LACRAMIOARA S.R.L.
CUI 24330618 · J2008001294202
LACRAMIOARA S.R.L. are CUI 24330618, nr. de înregistrare J2008001294202, înmatriculată pe 14.08.2008. Sediul social e în Municipiul Hunedoara, jud. Hunedoara. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4776. În 2025: cifră de afaceri 50.980 lei, pierdere netă 37.875 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 51 mii lei · mediana 199 mii lei | 26% din mediană |
| Profit net | -38 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | -74.3% · mediana 1.6% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 25 mii lei · mediana 224 mii lei | 11% din mediană |
Comparat cu 270.686 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 50.980 | 61.649 | 37.632 | 28.557 | 42.752 | 30.839 | 22.703 | 22.421 | 7.834 | 7.516 | 3.844 | 9.867 | 1.958 |
| Venituri totale | 71.115 | 131.649 | 37.632 | 28.557 | 42.752 | 30.839 | 22.703 | 22.421 | 7.834 | 7.516 | 3.844 | 9.867 | 1.958 |
| Cheltuieli totale | 108.279 | 106.705 | 87.218 | 56.942 | 66.642 | 59.672 | 46.820 | 42.692 | 23.910 | 20.540 | 5.257 | 17.794 | 1.964 |
| Profit / pierdere brută | -37.164 | 24.944 | -49.586 | -28.385 | -23.890 | -28.833 | -24.117 | -20.271 | -16.076 | -13.024 | -1.413 | -7.927 | -6 |
| Profit / pierdere netă | -37.875 | 23.626 | -49.964 | -28.670 | -24.317 | -29.141 | -24.347 | -20.717 | -16.311 | -13.250 | -1.521 | -7.927 | -6 |
| Active circulante | 12.313 | 2.064 | 7.555 | 1.677 | 618 | 1.145 | 1.575 | 1.435 | 11.131 | 12.074 | 8.692 | 5.112 | 6.088 |
| Stocuri | 11.965 | 109 | 2.659 | 174 | 10 | 575 | 27 | 287 | 10.908 | 11.838 | 8.402 | 3.767 | 5.861 |
| Creanțe | 0 | 0 | 0 | 0 | 59 | 59 | — | — | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 348 | 1.955 | 4.896 | 1.503 | 549 | 511 | 1.548 | 1.148 | 223 | 236 | 290 | 1.345 | 227 |
| Datorii | 346.557 | 298.433 | 327.550 | 174.726 | 144.997 | 121.207 | 92.496 | 68.009 | 56.987 | 41.620 | 24.988 | 19.888 | 12.936 |
| Capitaluri proprii | -334.244 | -296.369 | -319.995 | -173.049 | -144.379 | -120.062 | -90.921 | -66.574 | -45.856 | -29.546 | -16.296 | -14.776 | -6.848 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 14.08.2008 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Hunedoara |
| CAEN principal | 4776 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | LĂCRĂMIOARA SRL |
| Nr. reg. com. | J20/1294/2008 |
| EUID | ROONRC.J2008001294202 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2008-08-14 |
| Sediu social | Str. Lătureni, 1N, Mun. Hunedoara, HUNEDOARA |
| Domiciliu fiscal | JUD. HUNEDOARA, MUN. HUNEDOARA, STR. LĂTURENI, NR.1N |
| Telefon | 0724512359 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| DACO TRANS INTERNATIONAL SRL | aceeași clădire |
| EQUITY ROOTS S.R.L. | aceeași clădire |
| KOVA COMPLEX S.R.L. | aceeași clădire |
| SERUTH STUDIO S.R.L. | 49 m |
| MAKALA S.R.L. | 113 m |
| ANDIA CONTRUST S.R.L. inactiv | 130 m |
| AUTO NARD LOGISTIC S.R.L. | 134 m |
| MARVAS TRANS SRL | 158 m |
| SPR MARKET HARVEST S.R.L. | 171 m |
| WEB TRIBE S.R.L. | 171 m |
| MAURA PRESTIGE SRL inactiv | 227 m |
| SKY BLUE MEGA BUSINESS S.R.L. | 243 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (5)
| 4776 | 2023 – 2025 |
| 4711 | 2018 – 2020 |
| 4778 | 2017 |
| 4711 | 2016 |
| 4776 | 2011 – 2015 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Hunedoara
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25