RADIOLOGIA 1 SRL
CUI 24893395 · J2008002535032
RADIOLOGIA 1 SRL are CUI 24893395, nr. de înregistrare J2008002535032, înmatriculată pe 19.12.2008. Sediul social e în Municipiul Piteşti, jud. Argeş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8691. În 2025: cifră de afaceri 476.599 lei, profit net 260.829 lei, 4 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 477 mii lei · mediana 220 mii lei | 217% din mediană |
| Profit net | 261 mii lei · mediana 40 mii lei | 650% din mediană |
| Salariați | 4 · mediana 1 | 400% din mediană |
| Marjă netă | 54.7% · mediana 22.2% | 246% din mediană |
| Cifră pe salariat | 119 mii lei · mediana 202 mii lei | 59% din mediană |
Comparat cu 38.019 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 476.599 | 408.204 | 661.321 | 325.837 | 244.247 | 262.286 | 312.686 | 269.273 | 254.950 | 236.150 | 229.950 | 228.550 | 154.475 | 120.300 | 206.200 |
| Venituri totale | 489.333 | 409.018 | 661.321 | 325.837 | 244.247 | 287.206 | 312.686 | 277.373 | 257.650 | 237.777 | 229.950 | 228.550 | 154.475 | 120.301 | 206.201 |
| Cheltuieli totale | 215.595 | 387.228 | 368.670 | 274.911 | 265.707 | 282.548 | 306.201 | 269.914 | 252.833 | 225.898 | 148.695 | 143.146 | 146.715 | 99.226 | 118.092 |
| Profit / pierdere brută | 273.738 | 21.790 | 292.651 | 50.926 | -21.460 | 4.658 | 6.485 | 7.459 | 4.817 | 11.879 | 81.255 | 85.404 | 7.760 | 21.075 | 88.109 |
| Profit / pierdere netă | 260.829 | 9.765 | 286.743 | 47.732 | -23.707 | 2.186 | 3.358 | 4.775 | 2.266 | 9.501 | 74.356 | 78.547 | 3.125 | 17.465 | 81.923 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 39 | 193 | — | — | — |
| Active circulante | 495.050 | 318.474 | 285.772 | 137.946 | 83.799 | 103.951 | 69.765 | 91.563 | 66.924 | 49.276 | 218.975 | 137.988 | 59.792 | 107.894 | 122.483 |
| Creanțe | 301.350 | 127.121 | — | 9.400 | 6.182 | 3.575 | 4.190 | 20.022 | 1.658 | — | 85 | — | — | 61 | 2.368 |
| Casa și conturi la bănci | 87.188 | 1.353 | 95.772 | 128.546 | 77.617 | 100.376 | 65.575 | 71.541 | 65.266 | 49.276 | 218.890 | 137.988 | 59.792 | 107.833 | 120.115 |
| Cheltuieli în avans | 27.471 | 38.726 | 49.997 | 18.367 | 24.489 | 30.611 | 59.894 | 33.624 | 51.964 | 70.304 | 88.644 | 91.701 | 91.701 | 36.164 | — |
| Datorii | 237.461 | 332.969 | 34.560 | 95.736 | 95.444 | 98.010 | 95.294 | 94.179 | 92.655 | 95.613 | 20.466 | 17.047 | 17.204 | 12.895 | 8.785 |
| Capitaluri proprii | 285.060 | 24.231 | 301.209 | 60.577 | 12.844 | 36.552 | 34.365 | 31.008 | 26.233 | 23.967 | 287.192 | 212.835 | 134.289 | 131.163 | 113.698 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 4 | 8 | 8 | 8 | 8 | 9 | 10 | 8 | 7 | 7 | 6 | 7 | 7 | 6 | 7 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 19.12.2008 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş |
| CAEN principal | 8691 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | RADIOLOGIA 1 SRL |
| Nr. reg. com. | J2008002535032 |
| EUID | ROONRC.J2008002535032 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2008-12-19 |
| Sediu social | Bld. Republicii, 35, Mun. Piteşti, ARGEŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. ARGEŞ, MUN. PITEŞTI, BLD. REPUBLICII, NR.35, BL.35, SC.A, AP.3 |
| Telefon | 0722235207 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AA | ATELIER DE ARHITECTURA S.R.L. | aceeași clădire |
| AS.F. TRANDAFIRESCU SRL | aceeași clădire |
| CRIMIH VIO SRL inactiv | aceeași clădire |
| LUCKY DENT SRL | aceeași clădire |
| ANDELLA HOUSE IMOB SRL | 99 m |
| ASTORIA INTERMEDIERI GROUP SRL inactiv | 99 m |
| AWS - SINGAPORE PROPERTIES SRL | 99 m |
| BBE CASA DE EXPEDIŢII ŞI TRANSPORT INTERN ŞI INTERNAŢIONAL SRL inactiv | 99 m |
| BRITANIA 31 SRL | 99 m |
| CANCAN ARGEŞEAN S.R.L. inactiv | 99 m |
| CATRIMOB ESTATE SRL | 99 m |
| DINAMIC STAR GAZ SRL | 99 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 8691 | 2025 |
| 8690 | 2011 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Argeş
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25