ŞTEFAN VÂLCU SRL
CUI 24392467 · J10/1192/2008
ŞTEFAN VÂLCU SRL are CUI 24392467, nr. de înregistrare J10/1192/2008, înmatriculată pe 28.08.2008. Sediul social e în Municipiul Râmnicu Sărat, jud. Buzău. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4779. În 2025: cifră de afaceri 11.321 lei, profit net 254 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 11 mii lei · mediana 199 mii lei | 6% din mediană |
| Profit net | 254 lei · mediana 3 mii lei | 9% din mediană |
| Marjă netă | 2.2% · mediana 1.6% | 138% din mediană |
Comparat cu 270.695 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 11.321 | 7.198 | 5.688 | 8.356 | 3.272 | 1.137 | 7.018 | 7.018 | 6.840 | 7.848 | 3.195 | 10.257 | 13.440 | 11.480 |
| Venituri totale | 11.321 | 7.198 | 5.688 | 8.356 | 3.272 | 1.137 | 7.018 | 7.018 | 6.840 | 7.848 | 3.195 | 10.257 | 13.440 | 11.480 |
| Cheltuieli totale | 11.020 | 7.158 | 5.808 | 4.462 | 2.389 | 538 | 6.005 | 6.005 | 6.960 | 6.093 | 2.289 | 9.154 | 13.951 | 12.421 |
| Profit / pierdere brută | 301 | 40 | -120 | 3.894 | 883 | 599 | 1.013 | 1.013 | -120 | 1.755 | 906 | 1.103 | -511 | -941 |
| Profit / pierdere netă | 254 | 34 | -120 | 3.643 | 785 | 565 | 802 | 802 | -325 | 1.520 | 810 | 793 | -511 | -941 |
| Active imobilizate | — | 932 | 1.948 | 2.965 | — | — | — | — | — | 0 | — | — | — | — |
| Active circulante | 8.519 | 6.292 | 4.242 | 4.603 | 5.901 | 6.108 | 3.817 | 3.817 | 8.091 | 8.727 | 8.365 | 7.839 | 7.060 | 5.707 |
| Stocuri | 1.509 | 4.429 | 2.955 | 3.382 | 5.000 | 4.210 | 3.545 | 3.545 | 5.911 | 8.324 | 7.772 | 6.947 | 6.732 | 5.706 |
| Creanțe | — | 6 | 12 | — | — | — | — | — | 2.000 | 0 | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 7.010 | 1.857 | 1.275 | 1.221 | 901 | 1.898 | 272 | 272 | 180 | 403 | 593 | 892 | 328 | 1 |
| Datorii | 7.659 | 6.618 | 5.618 | 6.875 | 8.851 | 9.844 | 11.221 | 11.221 | 16.297 | 18.263 | 19.420 | 19.704 | 19.717 | 17.854 |
| Capitaluri proprii | 860 | 606 | 572 | 693 | -2.950 | -3.736 | -7.404 | -7.404 | -8.206 | -9.536 | -11.055 | -11.865 | -12.657 | -12.147 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | 1 | — | — | — | 0 | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 28.08.2008 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală R. Sărat |
| CAEN principal | 4779 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ŞTEFAN VÂLCU SRL |
| Nr. reg. com. | J10/1192/2008 |
| EUID | ROONRC.J10/1192/2008 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2008-08-28 |
| Sediu social | Str. Ion Mihalache, 44, Mun. Râmnicu Sărat, BUZĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BUZĂU, MUN. RÂMNICU SĂRAT, STR. ION MIHALACHE, NR.44 |
| Telefon | 0238.562519 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ELAS ALIŞTEF SRL | aceeași clădire |
| AGRO EVA FAMILY S.R.L. | aceeași clădire |
| RAMDRAMEVA FARM S.R.L. | aceeași clădire |
| ECOLOGIC CAR WASH ITALIA S.R.L. | 32 m |
| POMFRUCT SRL | 48 m |
| GEBO INTERTRADING SRL | 63 m |
| GIGEL FARM SRL inactiv | 79 m |
| BEDOED COMSERV SRL inactiv | 98 m |
| DESIRE CREDIT S.R.L. | 106 m |
| MARINA SRL | 107 m |
| RAPITEANU CARODAN S.R.L. | 116 m |
| CEORCAN I FLORENTIN SNC inactiv | 120 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 4779 | 2013 – 2025 |
| 4711 | 2012 |
| 4779 | 2011 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (6)
Alte firme din Buzău
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25