YVA SALES SOLUTIONS SRL
CUI 24313986 · J13/2863/2008
YVA SALES SOLUTIONS SRL are CUI 24313986, nr. de înregistrare J13/2863/2008, înmatriculată pe 11.08.2008. Sediul social e în Municipiul Constanţa, jud. Constanţa. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 4619. În 2015: cifră de afaceri 565 lei, pierdere netă 1.607 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | 0 lei · mediana 3 mii lei | 0% din mediană |
Comparat cu 270.691 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2023 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | — | — | — | — | — | 565 | 255 | 500 | 4.000 | 5.000 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 565 | 255 | 500 | 4.000 | 13.079 |
| Cheltuieli totale | — | — | — | — | — | 1.410 | 1.773 | 2.155 | 2.569 | 2.552 | 2.477 | 11.487 |
| Profit / pierdere brută | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1.410 | -1.773 | -1.590 | -2.314 | -2.052 | 1.523 | 1.592 |
| Profit / pierdere netă | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1.410 | -1.773 | -1.607 | -2.322 | -2.052 | 1.523 | 1.592 |
| Active circulante | 23 | 23 | 23 | 23 | 23 | 176 | 81 | -46 | 306 | 181 | 1.370 | 171 |
| Creanțe | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 500 | — |
| Casa și conturi la bănci | 23 | 23 | 23 | 23 | 23 | 176 | 81 | -46 | 306 | 181 | 870 | 171 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | 29 | — | 29 | — |
| Datorii | 14.040 | 14.040 | 14.040 | 14.040 | 14.040 | 14.193 | 12.688 | 10.788 | 9.562 | 7.086 | 6.252 | 6.548 |
| Capitaluri proprii | -14.017 | -14.017 | -14.017 | -14.017 | -14.017 | -14.017 | -12.607 | -10.834 | -9.227 | -6.905 | -4.853 | -6.377 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 11.08.2008 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa |
| CAEN principal | 4619 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | YVA SALES SOLUTIONS SRL |
| Nr. reg. com. | J13/2863/2008 |
| EUID | ROONRC.J13/2863/2008 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2008-08-11 |
| Sediu social | Str. Călugăreni, 12, CAMERA 1, Mun. Constanţa, CONSTANŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. CĂLUGĂRENI, NR.12, CAMERA 1 |
| Telefon | 0241581197 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ATELIERUL DE INVITATII SRL | aceeași clădire |
| ACE DREAM FOOD SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ inactiv | aceeași clădire |
| ACE TECH CONSULTING SRL | aceeași clădire |
| ACE TECH VISION SRL inactiv | aceeași clădire |
| COSTASIG DINAMIC S.R.L. | 27 m |
| DORMAR-COM SRL | 27 m |
| PROMEDIACONS S.R.L. | 39 m |
| ŢARA PITICILOR SRL inactiv | 49 m |
| DONAU SEA LINK SA inactiv | 54 m |
| GRATA INVEST S.R.L. | 55 m |
| SC KATASIA INVEST SRL inactiv | 55 m |
| ARTISAN HUB S.R.L. | 56 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4619 | 2011 – 2023 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Constanţa
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25