INTERVIDEO PROTECT S.R.L.
CUI 25823665 · J2020003682232
INTERVIDEO PROTECT S.R.L. are CUI 25823665, nr. de înregistrare J2020003682232, înmatriculată pe 21.08.2020. Sediul social e în Oraş Chitila, jud. Ilfov. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8009. În 2025: cifră de afaceri 438.672 lei, profit net 50.996 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
| Data | Autoritate | Obiect | Valoare |
|---|---|---|---|
| 2024-06-18 | SCOALA GIMNAZIALA SFANTUL SILVESTRU | Servicii de reparare si de intretinere a | 3 mii lei |
| 2024-04-17 | SCOALA GIMNAZIALA SFANTUL SILVESTRU | Surse de alimentare electrica continua ( | 7 mii lei |
| 2024-04-02 | SCOALA GIMNAZIALA SFANTUL SILVESTRU | Camere video de securitate (Rev.2) | 15 mii lei |
| 2024-03-18 | SCOALA GIMNAZIALA SFANTUL SILVESTRU | Camere video de securitate (Rev.2) | 19 mii lei |
| 2024-02-07 | SCOALA GIMNAZIALA SFANTUL SILVESTRU | Servicii de reparare si de intretinere a | 1 mii lei |
| 2024-02-07 | SCOALA GIMNAZIALA SFANTUL SILVESTRU | Camere video de securitate (Rev.2) | 2 mii lei |
| 2024-01-16 | SCOALA GIMNAZIALA SFANTUL SILVESTRU | Camere video de securitate (Rev.2) | 2 mii lei |
| 2023-12-08 | SCOALA GIMNAZIALA SFANTUL SILVESTRU | Sistem de mesagerie vocala (Rev.2) | 3 mii lei |
Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 439 mii lei · mediana 188 mii lei | 233% din mediană |
| Profit net | 51 mii lei · mediana 26 mii lei | 199% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 11.6% · mediana 15.2% | 76% din mediană |
| Cifră pe salariat | 439 mii lei · mediana 127 mii lei | 346% din mediană |
Comparat cu 43.050 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 438.672 | 500.034 | 690.139 | 465.370 | 262.604 | 326.252 | 471.319 | 384.597 | 303.842 | 256.390 | 466.404 | 248.348 |
| Venituri totale | 438.687 | 500.040 | 690.400 | 465.370 | 262.604 | 326.252 | 471.319 | 384.597 | 303.844 | 256.512 | 466.404 | 248.402 |
| Cheltuieli totale | 378.119 | 473.333 | 658.504 | 438.856 | 238.553 | 303.468 | 452.650 | 352.894 | 300.493 | 236.812 | 458.200 | 245.447 |
| Profit / pierdere brută | 60.568 | 26.707 | 31.896 | 26.514 | 24.051 | 22.784 | 18.669 | 31.703 | 3.351 | 19.700 | 8.204 | 2.955 |
| Profit / pierdere netă | 50.996 | 15.622 | 24.992 | 21.860 | 21.425 | 19.599 | 13.956 | 14.772 | 2.815 | 16.665 | 6.116 | 2.402 |
| Active imobilizate | 218.992 | 271.622 | 131.334 | 137.398 | 22.215 | 26.259 | 3.391 | 7.772 | 11.816 | 16.660 | 21.664 | — |
| Active circulante | 221.337 | 359.135 | 666.317 | 508.250 | 569.580 | 410.911 | 267.073 | 241.762 | 114.703 | 191.848 | 216.737 | 105.684 |
| Stocuri | 179.098 | 298.468 | 461.887 | 456.729 | 467.840 | 325.850 | 219.399 | 120.106 | 107.123 | 165.688 | 124.300 | 50.295 |
| Creanțe | 32.970 | 55.007 | 42.590 | 40.595 | 50.802 | 45.328 | 29.505 | 115.890 | 6.162 | 25.121 | 76.542 | 55.070 |
| Casa și conturi la bănci | 9.269 | 5.660 | 161.840 | 10.926 | 50.938 | 39.733 | 18.169 | 5.766 | 1.418 | 1.039 | 15.895 | 319 |
| Datorii | 238.452 | 468.765 | 624.107 | 459.052 | 427.059 | 293.860 | 220.117 | 213.142 | 104.899 | 189.703 | 236.261 | 109.860 |
| Capitaluri proprii | 201.877 | 161.992 | 173.544 | 186.596 | 164.736 | 143.310 | 50.347 | 36.392 | 21.620 | 18.805 | 2.140 | -4.176 |
| Capital subscris vărsat | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | — | 0 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 20.08.2020 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Buftea |
| CAEN principal | 8009 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | INTERVIDEO PROTECT S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2020003682232 |
| EUID | ROONRC.J2020003682232 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2020-08-21 |
| Sediu social | Str. Cireşului, 7, Orş. Chitila, ILFOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. ILFOV, ORŞ. CHITILA, STR. CIREŞULUI, NR.7 |
| Telefon | 0723044309 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BMC INT. INS-CON SRL | aceeași clădire |
| EVAMATT S.R.L. | aceeași clădire |
| FORAJEGEN S.R.L. | aceeași clădire |
| GMM CONCEPT S.R.L. | aceeași clădire |
| M&M EXCLUSIVE S.R.L. | aceeași clădire |
| MICHELE & VICKY STYLE SRL inactiv | aceeași clădire |
| PATRICK ROSE SRL inactiv | aceeași clădire |
| SHANI TRAVEL S.R.L. | aceeași clădire |
| CALIPSO AUTOCLEAN SRL | 60 m |
| CURATENIE ASOCIATII PROPRIETARI S.R.L. | 60 m |
| GLOWY BY AMA S.R.L. | 60 m |
| TOUCHE SPA & SANATATE S.R.L. | 60 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 8009 | 2025 |
| 8020 | 2012 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (8)
Alte firme din Ilfov
Actualizat ANAF: 2026-10-18 · ONRC: 2026-10-25