CONSTANTIN COMPANY SRL
CUI 24364122 · J2008000714343
CONSTANTIN COMPANY SRL are CUI 24364122, nr. de înregistrare J2008000714343, înmatriculată pe 21.08.2008. Sediul social e în Sat Poroschia, Comuna Poroschia, jud. Teleorman. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4100. În 2025: cifră de afaceri 713.336 lei, profit net 191.056 lei, 4 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 713 mii lei · mediana 221 mii lei | 323% din mediană |
| Profit net | 191 mii lei · mediana 19 mii lei | de 10× mediana |
| Salariați | 4 · mediana 2 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 26.8% · mediana 9.3% | 288% din mediană |
| Cifră pe salariat | 178 mii lei · mediana 141 mii lei | 126% din mediană |
Comparat cu 112.118 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 713.336 | 436.288 | 348.325 | 323.044 | 126.927 | 180.801 | 20.000 | 15.998 | 3.797 | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Venituri totale | 713.348 | 559.360 | 426.755 | 372.374 | 134.298 | 181.519 | 20.000 | 15.998 | 3.797 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cheltuieli totale | 505.644 | 490.043 | 377.237 | 327.239 | 207.595 | 106.295 | 1.670 | 53.369 | 1.000 | — | — | 0 | 374 | 0 | 1.444 |
| Profit / pierdere brută | 207.704 | 69.317 | 49.518 | 45.135 | -73.297 | 75.224 | 18.330 | -37.371 | 2.797 | 0 | 0 | 0 | -374 | 0 | -1.444 |
| Profit / pierdere netă | 191.056 | 60.384 | 47.185 | 42.145 | -74.572 | 73.565 | 17.730 | -37.587 | 2.683 | 0 | 0 | 0 | -374 | 0 | -1.444 |
| Active imobilizate | 7.793 | 355 | 355 | 355 | 355 | 355 | -363 | -502 | 355 | 355 | 355 | 355 | 355 | 355 | 355 |
| Active circulante | 376.714 | 318.060 | 177.951 | 58.378 | 17.995 | 69.140 | 1.728 | 13.111 | 12.254 | 10.531 | 10.531 | 10.531 | 10.531 | 10.905 | 10.905 |
| Stocuri | 75.263 | 75.238 | 15.547 | 15.066 | 1.632 | — | 1.084 | 1.084 | — | — | — | — | — | 229 | 229 |
| Creanțe | 240.558 | 241.196 | 142.339 | 16.694 | 12.869 | 24.298 | — | 10.209 | 196 | — | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 60.893 | 1.626 | 20.065 | 26.618 | 3.494 | 44.842 | 644 | 1.818 | 12.058 | 10.531 | 10.531 | 10.531 | 10.531 | 10.676 | 10.676 |
| Cheltuieli în avans | — | — | 132.290 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 190.485 | 172.358 | 229.923 | 25.245 | 27.007 | 3.151 | 8.587 | 37.561 | -26 | 934 | 934 | 934 | 934 | 934 | 934 |
| Venituri în avans | — | 5.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 194.022 | 141.057 | 80.673 | 33.488 | -8.657 | 66.344 | -7.222 | -24.952 | 12.635 | 9.952 | 9.952 | 9.952 | 9.952 | 10.326 | 10.326 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 4 | 6 | 6 | 6 | 5 | 3 | — | 1 | — | — | — | — | — | — | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Jan 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 21.08.2008 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Teleorman |
| CAEN principal | 4100 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CONSTANTIN COMPANY SRL |
| Nr. reg. com. | J2008000714343 |
| EUID | ROONRC.J2008000714343 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2008-08-21 |
| Sediu social | Str. Vedea, 18, Sat Poroschia Com. Poroschia, TELEORMAN |
| Domiciliu fiscal | JUD. TELEORMAN, SAT POROSCHIA COM. POROSCHIA, STR. VEDEA, NR.18 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CLAU & RĂZVI COFY 2018 S.R.L. | aceeași clădire |
| MENEN COM SRL inactiv | aceeași clădire |
| MOOSEUM BAR S.R.L. | aceeași clădire |
| VAFFY SWEET S.R.L. | aceeași clădire |
| XAMINAMAX S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| FEREXPERT PVC SRL | 156 m |
| FULGI DE NEA S.R.L. | 156 m |
| ASLASHOP INTERNATIONAL S.R.L. inactiv | 253 m |
| DENY MACAVEI S.R.L. | 253 m |
| GOAT PLUS S.R.L. | 253 m |
| INTERAGRO DISTRIBUTION SRL inactiv | 253 m |
| VELVET AROMATICS STUDIO S.R.L. | 253 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4120 | 2019 – 2025 |
| 4711 | 2011 – 2018 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (20)
Alte firme din Teleorman
| 1381930 | PIPERMAN SRL |
| 6690830 | AAS CONSTRUCT SRL |
| 9597485 | DANI CORISERV SRL |
| 10237552 | MOBILAR PROD SRL |
| 12496545 | LIALEX SRL |
| 13140634 | INTERCONSTRUCT SRL |
| 13352602 | ZENIT 2000 SRL |
| 14475263 | QUANTIC SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25