MEFIN TRADING SRL
CUI 25477553 · J29/772/2009
MEFIN TRADING SRL are CUI 25477553, nr. de înregistrare J29/772/2009, înmatriculată pe 23.04.2009. Sediul social e în Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, jud. Prahova. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4531. În 2024: cifră de afaceri 0 lei, profit net 19.682 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -409 lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 270.699 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | — | — | — | — | 0 | 0 | 122.530 | 5.403.369 |
| Venituri totale | 60 | 33.216 | 0 | 7 | 152 | 127 | 442 | 133 | 1.548 | 130 | 471 | 315 | 11.131 | 160.181 | 1.081.457 |
| Cheltuieli totale | 469 | 8.642 | 1.469 | 2.293 | 1.865 | 2.787 | 18.004 | 41.394 | 30.275 | 2.126 | 2.138 | 380.846 | 9.040 | 157.182 | 1.232.057 |
| Profit / pierdere brută | -409 | 24.574 | -1.469 | -2.286 | -1.713 | -2.660 | -17.562 | -41.261 | -28.727 | -1.996 | -1.667 | -380.531 | 2.091 | 2.999 | -150.600 |
| Profit / pierdere netă | -409 | 19.682 | -1.469 | -2.286 | -1.713 | -2.660 | -17.562 | -41.261 | -28.727 | -1.996 | -1.667 | -380.531 | 2.091 | 1.928 | -171.175 |
| Active imobilizate | 40 | 140 | 1.154 | 1.154 | 1.154 | 1.154 | 1.154 | 1.154 | 1.154 | 1.154 | 1.154 | 1.154 | 1.144 | 1.144 | 1.134 |
| Active circulante | 43 | 184 | 7.274 | 8.558 | 10.575 | 12.123 | 14.750 | 33.807 | 73.572 | 102.500 | 104.461 | 106.109 | 496.807 | 947.067 | 937.336 |
| Creanțe | — | — | 0 | 33 | — | — | — | 1.841 | 10.872 | 38.685 | 38.885 | 39.061 | 431.105 | 883.467 | 915.491 |
| Casa și conturi la bănci | 43 | 184 | 7.274 | 8.525 | 10.575 | 12.123 | 14.750 | 31.966 | 62.700 | 63.815 | 65.576 | 67.048 | 65.702 | 63.600 | 21.845 |
| Datorii | 1.434 | 126.645 | 154.431 | 154.246 | 153.977 | 153.812 | 153.779 | 155.274 | 153.778 | 153.979 | 153.944 | 153.925 | 164.082 | 616.433 | 608.619 |
| Capitaluri proprii | -1.351 | -126.321 | -146.003 | -144.534 | -142.248 | -140.535 | -137.875 | -120.313 | -79.052 | -50.325 | -48.329 | -46.662 | 333.869 | 331.778 | 329.851 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 18 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 23.04.2009 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Buşteni |
| CAEN principal | 4531 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MEFIN TRADING SRL |
| Nr. reg. com. | J29/772/2009 |
| EUID | ROONRC.J29/772/2009 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2009-04-23 |
| Sediu social | Cal. Bucureşti, 1-5, incinta Halei Pompe Rotative, anexa sud, parter, şi 1/2 camera 5, Orş. Sinaia, PRAHOVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. PRAHOVA, ORŞ. SINAIA, CAL. BUCUREŞTI, NR.1-5 |
| Telefon | 0726183929 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ANALITIQ SOFTWARE CONSULTING S.R.L. | aceeași clădire |
| BYANCA & GABRIELA SRL inactiv | aceeași clădire |
| CHALET JOLIE S.R.L. | aceeași clădire |
| DANSKI SIN SRL | aceeași clădire |
| ELNIL TRADING SRL inactiv | aceeași clădire |
| IVA SOLUTIONS & CONSULTING S.R.L. | aceeași clădire |
| MEFIN ADMIN SRL | aceeași clădire |
| MEFIN COMMERCIAL SRL | aceeași clădire |
| MEFIN SA SINAIA | aceeași clădire |
| MS CH FINAL SRL | aceeași clădire |
| MS COMPONENTE CH SRL | aceeași clădire |
| MS PRELUCRĂRI AUXILIARE SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4531 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (6)
CAEN autorizat (7)
Alte firme din Prahova
| 1315376 | CATALINA N SRL |
| 1332105 | RINOS SRL |
| 2704223 | AUTO RO SRL |
| 5072563 | GEORGE ELECTRO SRL |
| 5629932 | EXPRO 94 SRL |
| 7000350 | SINTEZA PROD SRL |
| 8340393 | COMSER GHITA SNC |
| 11271080 | MECOM GROUP SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25