E&O GLOBAL MANAGEMENT SRL
CUI 25546149 · J40/5811/2009
E&O GLOBAL MANAGEMENT SRL are CUI 25546149, nr. de înregistrare J40/5811/2009, înmatriculată pe 13.05.2009. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 1, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9002. În 2025: cifră de afaceri 4.226 lei, pierdere netă 7.479 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 4 mii lei · mediana 220 mii lei | 2% din mediană |
| Profit net | -7 mii lei · mediana 40 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -177% · mediana 22.2% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 38.039 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 4.226 | 52.621 | 38.244 | 34.792 | 5.674 | 23.605 | 39.629 | 36.095 | 36.531 | 53.240 | 49.403 | 0 | 0 | 0 |
| Venituri totale | 4.269 | 62.300 | 38.244 | 34.792 | 5.674 | 23.605 | 39.629 | 36.095 | 36.531 | 53.240 | 49.403 | 0 | 0 | 0 |
| Cheltuieli totale | 11.748 | 77.166 | 33.354 | 4.351 | 28.493 | 7.369 | 28.440 | 25.921 | 37.558 | 46.566 | 21.518 | — | — | — |
| Profit / pierdere brută | -7.479 | -14.866 | 4.890 | 30.441 | -22.819 | 16.236 | 11.189 | 10.174 | -1.027 | 6.674 | 27.885 | 0 | 0 | 0 |
| Profit / pierdere netă | -7.479 | -16.284 | 3.012 | 29.397 | -22.989 | 15.528 | 10.000 | 9.091 | -2.065 | 5.077 | 26.403 | 0 | 0 | 0 |
| Active imobilizate | 0 | 5.464 | 12.714 | 8.714 | 1.152 | 1.152 | 1.152 | 1.347 | 3.697 | 4.318 | 8.540 | — | — | — |
| Active circulante | 14.235 | 17.990 | 33.708 | 44.730 | 37.525 | 67.513 | 55.524 | 48.309 | 36.554 | 35.810 | 18.163 | 200 | 200 | 200 |
| Stocuri | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — | 200 | 200 | 200 | — | — | — | — |
| Creanțe | 12.544 | 12.501 | 11.729 | 6.282 | 22.030 | 20.960 | 11.904 | 4.265 | 5.692 | 3.363 | 1.380 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 1.691 | 5.489 | 21.979 | 38.448 | 15.495 | 46.553 | 43.620 | 43.844 | 30.662 | 32.247 | 16.783 | 200 | 200 | 200 |
| Cheltuieli în avans | 0 | 0 | 6.775 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 2.450 | 1.968 | 10.627 | 10.626 | 0 | 7.000 | 3.171 | 6.150 | 5.836 | 2.648 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Venituri în avans | 0 | 0 | 4.800 | 4.800 | 4.800 | 4.800 | 4.800 | 4.800 | 4.800 | 5.800 | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 11.785 | 21.486 | 37.770 | 38.018 | 33.877 | 56.865 | 48.705 | 38.706 | 29.615 | 31.680 | 26.603 | 200 | 200 | 200 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 08.03.2023 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 9002 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | E&O GLOBAL MANAGEMENT SRL |
| Nr. reg. com. | J40/5811/2009 |
| EUID | ROONRC.J40/5811/2009 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2009-05-13 |
| Sediu social | Cal. Dorobanţi, 172-178, Sector 1 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, CALEA DOROBANŢI, NR.172-178, BL.16, SC.A, ET.10, AP.71 |
| Telefon | 0726102070 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| "X" D.C. FIT BODY SRL inactiv | aceeași clădire |
| ARTISAN ENTERTAINMENT AGENCY SRL inactiv | aceeași clădire |
| ATELIER 13 IP - ID SRL | aceeași clădire |
| AVANT PROPRIETATI SRL | aceeași clădire |
| BG PRINT MEDIA CONCEPT SRL | aceeași clădire |
| BOXES ART PROD S.R.L. | aceeași clădire |
| CRAFT DIGITAL IDEAS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| D&D RECRUTARE SI PLASARE FORTA DE MUNCA SRL inactiv | aceeași clădire |
| DIAMOND TRADE S.R.L. | aceeași clădire |
| DOUĂ MÂŢE SRL | aceeași clădire |
| DYNAWEBS SOLUTIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| GIT AQUA MARINE SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 9002 | 2019 – 2025 |
| 4520 | 2011 – 2018 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (5)
| 27645831 | ORTO CLASS DENT SRL |
| 33820910 | "X" D.C. FIT BODY SRL inactiv |
| 43942591 | 24CARE MEDICAL SERVICES S.R.L. |
| 51568499 | CRAFT DIGITAL IDEAS S.R.L. inactiv |
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08