TEODAR SRL
CUI 24413616 · J39/859/2008
TEODAR SRL are CUI 24413616, nr. de înregistrare J39/859/2008, înmatriculată pe 02.09.2008. Sediul social e în Municipiul Focşani, jud. Vrancea. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8299. În 2025: cifră de afaceri 540.396 lei, profit net 204.595 lei, 5 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 540 mii lei · mediana 188 mii lei | 287% din mediană |
| Profit net | 205 mii lei · mediana 26 mii lei | 800% din mediană |
| Salariați | 5 · mediana 1 | 500% din mediană |
| Marjă netă | 37.9% · mediana 15.2% | 249% din mediană |
| Cifră pe salariat | 108 mii lei · mediana 127 mii lei | 85% din mediană |
Comparat cu 43.046 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 540.396 | 553.922 | 476.606 | 362.121 | 297.081 | 169.630 | 153.553 | 133.094 | 118.044 | 103.681 | 89.297 | 86.341 | 90.273 | 96.266 | 86.043 |
| Venituri totale | 542.036 | 553.922 | 476.606 | 362.121 | 297.081 | 169.630 | 153.553 | 133.094 | 118.044 | 103.681 | 89.352 | 86.341 | 90.273 | 96.272 | 86.164 |
| Cheltuieli totale | 326.829 | 308.608 | 275.303 | 183.644 | 233.644 | 121.678 | 115.184 | 89.172 | 72.244 | 55.071 | 52.461 | 56.534 | 50.069 | 58.374 | 57.894 |
| Profit / pierdere brută | 215.207 | 245.314 | 201.303 | 178.477 | 63.437 | 47.952 | 38.369 | 43.922 | 45.800 | 48.610 | 36.891 | 29.807 | 40.204 | 37.898 | 28.270 |
| Profit / pierdere netă | 204.595 | 234.317 | 196.537 | 174.856 | 60.466 | 46.298 | 36.833 | 42.590 | 44.619 | 47.573 | 34.210 | 27.217 | 37.496 | 35.009 | 25.688 |
| Active imobilizate | 92.094 | 132.089 | 134.576 | — | 1.706 | 11.942 | 22.177 | 32.871 | 1.069 | 1.680 | 2.291 | 2.902 | 4.149 | 1.700 | 3.281 |
| Active circulante | 213.567 | 234.757 | 220.162 | 251.593 | 139.893 | 117.939 | 110.235 | 111.699 | 95.416 | 260.616 | 210.394 | 175.912 | 146.974 | 111.223 | 74.971 |
| Stocuri | 3.142 | 3.142 | — | — | — | 10.352 | 9.197 | 9.197 | 7.981 | 7.031 | 6.359 | 6.040 | — | — | 6.685 |
| Creanțe | 201.622 | 154.855 | 206.602 | 58.032 | 86.878 | 72.662 | 49.796 | 47.591 | 37.363 | 35.393 | 30.869 | 27.269 | 30.272 | 31.745 | 27.836 |
| Casa și conturi la bănci | 8.803 | 76.760 | 13.560 | 193.561 | 53.015 | 34.925 | 51.242 | 54.911 | 50.072 | 218.192 | 173.166 | 142.603 | 116.702 | 79.478 | 40.450 |
| Datorii | 100.866 | 132.329 | 146.656 | 11.787 | 13.493 | 20.137 | 26.860 | 33.745 | 6.143 | 6.045 | 4.008 | 4.346 | 3.872 | 3.168 | 3.505 |
| Capitaluri proprii | 204.795 | 234.517 | 208.082 | 239.806 | 128.106 | 109.744 | 105.552 | 110.825 | 90.342 | 256.251 | 208.677 | 174.468 | 147.251 | 109.755 | 74.747 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 5 | 5 | 5 | 5 | 6 | 4 | 3 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 02.09.2008 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea |
| CAEN principal | 8299 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | TEODAR SRL |
| Nr. reg. com. | J39/859/2008 |
| EUID | ROONRC.J39/859/2008 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2008-09-02 |
| Sediu social | Bld. Unirii, 67, Mun. Focşani, VRANCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, BLD. UNIRII, NR.67, BL.69, ET.8, AP.32 |
| Telefon | 0765449554 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| COVER BAND FOCŞANI S.R.L. | aceeași clădire |
| DOINIFLOR SRL | aceeași clădire |
| ICHDAN HERRSCHAFT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| IMPULS MAINTENANCE SRL-D inactiv | aceeași clădire |
| LIR SOLUTIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| REL COM 2000 SRL | aceeași clădire |
| ARHIGRAFIC SRL | 42 m |
| B.G.DOMENII SRL | 42 m |
| DAVAMEDIA EVENTS SRL | 42 m |
| MURA ADVERTISING S.R.L. | 42 m |
| RAVITES SRL inactiv | 42 m |
| SUSCA LIFE S.R.L. | 42 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8299 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (8)
CAEN autorizat (0)
Niciunul.
Alte firme din Vrancea
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25