SUNGOMME SRL
CUI 25753713 · J2009000298510
SUNGOMME SRL are CUI 25753713, nr. de înregistrare J2009000298510, înmatriculată pe 06.07.2009. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 5, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 9531. În 2025: cifră de afaceri 174.936 lei, profit net 26.682 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 175 mii lei · mediana 129 mii lei | 135% din mediană |
| Profit net | 27 mii lei · mediana 4 mii lei | 730% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 15.3% · mediana 3.6% | 425% din mediană |
| Cifră pe salariat | 175 mii lei · mediana 112 mii lei | 157% din mediană |
Comparat cu 30.792 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 174.936 | 96.235 | 69.647 | 76.079 | 105.050 | 221.370 | 76.138 | 102.491 | 115.994 | 33.275 | 57.821 | 54.783 | 44.440 | 61.176 | 67.051 |
| Venituri totale | 174.936 | 96.235 | 69.647 | 76.079 | 105.050 | 221.370 | 76.138 | 102.491 | 115.994 | 33.275 | 57.821 | 54.783 | 44.440 | 61.432 | 67.051 |
| Cheltuieli totale | 146.527 | 79.207 | 61.593 | 129.955 | 123.614 | 112.710 | 79.562 | 79.584 | 51.948 | 37.484 | 67.318 | 49.925 | 59.040 | 59.009 | 66.478 |
| Profit / pierdere brută | 28.409 | 17.028 | 8.054 | -53.876 | -18.564 | 108.660 | -3.424 | 22.907 | 64.046 | -4.209 | -9.497 | 4.858 | -14.600 | 2.423 | 573 |
| Profit / pierdere netă | 26.682 | 16.065 | 6.974 | -54.637 | -19.615 | 106.447 | -4.186 | 21.882 | 62.886 | -5.195 | -11.231 | 3.215 | -15.933 | 2.035 | 481 |
| Active imobilizate | 0 | 0 | 84 | 876 | 3.348 | 8.774 | 18.857 | 17.925 | 16.434 | 25.667 | 7.956 | 18.033 | 28.111 | 33.913 | 9.125 |
| Active circulante | 104.272 | 87.442 | 84.865 | 92.873 | 147.807 | 163.479 | 42.084 | 47.272 | 33.267 | 21.619 | 31.066 | 46.091 | 25.987 | 50.860 | 18.818 |
| Stocuri | 42.921 | 22.573 | 34.829 | 32.329 | 30.916 | 30.573 | 30.492 | 28.429 | 9.686 | 21.033 | 28.658 | 44.200 | 25.190 | 49.573 | 15.514 |
| Creanțe | 76 | 300 | — | — | — | — | 17 | — | — | — | — | — | — | 66 | — |
| Casa și conturi la bănci | 61.275 | 64.569 | 50.036 | 60.544 | 116.891 | 132.906 | 11.575 | 18.843 | 23.581 | 586 | 2.408 | 1.891 | 797 | 1.221 | 3.304 |
| Datorii | 23.129 | 6.581 | 6.205 | 4.239 | 7.008 | 8.491 | 3.626 | 3.697 | 10.082 | 35.554 | 22.095 | 35.966 | 60.202 | 74.943 | 20.149 |
| Capitaluri proprii | 81.143 | 80.861 | 78.744 | 89.510 | 144.147 | 163.762 | 57.315 | 61.500 | 39.619 | 11.732 | 16.927 | 28.158 | -6.104 | 9.830 | 7.794 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 4 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 28.07.2026 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 9531 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | SUNGOMME SRL |
| Nr. reg. com. | J2009000298510 |
| EUID | ROONRC.J2009000298510 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2009-07-06 |
| Sediu social | Cal. Ferentari, 104, Sector 5 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, CAL FERENTARI, NR.104 |
| Telefon | 0242314558 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BELLAGIO NIGHTCLUB S.R.L. | aceeași clădire |
| BIG FAMILY SIDE S.R.L. | aceeași clădire |
| COSTI ZAN BAR S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ECAV SRL inactiv | aceeași clădire |
| MAXSPEED BOG S.R.L. | aceeași clădire |
| ZOO SINTEX SRL | aceeași clădire |
| FID BEST COMERȚ S.R.L. | 71 m |
| MARIMAR STAR SRL | 71 m |
| ANDREY BYO CONSTRUCT SRL | 157 m |
| CONFPREST NICOLAS SRL inactiv | 157 m |
| AGRO DREPTATEA SRL | 251 m |
| BĂLAŞA AGRO STAR SRL inactiv | 251 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4532 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25