CONFISIO BROKER DE ASIGURARE SRL
CUI 24960818 · J2014000191114
CONFISIO BROKER DE ASIGURARE SRL are CUI 24960818, nr. de înregistrare J2014000191114, înmatriculată pe 10.04.2014. Sediul social e în Loc. Bocşa, Oraş Bocşa, jud. Caraş-Severin. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 6622. În 2025: cifră de afaceri 150.000 lei, profit net 54.054 lei, 798.667 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 150.000 | 150.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Venituri totale | — | — | 4.250 | 4.250 | 4.250 | 4.250 | 1.819 | 1.819 | 1.819 | 1.819 | — | — | — | — | — |
| Cheltuieli totale | 4.250 | 4.250 | 526.707 | 463.366 | 599.456 | 589.723 | 679.555 | 635.279 | 553.139 | 614.687 | — | — | — | — | — |
| Profit / pierdere brută | 0 | 0 | -49.706 | -57.332 | -21.684 | 54.200 | 14.584 | -39.001 | -7.735 | 15.561 | — | — | — | — | — |
| Profit / pierdere netă | 54.054 | 3.099 | -49.706 | -57.332 | -21.684 | 54.200 | 14.584 | -39.001 | -7.735 | 15.561 | — | — | — | — | — |
| Active imobilizate | 0 | 0 | 0 | 74.363 | 74.363 | 73.433 | 68.170 | 68.170 | 68.170 | 68.170 | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 0 | 0 | 0 | 74.363 | 74.363 | 73.433 | 68.170 | 68.170 | 68.170 | 68.170 | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 213.082 | 174.008 | 105.946 | 51.697 | 119.823 | 127.873 | 89.115 | 80.923 | 129.096 | 172.953 | — | — | — | — | — |
| Cheltuieli în avans | 58.654 | 64.121 | 76.169 | 25.339 | 82.828 | 60.976 | 49.832 | 44.319 | 62.552 | 80.685 | — | — | — | — | — |
| Datorii | 154.428 | 109.887 | 29.777 | 26.358 | 36.995 | 66.897 | 39.283 | 36.604 | 66.544 | 92.268 | — | — | — | — | — |
| Venituri în avans | 34.967 | 409 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Provizioane | 138.975 | 116.621 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 0 | 0 | 51.249 | 21.657 | 27.817 | 7.258 | 11.862 | 11.458 | 14.277 | 50.399 | — | — | — | — | — |
| Capital subscris vărsat | 0 | 0 | 54.697 | 104.403 | 166.369 | 194.048 | 145.423 | 137.635 | 182.989 | 190.724 | — | — | — | — | — |
| Patrimoniul regiei | 109.074 | 57.796 | 150.000 | 150.000 | 150.000 | 150.000 | 150.000 | 150.000 | 150.000 | 150.000 | — | — | — | — | — |
| Număr mediu de salariați | 798.667 | 777.845 | 0 | 0 | 0 | 54.200 | 14.584 | 0 | 0 | 15.561 | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Jan 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 09.04.2014 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Caraş-Severin |
| CAEN principal | 6622 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CONFISIO BROKER DE ASIGURARE SRL |
| Nr. reg. com. | J2014000191114 |
| EUID | ROONRC.J2014000191114 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2014-04-10 |
| Sediu social | Str. Izvor, 51, Orş. Bocşa, CARAŞ-SEVERIN |
| Domiciliu fiscal | JUD. CARAŞ-SEVERIN, ORŞ. BOCŞA, STR. IZVOR, NR.51 |
| Telefon | 0722214937 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ACTIV HAPPY HOUR SRL inactiv | aceeași clădire |
| GRATIA DEI S.R.L. | aceeași clădire |
| LIVIU ŞI MANU FOOD SRL inactiv | aceeași clădire |
| MONTANA GREEN CONCEPT S.R.L. | aceeași clădire |
| SI TOP TOUR SRL | aceeași clădire |
| BIG FREE ROAD SRL | 315 m |
| BOROSISTEM GREEN SRL inactiv | 315 m |
| BVM MARVIK CONSULT S.R.L. | 315 m |
| CADNI. WEB CONSULTING SRL | 315 m |
| DELIADRI OVIAN SRL | 315 m |
| FLORĂRIA DA-YA S.R.L. | 315 m |
| FML GARDENA TRADIŢIONAL SRL | 315 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6622 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (4)
| 37527833 | MAIORDIN ALIN-MARIUS PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ |
| 38264581 | SZILAGYI LADISLAU ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ |
| 46478020 | MONTANA GREEN CONCEPT S.R.L. |
CAEN autorizat (11)
Alte firme din Caraş-Severin
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25