GEOSISTEM SRL
CUI 24906606 · J12/5067/2008
GEOSISTEM SRL are CUI 24906606, nr. de înregistrare J12/5067/2008, înmatriculată pe 24.12.2008. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7112. În 2025: cifră de afaceri 121.744 lei, profit net 52.873 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 122 mii lei · mediana 172 mii lei | 71% din mediană |
| Profit net | 53 mii lei · mediana 31 mii lei | 168% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 43.4% · mediana 23.7% | 183% din mediană |
| Cifră pe salariat | 122 mii lei · mediana 176 mii lei | 69% din mediană |
Comparat cu 103.071 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 121.744 | 118.410 | 92.537 | 36.050 | 77.220 | 54.500 | 17.200 | 600 | 7.100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Venituri totale | 121.744 | 118.410 | 92.537 | 36.050 | 77.220 | 54.500 | 17.200 | 600 | 7.100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cheltuieli totale | 67.739 | 116.767 | 76.131 | 51.169 | 67.494 | 3.877 | 3.215 | 400 | 2.174 | — | — | — | — |
| Profit / pierdere brută | 54.005 | 1.643 | 16.406 | -15.119 | 9.726 | 50.623 | 13.985 | 200 | 4.926 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Profit / pierdere netă | 52.873 | 483 | 15.481 | -16.667 | 8.954 | 49.188 | 13.469 | 182 | 4.716 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Active imobilizate | 8.297 | 11.000 | 13.702 | 35.909 | 11.126 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 47.314 | 38.137 | 51.641 | 30.524 | 64.835 | 72.562 | 23.451 | 9.607 | 8.928 | 3.281 | 3.281 | 3.281 | 3.281 |
| Stocuri | 1.489 | — | — | — | — | — | — | — | 400 | — | — | — | — |
| Creanțe | 11.700 | 8.600 | 5.522 | 900 | 900 | 2.200 | — | — | 7.000 | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 34.125 | 29.537 | 46.119 | 29.624 | 63.935 | 70.362 | 23.451 | 9.607 | 1.528 | 3.281 | 3.281 | 3.281 | 3.281 |
| Cheltuieli în avans | 14.368 | 17.242 | 18.810 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 12.487 | 7.871 | 6.329 | 4.090 | 15.761 | 316 | 393 | 18 | 931 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Capitaluri proprii | 57.492 | 58.508 | 77.824 | 62.343 | 60.200 | 72.246 | 23.058 | 9.589 | 7.997 | 3.281 | 3.281 | 3.281 | 3.281 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RELUARE ACTIVITATE din data 09.03.2016 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 7112 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | GEOSISTEM SRL |
| Nr. reg. com. | J12/5067/2008 |
| EUID | ROONRC.J12/5067/2008 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2008-12-24 |
| Sediu social | Str. Cocorilor, 28, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. COCORILOR, NR.28 |
| Telefon | 0745699069 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| DEVDOBRI S.R.L. | 28 m |
| AMALARY IMPEX SRL | 40 m |
| CONSULTING4EASYLIFE SRL-D inactiv | 46 m |
| CVB&STUDIO82 S.R.L. | 46 m |
| DABEM STORE S.R.L. | 46 m |
| DEZIMO CLU S.R.L. | 46 m |
| LEVI & ILDI CAR SRL | 46 m |
| MINIMANIA KIDS S.R.L. | 46 m |
| NEW SKY HIGH S.R.L. | 46 m |
| PORIMOB S.R.L. inactiv | 46 m |
| ROLICRIS SRL | 46 m |
| BOFIKER EXIM SRL | 49 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7112 | 2013 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25