Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

FOCUS ART STUDIO SRL

CUI 25416408 · J26/408/2009 · radiată

cu contul HoReCaOS, sau pe email

FOCUS ART STUDIO SRL are CUI 25416408, nr. de înregistrare J26/408/2009, înmatriculată pe 07.04.2009. Sediul social e în Municipiul Târgu Mureş, jud. Mureş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7420. În 2016: cifră de afaceri 50 lei, pierdere netă 9.620 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

0/10
Semnale serioase de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-8 Firmă radiată — nu mai există juridic
-2 Capitaluri proprii negative — datorează mai mult decât deține
-1 Pierdere în ultimul bilanț (2016)
-1 Cifra de afaceri a scăzut 50% față de anul anterior
+1 Activă de 17 ani

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 50 lei · mediana 172 mii lei 0% din mediană
Profit net -10 mii lei · mediana 32 mii lei sub mediană (pierdere)
Marjă netă -19240% · mediana 23.8% sub mediană (pierdere)

Comparat cu 100.230 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 50 lei
2011: 42 mii lei 112012: 16 mii lei 122013: 201 lei 132014: 400 lei 142015: 100 lei 152016: 50 lei 16
Profit net -10 mii lei
2011: -80 mii lei 112012: -73 mii lei 122013: -23 mii lei 132014: -14 mii lei 142015: -11 mii lei 152016: -10 mii lei 16
Salariați 1
2011: 2 112012: 1 12
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
Indicator201620152014201320122011
Cifra de afaceri netă5010040020115.75841.637
Venituri totale5010040020150.17542.097
Cheltuieli totale9.66810.85814.73922.800123.168122.571
Profit / pierdere brută-9.618-10.758-14.339-22.599-72.993-80.474
Profit / pierdere netă-9.620-10.761-14.351-22.605-72.993-80.474
Active imobilizate21.16030.69741.41556.15478.763167.954
Active circulante35.97336.05436.09435.60335.82849.167
Stocuri29.25429.25429.25429.25429.2549.380
Creanțe5.6795.6045.5955.5995.59933.995
Casa și conturi la bănci1.0401.1961.2457509755.792
Datorii464.699464.697464.694464.591464.820494.357
Capitaluri proprii-407.566-397.946-387.185-372.834-350.229-277.236
Capital subscris vărsat1.6001.6001.6001.6001.6001.600
Număr mediu de salariați————12

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareRADIERE din data 23.01.2020
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
CAEN principal7420
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCFOCUS ART STUDIO SRL
Nr. reg. com.J26/408/2009
EUIDROONRC.J26/408/2009
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2009-04-07
Sediu socialStr. Horea, 21, spatiul comercial I, Mun. Târgu Mureş, MUREŞ
Domiciliu fiscalJUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. HOREA, NR.21, SPATIUL COMERCIAL 1
Telefon0740087009
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

74202011 – 2016

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (2)

40724452 SCORILO EMILIAN SECURTY S.R.L. inactiv

CAEN autorizat (7)

4765477647794789479974208219

Alte firme din Mureş

1208663 MICROTEH SRL
1219123 TRANSINFO SRL
1226139 FOTO LA RELY SRL
1254490 PREXIM SRL
2526282 ROGER IMPEX SRL
5523850 BOSSAMA PRES SERV SRL
6094179 PERLUC IMPEX SRL
6329771 PRODIGAL SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-12