SALD CONSULTING & SOLUTIONS SRL
CUI 25249237 · J2016000384233
SALD CONSULTING & SOLUTIONS SRL are CUI 25249237, nr. de înregistrare J2016000384233, înmatriculată pe 02.02.2016. Sediul social e în Loc. Bragadiru, Oraş Bragadiru, jud. Ilfov. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6210. În 2025: cifră de afaceri 224.896 lei, profit net 110.771 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 225 mii lei · mediana 286 mii lei | 79% din mediană |
| Profit net | 111 mii lei · mediana 113 mii lei | 98% din mediană |
| Salariați | 0 · mediana 1 | 0% din mediană |
| Marjă netă | 49.3% · mediana 45.2% | 109% din mediană |
Comparat cu 28.578 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 224.896 | 197.885 | 123.147 | 96.004 | 28.934 | 29.014 | 23.394 | 105.270 | 421.413 | 162.573 | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Venituri totale | 224.896 | 197.885 | 140.408 | 96.004 | 28.934 | 29.014 | 23.394 | 105.271 | 421.546 | 162.574 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cheltuieli totale | 86.587 | 86.082 | 79.983 | 83.857 | 43.824 | 32.978 | 49.766 | 61.635 | 273.993 | 121.227 | — | 0 | 0 | 605 | 191 |
| Profit / pierdere brută | 138.309 | 111.803 | 60.425 | 12.147 | -14.890 | -3.964 | -26.372 | 43.636 | 147.553 | 41.347 | 0 | 0 | 0 | -605 | -191 |
| Profit / pierdere netă | 110.771 | 89.737 | 46.682 | 9.267 | -15.741 | -4.809 | -27.074 | 42.355 | 143.306 | 36.492 | 0 | 0 | 0 | -605 | -191 |
| Active imobilizate | 41.146 | 67.130 | 93.110 | 0 | 4.051 | 10.996 | 17.941 | 28.506 | 7.568 | — | — | — | — | — | 73 |
| Active circulante | 119.752 | 103.108 | 40.877 | 15.640 | 114.014 | 123.804 | 129.312 | 218.110 | 251.050 | 100.975 | 187 | 471 | 471 | 471 | 1.003 |
| Stocuri | 0 | 0 | 3.506 | 0 | 884 | 44 | 44 | 44 | 302 | 610 | — | — | — | — | 166 |
| Creanțe | 106.048 | 85.198 | 10.374 | 2.078 | 12.511 | 5.707 | 7.913 | 7.744 | 12.078 | 35.896 | 149 | 149 | 149 | 149 | 61 |
| Casa și conturi la bănci | 13.704 | 17.910 | 26.997 | 13.562 | 100.619 | 118.053 | 121.355 | 210.322 | 238.670 | 64.469 | 38 | 322 | 322 | 322 | 776 |
| Cheltuieli în avans | 3.303 | 0 | 0 | 2.641 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 52.890 | 66.704 | 77.798 | 8.774 | 9.787 | 10.782 | 18.426 | 60.715 | 115.072 | 66.747 | 2.451 | 2.735 | 2.735 | 2.735 | 2.735 |
| Capitaluri proprii | 111.311 | 103.534 | 56.189 | 9.507 | 108.278 | 124.018 | 128.827 | 185.901 | 143.546 | 34.228 | -2.264 | -2.264 | -2.264 | -2.264 | -1.659 |
| Capital subscris vărsat | 500 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | — | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 01.02.2016 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru |
| CAEN principal | 6210 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | SALD CONSULTING & SOLUTIONS SRL |
| Nr. reg. com. | J2016000384233 |
| EUID | ROONRC.J2016000384233 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-02-02 |
| Sediu social | Str. Parfumului, 40, PARTER. CAMERA 1, Sat Bragadiru Orş. Bragadiru, ILFOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. ILFOV, SAT BRAGADIRU ORŞ. BRAGADIRU, STR. PARFUMULUI, NR.40, PARTER. CAMERA 1 |
| Telefon | 0727377700 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (4)
| 6210 | 2025 |
| 6202 | 2018 – 2024 |
| 4791 | 2016 – 2017 |
| 6202 | 2011 – 2015 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (8)
Alte firme din Ilfov
Actualizat ANAF: 2026-10-21 · ONRC: 2026-10-25