GABYS IMPEX SRL
CUI 24717445 · J10/1520/2008
GABYS IMPEX SRL are CUI 24717445, nr. de înregistrare J10/1520/2008, înmatriculată pe 07.11.2008. Sediul social e în Municipiul Buzău, jud. Buzău. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4719. În 2025: cifră de afaceri 44.224 lei, pierdere netă 29.379 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 44 mii lei · mediana 199 mii lei | 22% din mediană |
| Profit net | -29 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -66.4% · mediana 1.6% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 44 mii lei · mediana 224 mii lei | 20% din mediană |
Comparat cu 270.677 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 44.224 | 49.922 | 50.083 | 47.808 | 38.935 | 38.458 | 36.427 | 33.354 | 35.053 | 35.898 | 32.725 | 54.092 | 13.338 |
| Venituri totale | 44.224 | 49.922 | 50.083 | 47.808 | 38.935 | 38.458 | 36.427 | 33.354 | 35.053 | 35.898 | 32.725 | 54.092 | 13.338 |
| Cheltuieli totale | 73.603 | 81.909 | 40.711 | 22.210 | 27.854 | 22.178 | 13.280 | 13.480 | 12.851 | 23.842 | 19.531 | 16.945 | 1.566 |
| Profit / pierdere brută | -29.379 | -31.987 | 9.372 | 25.598 | 11.081 | 16.280 | 23.147 | 19.874 | 22.202 | 12.056 | 13.194 | 37.147 | 11.772 |
| Profit / pierdere netă | -29.379 | -31.987 | 8.038 | 24.163 | 9.913 | 15.126 | 22.054 | 18.873 | 21.150 | 10.979 | 12.212 | 35.524 | 11.372 |
| Active imobilizate | 9.792 | 11.041 | 12.274 | 13.533 | 14.791 | 16.041 | 17.291 | 18.541 | 19.791 | 21.042 | 25.000 | 26.169 | 25.795 |
| Active circulante | 9.775 | 8.867 | 54.817 | 13.240 | 12.201 | 5.857 | 51.937 | 29.707 | 17.935 | 0 | 234 | 12.462 | 45 |
| Creanțe | — | 6.175 | 7.333 | — | — | 5.857 | 113 | 139 | 1.844 | 0 | 0 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 9.775 | 2.692 | 47.484 | 13.240 | 12.201 | — | 51.824 | 29.568 | 16.091 | 0 | 234 | 12.462 | 45 |
| Datorii | 48.132 | 19.094 | 34.290 | 2.010 | 1.353 | 6.172 | 2.316 | 3.390 | 1.241 | 4.658 | 4.040 | 2.507 | 13.988 |
| Capitaluri proprii | -28.565 | 814 | 32.801 | 24.763 | 25.639 | 15.726 | 66.912 | 44.858 | 36.485 | 16.384 | 21.194 | 36.124 | 11.852 |
| Capital subscris vărsat | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | 0 | 0 | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RELUARE ACTIVITATE din data 16.08.2013 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău |
| CAEN principal | 4719 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | GABYS IMPEX SRL |
| Nr. reg. com. | J10/1520/2008 |
| EUID | ROONRC.J10/1520/2008 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2008-11-07 |
| Sediu social | Str. POMPILIU ŞTEFU, 5, Mun. Buzău, BUZĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BUZĂU, MUN. BUZĂU, STR. CONSTANTIN ANGELESCU, NR.5 |
| Telefon | 0238716484 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| COPY STAR SRL | 69 m |
| CENTRUL DE CONSULTANŢĂ ÎN AFACERI IBIS INTERNAŢIONAL SRL inactiv | 121 m |
| DOBROGEANU SRL | 121 m |
| ECO MEDIU ASIST SRL | 129 m |
| AUTO OMNIS S.R.L. | 137 m |
| AYS SILVER EXPRESS LINE S.R.L. inactiv | 137 m |
| TEHNO PLUS SRL | 137 m |
| TRANSMAR SA | 137 m |
| ALIO BUSINESS GLOBAL S.R.L. | 176 m |
| ART TRAVEL & LEISURE SRL | 176 m |
| ATELIERUL BLOOM OBSESSION S.R.L. | 176 m |
| MIC IND SA | 176 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 4719 | 2022 – 2025 |
| 4711 | 2015 – 2021 |
| 4719 | 2013 – 2014 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (6)
Alte firme din Buzău
| 1144381 | CARLUCIS SRL |
| 1144969 | GIOCONDA SRL |
| 1145751 | ELIDA SRL |
| 1147523 | NORVEX SRL |
| 1149850 | MACSIM MAXI SRL |
| 1151125 | GAL 92 SRL |
| 1151494 | RADUTA GA S.R.L. |
| 1156165 | DUMITRACHE ENE SNC |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25