R.N.P. ROMSILVA - ADMINISTRAŢIA PARCULUI NATURAL GRĂDIŞTEA MUNCELULUI - CIOCLOVINA RA
CUI 25658983 · J2009000647204
R.N.P. ROMSILVA - ADMINISTRAŢIA PARCULUI NATURAL GRĂDIŞTEA MUNCELULUI - CIOCLOVINA RA are CUI 25658983, nr. de înregistrare J2009000647204, înmatriculată pe 11.06.2009. Sediul social e în Municipiul Deva, jud. Hunedoara. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 210. În 2025: cifră de afaceri 2.165.257 lei, profit net 0 lei, 13 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 2,2 mil lei · mediana 254 mii lei | 851% din mediană |
| Profit net | 0 lei · mediana 8 mii lei | 0% din mediană |
| Salariați | 13 · mediana 2 | 650% din mediană |
| Marjă netă | 0% · mediana 3.2% | 0% din mediană |
| Cifră pe salariat | 167 mii lei · mediana 214 mii lei | 78% din mediană |
Comparat cu 11.857 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 2.165.257 | 2.351.789 | 2.087.751 | 1.774.794 | 1.241.716 | 1.186.733 | 1.078.923 | 1.243.246 | 879.181 | 658.996 | 569.678 | 532.712 | 566.845 | 519.966 | 478.122 |
| Venituri totale | 4.937.813 | 2.351.789 | 2.087.751 | 1.776.615 | 1.497.468 | 1.192.020 | 1.178.494 | 1.268.192 | 907.590 | 688.452 | 595.377 | 559.125 | 592.545 | 554.837 | 528.998 |
| Cheltuieli totale | 4.937.813 | 2.349.149 | 2.087.175 | 1.776.455 | 1.497.390 | 1.191.940 | 1.177.648 | 1.264.159 | 906.126 | 685.835 | 594.776 | 555.593 | 588.831 | 552.691 | 527.789 |
| Profit / pierdere brută | 0 | 2.640 | 576 | 160 | 78 | 80 | 846 | 4.033 | 1.464 | 2.617 | 601 | 3.532 | 3.714 | 2.146 | 1.209 |
| Active imobilizate | 228.566 | 0 | 455 | 3.182 | 7.232 | 13.134 | 19.037 | 28.546 | 46.773 | 75.482 | 103.725 | 107.027 | 132.726 | 158.423 | 193.292 |
| Active circulante | 1.721.626 | 228.904 | 229.605 | 197.298 | 351.549 | 229.753 | 120.807 | 147.240 | 75.511 | 87.933 | 91.875 | 59.586 | 49.499 | 100.654 | 74.241 |
| Stocuri | 586 | 1.042 | 574 | 39.525 | 16.486 | 934 | 2.096 | 1.930 | 158 | 198 | 323 | 22 | 191 | 246 | 90 |
| Creanțe | 672.178 | 151.530 | 55.689 | 54.541 | 39.212 | 196.027 | 109.976 | 136.538 | 32.961 | 84.019 | 89.788 | 51.920 | 43.000 | 99.792 | 72.265 |
| Casa și conturi la bănci | 1.048.862 | 76.332 | 173.342 | 103.232 | 295.851 | 32.792 | 8.735 | 8.772 | 42.051 | 3.716 | 1.764 | 7.644 | 6.308 | 616 | 1.886 |
| Datorii | 1.039.695 | 229.227 | 230.383 | 200.803 | 359.104 | 243.210 | 140.167 | 176.109 | 75.834 | 88.256 | 92.198 | 57.915 | 49.821 | 100.976 | 74.563 |
| Venituri în avans | 910.497 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 46.773 | 75.482 | 103.725 | 109.020 | 132.726 | 158.423 | 193.292 |
| Capitaluri proprii | 0 | -323 | -323 | -323 | -323 | -323 | -323 | -323 | -323 | -323 | -323 | -322 | -322 | -322 | -322 |
| Număr mediu de salariați | 13 | 15 | 15 | 14 | 14 | 15 | 13 | 14 | 15 | 14 | 12 | 10 | 12 | 12 | 11 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 11.06.2009 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara |
| CAEN principal | 210 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | R.N.P. ROMSILVA - ADMINISTRAŢIA PARCULUI NATURAL GRĂDIŞTEA MUNCELULUI - CIOCLOVINA RA |
| Nr. reg. com. | J20/647/2009 |
| EUID | ROONRC.J2009000647204 |
| Formă juridică | RA |
| Înmatriculare | 2009-06-11 |
| Sediu social | Aleea Parcului, 21, Mun. Deva, HUNEDOARA |
| Domiciliu fiscal | JUD. HUNEDOARA, MUN. DEVA, ALEEA PARCULUI, NR.21 |
| Telefon | 0254211569 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| EQUILIBRIUM SIDE S.R.L. inactiv | 33 m |
| TERRA GARDENS SRL | 33 m |
| TOLIFE CENTER S.R.L. | 33 m |
| PUR VERITAS SRL | 38 m |
| ALIGOTE SRL inactiv | 53 m |
| BLACK SHOTZY S.R.L. | 53 m |
| VISION QUALITY LOOP S.R.L. | 53 m |
| OMTRON CONSULTING SRL | 54 m |
| ADAS GARAGE SRL | 87 m |
| ADO FRESH CAFFE S.R.L. | 87 m |
| AIARD S.R.L. | 87 m |
| ALACIO AUTO COLOR S.R.L. | 87 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 210 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (135)
Alte firme din Hunedoara
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25