Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

SOLARIS RECYCLING S.R.L.

CUI 24468263 · J19/895/2008

cu contul HoReCaOS, sau pe email

SOLARIS RECYCLING S.R.L. are CUI 24468263, nr. de înregistrare J19/895/2008, înmatriculată pe 15.09.2008. Sediul social e în Sat Joseni, Comuna Joseni, jud. Harghita. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 3832. În 2018: cifră de afaceri 0 lei, profit net 0 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

2/10
Semnale serioase de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-4 Inactivă fiscal — TVA nedeductibilă la facturile primite
-2 Capitaluri proprii negative — datorează mai mult decât deține
+1 Activă de 18 ani

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 0 lei · mediana 392 mii lei 0% din mediană
Profit net 0 lei · mediana 10 mii lei 0% din mediană
Salariați 0 · mediana 3 0% din mediană

Comparat cu 4.545 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 0 lei
2011: 231 mii lei 112012: 0 lei 122013: 0 lei 132014: 0 lei 142015: 0 lei 152016: 0 lei 162017: 0 lei 172018: 0 lei 18
Profit net 0 lei
2011: -110 mii lei 112012: -4 mii lei 122013: -642 lei 132014: 0 lei 142015: 0 lei 152016: 0 lei 162017: 0 lei 172018: 0 lei 18
Salariați 0
2011: 1 112012: 0 122013: 0 132014: 0 142015: 0 152016: 0 162017: 0 172018: 0 18
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
Indicator20182017201620152014201320122011
Cifra de afaceri netă0000000231.403
Venituri totale0000002.090228.796
Cheltuieli totale000006425.913339.066
Profit / pierdere brută00000-642-3.823-110.270
Profit / pierdere netă00000-642-3.823-110.270
Active imobilizate155.259155.259155.259155.259155.259155.259155.897158.448
Active circulante67.95767.95767.95767.95767.95767.95667.95566.805
Stocuri2.9092.9092.9092.9092.9092.9092.9092.909
Creanțe21.08521.08521.08521.08521.08521.08421.08313.699
Casa și conturi la bănci43.96343.96343.96343.96343.96343.96343.96350.197
Datorii476.033476.033476.033476.033476.033476.033476.028473.605
Capitaluri proprii-252.817-252.817-252.817-252.817-252.817-252.818-252.176-248.352
Capital subscris vărsat141.208141.208141.208141.208141.208141.208141.208141.208
Număr mediu de salariați00000001

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalINACTIV
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 15.09.2008
Organ fiscalUnitatea Fiscală Municipală Gheorgheni
CAEN principal3832
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCSOLARIS RECYCLING SRL
Nr. reg. com.J19/895/2008
EUIDROONRC.J19/895/2008
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2008-09-15
Sediu socialStr. LAZAREA, 124A, Sat Joseni Com. Joseni, HARGHITA
Domiciliu fiscalJUD. HARGHITA, SAT JOSENI COM. JOSENI, JOSENI, NR.124A
Telefon—
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

38322011 – 2018

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

CAEN autorizat (2)

38113832

Alte firme din Harghita

4075057 ZOLD ET COMP SRL
4466110 TURUL FORPLAST SRL
16416964 FOREST ENVIRONMENT SRL
18903885 PELLET INVEST SRL
18985710 PELLET HARGHITA SRL
22683729 B.L.M. NATURALIS SRL
23067212 TAMASPLAST SRL
23112909 FOREST SERVICE SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-15 · ONRC: 2026-10-25