC.J08/2082/2008 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2008-08-04 |
| Sediu social | Str. Câmpului, 3, Orş. Zărneşti, BRAŞOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. BRAŞOV, ORŞ. ZĂRNEŞTI, STR. CÂMPULUI, NR.3 |
| Telefon | 0268515781 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BIG PACKAGING ROMANIA S.R.L. | aceeași clădire |
| DIP & GIP SRL | aceeași clădire |
| DIPPANELS CONCEPT S.R.L. | aceeași clădire |
| VECTRA SERVICE SRL | aceeași clădire |
| FES CONSTRUCT SRL inactiv | 301 m |
| BANALEX TOP SRL | 313 m |
| CON.-NICOLADIS SRL | 324 m |
| CAMARO INVEST SRL | 346 m |
| LOOK SELLIAS OPTIK SRL | 350 m |
| TINION-SERV SRL | 370 m |
| GIPROFEL MIXT SRL inactiv | 375 m |
| SILVIU'S BARBEQUE S.R.L. | 376 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (4)
| 7414 | 2025 |
| 7410 | 2020 – 2024 |
| 1610 | 2012 – 2019 |
| 4776 | 2011 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (4)
CAEN autorizat (13)
Alte firme din Braşov
| 1128840 | SZA TOM SRL |
| 2737417 | EDY-ROLS SRL |
| 7626800 | TEONAVIS SRL |
| 8115820 | GRUN ISAR SRL |
| 11344182 | AGVA FOREIGN EMPLOYMENT AGENCY S.R.L. |
| 12906610 | MONDOJOB SRL |
| 13072548 | QUALIS SRL |
| 13427888 | BRAMA SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25