REDFIL COMPANY S.R.L.
CUI 2498913 · J35/146/1991
REDFIL COMPANY S.R.L. are CUI 2498913, nr. de înregistrare J35/146/1991, înmatriculată pe 14.03.1991. Sediul social e în Municipiul Lugoj, jud. Timiş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4775. În 2023: cifră de afaceri 0 lei, pierdere netă 9.948 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -52 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 270.699 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | 0 | — | 45.000 | 31.500 | 54.000 | 55.030 | 53.990 | 43.800 | 43.800 | 63.000 | 62.927 | 65.432 | 12.298 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 0 | 45.000 | 31.500 | 54.000 | 55.030 | 53.990 | 43.800 | 43.800 | 63.000 | 62.927 | 65.432 | 56.098 |
| Cheltuieli totale | 51.772 | 9.948 | 25.465 | 25.265 | 8.535 | 18.328 | 15.714 | 17.972 | 10.737 | 10.306 | 14.026 | 39.023 | 63.784 | 36.488 |
| Profit / pierdere brută | -51.772 | -9.948 | -25.465 | 19.735 | 22.965 | 35.672 | 39.316 | 36.018 | 33.063 | 33.494 | 48.974 | 23.904 | 1.648 | 19.610 |
| Profit / pierdere netă | -51.772 | -9.948 | -25.465 | 18.655 | 22.034 | 34.052 | 37.665 | 34.398 | 31.747 | 32.178 | 47.084 | 22.172 | 1.648 | 19.610 |
| Active imobilizate | 90.097 | 93.240 | 96.383 | 99.526 | 102.669 | 105.811 | 108.954 | 112.097 | 115.239 | 118.383 | 121.526 | 124.669 | 127.550 | 111.296 |
| Active circulante | 58.472 | 114.067 | 114.212 | 136.350 | 114.556 | 114.871 | 80.045 | 63.441 | 69.237 | 42.315 | 41.785 | 53.364 | 58.292 | 77.125 |
| Stocuri | — | 0 | — | — | — | — | — | — | 41.643 | 41.643 | 41.629 | 53.161 | 58.238 | 77.009 |
| Creanțe | 58.422 | 113.909 | 114.119 | 136.234 | 114.421 | 114.599 | 80.045 | 63.441 | 27.594 | 672 | 156 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 50 | 158 | 93 | 116 | 135 | 272 | — | — | — | — | — | 203 | 54 | 116 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | 129 | 7.323 | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 10 | 6.976 | 316 | 131 | 135 | 626 | 3.124 | 34.522 | 8.292 | 16.261 | 51.052 | 112.857 | 142.838 | 164.567 |
| Capitaluri proprii | 148.559 | 200.331 | 210.279 | 235.745 | 217.090 | 220.056 | 186.004 | 148.339 | 176.184 | 144.437 | 112.259 | 65.176 | 43.004 | 23.854 |
| Capital subscris vărsat | 1.000 | — | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 14.03.1991 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Lugoj |
| CAEN principal | 4775 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | REDFIL COMPANY SRL |
| Nr. reg. com. | J35/146/1991 |
| EUID | ROONRC.J35/146/1991 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1991-03-14 |
| Sediu social | Pţa. Iosif Constantin Drăgan, 1, Mun. Lugoj, TIMIŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. TIMIŞ, MUN. LUGOJ, PŢA. IOSIF CONSTANTIN DRĂGAN, NR.1 |
| Telefon | — |
| Web | www.redfil.ro |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4775 | 2011 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Timiş
| 1809060 | BEAUTYVILLE S.R.L. |
| 1814490 | CEP SRL |
| 1823846 | MONA TZ COMPANY SRL |
| 1832747 | OPTIM SRL |
| 3040573 | S.M.FARNECO SRL |
| 4268180 | DORIDES SRL |
| 4847289 | PANICOT SRL |
| 6553450 | FARMACIA SAN-MEDICAGO SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25