FLAMELA SRL
CUI 2539860 · J1992000764383
FLAMELA SRL are CUI 2539860, nr. de înregistrare J1992000764383, înmatriculată pe 26.05.1992. Sediul social e în Municipiul Râmnicu Vâlcea, jud. Vâlcea. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 2562. În 2025: cifră de afaceri 72.165 lei, profit net 12.319 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 72 mii lei · mediana 254 mii lei | 28% din mediană |
| Profit net | 12 mii lei · mediana 7 mii lei | 165% din mediană |
| Salariați | 2 · mediana 2 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 17.1% · mediana 3% | 570% din mediană |
| Cifră pe salariat | 36 mii lei · mediana 162 mii lei | 22% din mediană |
Comparat cu 94.201 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 72.165 | 103.786 | 101.191 | 83.730 | 66.406 | 59.049 | 44.974 | 46.700 | 48.780 | 44.223 | 35.321 | 31.902 | 33.542 | 29.464 | 28.497 |
| Venituri totale | 78.368 | 103.786 | 101.191 | 83.730 | 66.406 | 59.049 | 44.974 | 46.700 | 48.780 | 44.223 | 35.321 | 31.902 | 33.542 | 29.464 | 28.497 |
| Cheltuieli totale | 65.296 | 96.127 | 91.912 | 78.829 | 71.906 | 64.317 | 39.467 | 58.551 | 57.763 | 38.697 | 33.337 | 39.281 | 36.298 | 34.433 | 27.039 |
| Profit / pierdere brută | 13.072 | 7.659 | 9.279 | 4.901 | -5.500 | -5.268 | 5.507 | -11.851 | -8.983 | 5.526 | 1.984 | -7.379 | -2.756 | -4.969 | 1.458 |
| Profit / pierdere netă | 12.319 | 6.620 | 8.267 | 4.064 | -5.366 | -5.804 | 5.057 | -12.319 | -9.459 | 4.864 | 925 | -8.336 | -3.680 | -4.969 | 1.225 |
| Active imobilizate | 117 | 117 | 117 | 377 | 377 | 377 | 377 | 377 | 377 | 377 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 467 |
| Active circulante | 35.131 | 38.176 | 20.749 | 9.850 | 15.713 | 8.629 | 11.547 | 1.852 | 12.796 | 18.832 | 9.958 | 8.717 | 14.396 | 17.400 | 23.854 |
| Stocuri | 4.633 | 3.747 | 4.912 | 2.939 | 7.245 | 2.718 | 1.309 | 123 | 3.456 | 6.908 | 6.681 | 3.901 | 2.334 | 2.340 | 1.278 |
| Creanțe | 87 | 8.818 | — | — | 146 | — | — | — | — | — | — | 4.242 | 4.242 | 4.338 | 4.338 |
| Casa și conturi la bănci | 30.411 | 25.611 | 15.837 | 6.911 | 8.322 | 5.911 | 10.238 | 1.729 | 9.340 | 11.924 | 3.277 | 574 | 7.820 | 10.722 | 18.238 |
| Datorii | 23.252 | 38.616 | 27.809 | 25.437 | 35.364 | 22.914 | 20.028 | 15.390 | 14.015 | 10.592 | 7.205 | 6.889 | 4.232 | 3.556 | 4.283 |
| Capitaluri proprii | 11.996 | -323 | -6.943 | -15.210 | -19.274 | -13.908 | -8.104 | -13.161 | -842 | 8.617 | 3.753 | 2.828 | 11.164 | 14.844 | 20.038 |
| Capital subscris vărsat | 214 | 214 | 214 | 214 | 214 | 214 | 214 | 214 | 214 | 214 | 214 | 214 | 214 | 214 | 214 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 30.07.1992 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea |
| CAEN principal | 2562 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | FLAMELA SRL |
| Nr. reg. com. | J1992000764383 |
| EUID | ROONRC.J1992000764383 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1992-05-26 |
| Sediu social | Str. Marin Sorescu, 12, Mun. Râmnicu Vâlcea, VÂLCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. MARIN SORESCU, NR.12, BL.A38/3, SC.B, AP.10 |
| Telefon | 0723477361 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| DACO ONSITE S.R.L. | aceeași clădire |
| FANN-GROUP SRL | aceeași clădire |
| OVDEU BET S.R.L. | aceeași clădire |
| S&S ONLINE STORE S.R.L. | aceeași clădire |
| SMART FASHION AD S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| SPERANOVA SRL | aceeași clădire |
| TIN-BEKA S.R.L.-D. inactiv | aceeași clădire |
| TRIBUNA MEDIA S.R.L. | aceeași clădire |
| WE GO ENTERTAINMENT S.R.L. | aceeași clădire |
| YARD WELL CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| ZYD AUTO S.R.L. | aceeași clădire |
| ALM ENDODONTICS S.R.L. | 49 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 2572 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (7)
| 4188404 | BLITZ SRL |
| 8445918 | FANN-GROUP S.R.L. |
| 12360216 | SIMVIL SRL |
| 19374367 | LITA ION CATALIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ |
| 25355459 | CHINOMAR SRL |
| 25658886 | SPERANOVA S.R.L. |
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Vâlcea
| 1479336 | SAVANNA SRL |
| 6670280 | RONTIN SRL |
| 14159058 | MECASYS SRL |
| 17924111 | MĂGURA SRL |
| 24515160 | DARAGIU SRL |
| 27302418 | SONUX CONSULTING SRL |
| 28640484 | CLARASSYNERGIES SRL |
| 32641720 | PRODUNIK S.R.L. |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25