BOOM PARTY CLUB SRL
CUI 25664845 · J2009001261128
BOOM PARTY CLUB SRL are CUI 25664845, nr. de înregistrare J2009001261128, înmatriculată pe 12.06.2009. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4778. În 2025: cifră de afaceri 250.932 lei, profit net 60.055 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 251 mii lei · mediana 199 mii lei | 126% din mediană |
| Profit net | 60 mii lei · mediana 3 mii lei | de 21× mediana |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 23.9% · mediana 1.6% | de 15× mediana |
| Cifră pe salariat | 125 mii lei · mediana 224 mii lei | 56% din mediană |
Comparat cu 270.699 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 250.932 | 210.831 | 240.641 | 240.212 | — | 8.114 | 211.403 | 212.013 | 198.973 | 219.569 | 178.456 | 143.152 | 131.731 | 113.384 | 114.400 |
| Venituri totale | 250.932 | 211.407 | 241.536 | 240.544 | 0 | 8.115 | 211.418 | 212.020 | 198.973 | 219.569 | 178.617 | 143.157 | 132.932 | 113.844 | 114.387 |
| Cheltuieli totale | 179.709 | 136.645 | 143.299 | 121.027 | 358 | 11.519 | 186.531 | 190.779 | 174.314 | 198.698 | 167.736 | 106.840 | 114.564 | 122.877 | 92.568 |
| Profit / pierdere brută | 71.223 | 74.762 | 98.237 | 119.517 | -358 | -3.404 | 24.887 | 21.241 | 24.659 | 20.871 | 10.881 | 36.317 | 18.368 | -9.033 | 21.819 |
| Profit / pierdere netă | 60.055 | 68.290 | 95.870 | 117.118 | -358 | -3.661 | 22.772 | 19.130 | 22.670 | 18.675 | 5.523 | 32.022 | 14.380 | -12.436 | 19.775 |
| Active imobilizate | 134 | 30.151 | 30.144 | 10.213 | 10.213 | 10.213 | 10.213 | 10.213 | 10.213 | 10.213 | 10.146 | 9.984 | 6.157 | 7.940 | 4.887 |
| Active circulante | 231.152 | 313.343 | 121.453 | 107.428 | 11.095 | 17.379 | 59.440 | 61.353 | 42.022 | 31.005 | 36.600 | 30.040 | 22.797 | 24.578 | 30.592 |
| Stocuri | 80.092 | 133.634 | 444 | 191 | 179 | 179 | 8.224 | 977 | 1.100 | 3.020 | 2.617 | 3.974 | 9.410 | 20.804 | 2.480 |
| Creanțe | 145.286 | 108.888 | 98.378 | 98.154 | 10.914 | 11.095 | 15.144 | 17.544 | 23.547 | 18.759 | 14.688 | 10.868 | 2.710 | 7.310 | 6.084 |
| Casa și conturi la bănci | 5.774 | 70.821 | 22.631 | 9.083 | 2 | 6.105 | 36.072 | 42.832 | 17.375 | 9.226 | 19.295 | 15.198 | 10.677 | -3.536 | 22.028 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | 198 | 700 | — | — | 125 | 2.800 | 2.800 | 2.800 | — |
| Datorii | 171.349 | 275.322 | 55.845 | 641 | 330 | 255 | 6.104 | 6.028 | 5.127 | 6.863 | 4.876 | 3.551 | 10.316 | 26.895 | 13.232 |
| Capitaluri proprii | 59.937 | 68.172 | 95.752 | 117.000 | 20.978 | 27.337 | 63.747 | 66.238 | 47.108 | 34.355 | 41.995 | 39.273 | 21.438 | 8.423 | 22.247 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 1 | 1 | — | 0 | 1 | 2 | 10 | 11 | 1 | 2 | 3 | 2 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 12.06.2009 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 4778 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | BOOM PARTY CLUB SRL |
| Nr. reg. com. | J2009001261128 |
| EUID | ROONRC.J2009001261128 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2009-06-12 |
| Sediu social | Str. Artelor, 14, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. ARTELOR, NR.14 |
| Telefon | 0264406529 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BALLOON MANIA SRL | aceeași clădire |
| BODMAN PARTY SHOP S.R.L. | aceeași clădire |
| MAGAZINUL DE BALOANE SRL | aceeași clădire |
| RANAMA SRL | aceeași clădire |
| AUTO OMEGA SRL | 23 m |
| SILVERBAU PREMIUM ESTATES S.R.L. | 23 m |
| ORION STRATEGY SOLUTION SRL | 33 m |
| CAROTECHNIC S.R.L. | 36 m |
| DOGWASHFORGE S.R.L. | 36 m |
| CLICK CONVERT DIVISION S.R.L. inactiv | 44 m |
| QUALIFIED CONSULTING SRL inactiv | 44 m |
| TRINITY GARDENS S.R.L. | 44 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9329 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25