NARCIS JANNOS CONSTRUCT SRL
CUI 24314604 · J2008001479049
NARCIS JANNOS CONSTRUCT SRL are CUI 24314604, nr. de înregistrare J2008001479049, înmatriculată pe 12.08.2008. Sediul social e în Municipiul Braşov, jud. Braşov. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 4100. În 2023: cifră de afaceri 4.811 lei, profit net 1.272 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | 0 lei · mediana 19 mii lei | 0% din mediană |
Comparat cu 112.118 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | 4.811 | 77.294 | 148.605 | 153.350 | 244.545 | 260.542 | 216.023 | 163.295 | 159.826 | 55.709 | 72.106 | 75.276 | 46.278 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 4.811 | 77.294 | 185.287 | 153.350 | 244.545 | 292.542 | 216.023 | 163.295 | 159.826 | 55.709 | 72.106 | 75.276 | 46.278 |
| Cheltuieli totale | — | — | 3.297 | 79.404 | 280.183 | 154.343 | 148.997 | 131.311 | 151.478 | 157.073 | 168.497 | 67.524 | 97.665 | 75.849 | 48.679 |
| Profit / pierdere brută | 0 | 0 | 1.514 | -2.110 | -94.896 | -993 | 95.548 | 161.231 | 64.545 | 6.222 | -8.671 | -11.815 | -25.559 | -573 | -2.401 |
| Profit / pierdere netă | 0 | 0 | 1.272 | -4.429 | -96.315 | -3.573 | 93.103 | 158.306 | 62.385 | 4.589 | -13.481 | -13.486 | -27.397 | -573 | -2.401 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | 334 | 779 | — | — | — | — | 452 | 1.130 | — |
| Active circulante | 917 | 917 | 917 | 4.057 | 9.814 | 195.492 | 273.446 | 222.985 | 72.029 | 6.958 | 13.882 | 8.169 | 10.133 | 25.159 | 3.920 |
| Stocuri | 542 | 542 | 542 | 479 | 6.584 | 3.234 | 3.056 | 5.426 | 9.560 | 5.858 | 13.744 | 7.431 | 9.690 | 20.911 | 2.424 |
| Creanțe | 375 | 375 | 375 | 821 | 815 | 369 | 369 | 57.000 | 27.000 | — | — | — | — | 84 | — |
| Casa și conturi la bănci | — | — | — | 2.757 | 2.415 | 191.889 | 270.021 | 160.559 | 35.469 | 1.100 | 138 | 738 | 443 | 4.164 | 1.496 |
| Datorii | 100.149 | 100.149 | 100.149 | 104.561 | 105.889 | 167.720 | 180.435 | 65.177 | 66.898 | 63.165 | 74.678 | 55.484 | 44.414 | 32.720 | 9.778 |
| Capitaluri proprii | -99.232 | -99.232 | -99.232 | -100.504 | -96.075 | 27.772 | 93.345 | 158.587 | 5.131 | -56.207 | -60.796 | -47.315 | -33.829 | -6.431 | -5.858 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 | 3 | 2 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RELUARE ACTIVITATE din data 18.03.2026 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov |
| CAEN principal | 4100 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | NARCIS JANNOS CONSTRUCT SRL |
| Nr. reg. com. | J2008001479049 |
| EUID | ROONRC.J2008001479049 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2008-08-12 |
| Sediu social | Str. Nucului, 48, Mun. Braşov, BRAŞOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. NUCULUI, NR.48, BL.T3, SC.1, ET.4, AP.32 |
| Telefon | 0757690985 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ADFIX APPS COMMERCE S.R.L. | aceeași clădire |
| ANTREU S.R.L. | aceeași clădire |
| BABADOKIA DESIGN S.R.L. | aceeași clădire |
| BEAUTY VISION SRL CHIȘINĂU SUCURSALA BRAȘOV | aceeași clădire |
| DEMKO REAL ESTATE SRL | aceeași clădire |
| ESHOP SALES SRL | aceeași clădire |
| FRESH ROOTS S.R.L. | aceeași clădire |
| JOSEPH A.A.S. S.R.L. | aceeași clădire |
| LANA AND RABEA COMPANY S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| MIHAI VITEAZU REZIDENCE SRL | aceeași clădire |
| MIRAGE HUB 360 S.R.L. | aceeași clădire |
| NADA & EDWARD COMPANY S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4711 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (19)
Alte firme din Braşov
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25