BAM ANADELI SRL
CUI 25820340 · J2009000699245
BAM ANADELI SRL are CUI 25820340, nr. de înregistrare J2009000699245, înmatriculată pe 27.07.2009. Sediul social e în Loc. Seini, Oraş Seini, jud. Maramureş. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4711. În 2025: cifră de afaceri 475.868 lei, pierdere netă 72.145 lei, 3 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 476 mii lei · mediana 199 mii lei | 239% din mediană |
| Profit net | -72 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 3 · mediana 1 | 300% din mediană |
| Marjă netă | -15.2% · mediana 1.6% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 159 mii lei · mediana 224 mii lei | 71% din mediană |
Comparat cu 270.680 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 475.868 | 806.087 | 630.909 | 239.983 | 22.855 | 136.543 | 279.674 | 510.752 | 793.633 | 433.534 | 64.232 | 57.103 | 66.433 | 80.388 | 78.584 |
| Venituri totale | 475.868 | 807.414 | 630.909 | 239.983 | 22.929 | 149.702 | 282.067 | 514.003 | 793.633 | 433.534 | 67.232 | 57.103 | 66.433 | 80.388 | 91.338 |
| Cheltuieli totale | 539.335 | 788.914 | 630.736 | 262.761 | 48.433 | 171.923 | 301.664 | 431.572 | 730.815 | 387.990 | 96.944 | 89.351 | 114.173 | 98.977 | 115.512 |
| Profit / pierdere brută | -63.467 | 18.500 | 173 | -22.778 | -25.504 | -22.221 | -19.597 | 82.431 | 62.818 | 45.544 | -29.712 | -32.248 | -47.740 | -18.589 | -24.174 |
| Profit / pierdere netă | -72.145 | -2.380 | -6.165 | -25.178 | -25.965 | -23.718 | -22.403 | 77.323 | 54.882 | 40.798 | -31.728 | -33.961 | -49.515 | -18.589 | -24.174 |
| Active imobilizate | 27.486 | 27.544 | 26.772 | 26.772 | 22.772 | 24.670 | 26.561 | 27.319 | 28.077 | 34.357 | 34.833 | 30.720 | 30.720 | 30.720 | 31.716 |
| Active circulante | 309.288 | 393.281 | 415.802 | 201.996 | 17.733 | 16.176 | 21.927 | 41.957 | 51.818 | 99.417 | 18.309 | 15.861 | 9.941 | 22.665 | 17.398 |
| Stocuri | 206.169 | 303.276 | 350.981 | 161.837 | -6.053 | 909 | 2.429 | 23.921 | 25.421 | 14.385 | 13.146 | 14.257 | 8.473 | 21.992 | 12.204 |
| Creanțe | 70.232 | 79.244 | 59.776 | 35.829 | 23.529 | 12.816 | 16.017 | 16.589 | 20.673 | 84.737 | 1.230 | 1.313 | 1.346 | 627 | 2.655 |
| Casa și conturi la bănci | 32.887 | 10.761 | 5.045 | 4.330 | 257 | 2.451 | 3.481 | 1.447 | 5.724 | 295 | 3.933 | 291 | 122 | 46 | 2.539 |
| Datorii | 524.256 | 536.162 | 555.531 | 335.560 | 122.119 | 96.496 | 80.420 | 78.805 | 166.747 | 275.509 | 235.674 | 197.386 | 157.505 | 120.714 | 97.854 |
| Capitaluri proprii | -187.482 | -115.337 | -112.957 | -106.792 | -81.614 | -55.650 | -31.932 | -9.529 | -86.852 | -141.735 | -182.532 | -150.805 | -116.844 | -67.329 | -48.740 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 3 | 3 | 3 | 2 | 1 | 4 | 3 | 3 | 3 | 4 | 5 | 5 | 5 | 4 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Fri Mar 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 27.07.2009 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş |
| CAEN principal | 4711 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | BAM ANADELI SRL |
| Nr. reg. com. | J2009000699245 |
| EUID | ROONRC.J2009000699245 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2009-07-27 |
| Sediu social | Str. Tineretului, 27, Orş. Seini, MARAMUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MARAMUREŞ, ORŞ. SEINI, STR. TINERETULUI, NR.27 |
| Telefon | 0262490662 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ANCU & BOXY TEAM S.R.L. | aceeași clădire |
| DAVISAN TRANS SRL inactiv | aceeași clădire |
| MEMOLAND BDM SRL | aceeași clădire |
| PARISO S.R.L. | aceeași clădire |
| VERCO TRANS SRL | aceeași clădire |
| FARMADOR SRL | 244 m |
| GALIFARM SRL | 244 m |
| PENSIUNEA TREI PINI SRL | 244 m |
| BIO FAMILY ANISOARA S.R.L. inactiv | 340 m |
| LAZCOMSEB SRL | 340 m |
| TRI EM SERV SRL | 340 m |
| WEST BERRY FRUCT S.R.L. inactiv | 340 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (4)
| 4711 | 2024 – 2025 |
| 5630 | 2023 |
| 4711 | 2022 |
| 5630 | 2011 – 2021 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (7)
Alte firme din Maramureş
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25