CERBA TRAVEL S.R.L.
CUI 25817876 · J13/1716/2009
CERBA TRAVEL S.R.L. are CUI 25817876, nr. de înregistrare J13/1716/2009, înmatriculată pe 24.07.2009. Sediul social e în Municipiul Constanţa, jud. Constanţa. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 4932. În 2022: cifră de afaceri 20.357 lei, profit net 10.017 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | 0 lei · mediana 5 mii lei | 0% din mediană |
Comparat cu 94.314 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | — | 20.357 | 27.066 | 3.245 | 24.333 | 45.723 | 42.915 | 53.305 | 48.364 | 39.478 | 40.448 | 32.728 | 40.481 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 0 | 20.357 | 27.066 | 3.245 | 24.333 | 45.723 | 42.915 | 53.305 | 48.364 | 39.478 | 49.973 | 32.728 | 48.283 |
| Cheltuieli totale | — | — | — | 10.340 | 8.544 | 860 | 8.688 | 14.782 | 14.796 | 20.695 | 21.409 | 27.122 | 39.909 | 30.810 | 50.879 |
| Profit / pierdere brută | 0 | 0 | 0 | 10.017 | 18.522 | 2.385 | 15.645 | 30.941 | 28.119 | 32.610 | 26.955 | 12.356 | 10.064 | 1.918 | -2.596 |
| Profit / pierdere netă | 0 | 0 | 0 | 10.017 | 17.914 | 2.288 | 15.133 | 30.941 | 27.316 | 31.439 | 25.478 | 11.462 | 8.934 | 1.918 | -2.596 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 9.525 | 14.914 |
| Active circulante | 34.806 | 34.806 | 34.806 | 39.706 | 191.934 | 173.412 | 171.027 | 155.382 | 124.471 | 96.061 | 62.003 | 34.582 | 20.304 | 241 | — |
| Stocuri | — | — | — | — | 1.550 | — | — | — | — | — | 38 | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 34.806 | 34.806 | 34.806 | 39.706 | 190.384 | 173.412 | 171.027 | 155.382 | 124.471 | 96.061 | 61.965 | 34.582 | 20.304 | 241 | — |
| Datorii | 20.164 | 20.164 | 20.164 | 20.164 | 11.625 | 11.017 | 10.920 | 10.488 | 10.518 | 9.424 | 7.186 | 5.339 | 2.523 | 919 | 7.985 |
| Capitaluri proprii | 14.642 | 14.642 | 14.642 | 19.542 | 180.309 | 162.395 | 160.107 | 144.894 | 113.953 | 86.637 | 54.817 | 29.243 | 17.781 | 8.847 | 6.929 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 24.07.2009 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa |
| CAEN principal | 4932 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CERBA TRAVEL SRL |
| Nr. reg. com. | J13/1716/2009 |
| EUID | ROONRC.J13/1716/2009 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2009-07-24 |
| Sediu social | Bld. 1 Decembrie 1918, 39, Mun. Constanţa, CONSTANŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, BLD. 1 DECEMBRIE 1918, NR.39, BL.L22, SC.A, AP.41 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BIROU ADMINISTRATOR 20371 OMM SRL inactiv | aceeași clădire |
| CELESTE EVENTS SRL inactiv | aceeași clădire |
| DESCOPERA DOBROGEA S.R.L. | aceeași clădire |
| EXPRESS PLUS TRUCKS SRL inactiv | aceeași clădire |
| GARDEN HUB S.R.L. | aceeași clădire |
| GHEONEA STUDIO S.R.L. | aceeași clădire |
| MARISIM GROUP 2004 SRL | aceeași clădire |
| OL FOREVER 18 S.R.L. | aceeași clădire |
| PROSPERITY & WELLBEING S.R.L. | aceeași clădire |
| SALON EVA STYLE SRL inactiv | aceeași clădire |
| SELENA AGRO IMPEX SRL | aceeași clădire |
| SERAFFINE S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4932 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (25)
Sunt 25 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Constanţa
| 1880787 | MOBIL SRL |
| 1895036 | ADI-COLA 79 SRL |
| 1897843 | GELPET COM SRL |
| 2750513 | MANAFU SRL |
| 2979372 | SERVCOM-ADRIAN SRL |
| 3699427 | RAVIMPEX SRL |
| 3858026 | LARY-PREST SRL |
| 3858328 | LACHIS IMPEX SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25