INTERNATIONAL PEDIATRIC & FAMILY MEDICAL CLINIC SRL
CUI 25936150 · J2010003086239
INTERNATIONAL PEDIATRIC & FAMILY MEDICAL CLINIC SRL are CUI 25936150, nr. de înregistrare J2010003086239, înmatriculată pe 25.11.2010. Sediul social e în Oraş Voluntari, jud. Ilfov. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 8610. În 2025: cifră de afaceri 4.633.076 lei, profit net 425.219 lei, 6 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 4,6 mil lei · mediana 220 mii lei | de 21× mediana |
| Profit net | 425 mii lei · mediana 40 mii lei | de 11× mediana |
| Salariați | 6 · mediana 1 | 600% din mediană |
| Marjă netă | 9.2% · mediana 22.2% | 41% din mediană |
| Cifră pe salariat | 772 mii lei · mediana 202 mii lei | 382% din mediană |
Comparat cu 38.022 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 4.633.076 | 3.311.010 | 2.477.152 | 1.642.157 | 1.509.721 | 1.081.972 | 1.198.701 | 992.039 | 752.200 | 568.897 | 620.165 | 725.634 | 884.102 | 723.008 | 728.558 |
| Venituri totale | 4.687.283 | 3.334.125 | 2.485.066 | 1.642.157 | 1.509.721 | 1.085.007 | 1.200.417 | 992.046 | 821.065 | 794.674 | 803.253 | 1.084.975 | 1.116.223 | 772.702 | 771.969 |
| Cheltuieli totale | 4.196.017 | 2.997.779 | 3.208.697 | 1.571.094 | 1.336.294 | 945.486 | 1.007.904 | 941.386 | 785.872 | 586.251 | 670.611 | 1.084.011 | 1.270.014 | 1.369.090 | 1.953.768 |
| Profit / pierdere brută | 491.266 | 336.346 | -723.631 | 71.063 | 173.427 | 139.521 | 192.513 | 50.660 | 35.193 | 208.423 | 132.642 | 964 | -153.791 | -596.388 | -1.181.799 |
| Profit / pierdere netă | 425.219 | 290.603 | -747.041 | 54.642 | 158.330 | 128.671 | 180.525 | 40.740 | 27.671 | 208.423 | 132.642 | 964 | -153.791 | -596.388 | -1.181.799 |
| Active imobilizate | 625.110 | 395.869 | 285.125 | 265.399 | 271.885 | 276.678 | 302.213 | 210.886 | 223.183 | 235.613 | 247.917 | 260.523 | 860.013 | 1.110.256 | 1.281.435 |
| Active circulante | 1.614.683 | 1.276.848 | 1.037.709 | 632.056 | 537.619 | 367.117 | 213.862 | 122.693 | 53.151 | 42.964 | 36.833 | 164.125 | 167.635 | 79.714 | 24.083 |
| Stocuri | 3.408 | 7.110 | 16.258 | 11.187 | — | — | 4.046 | — | — | 2.181 | 1.770 | 1.770 | — | 8.359 | 8.212 |
| Creanțe | 223.475 | 167.469 | 177.965 | 87.118 | 51.233 | 69.159 | 50.865 | 54.643 | 27.452 | 36.634 | 28.638 | 156.868 | 164.592 | 37.892 | 14.350 |
| Casa și conturi la bănci | 1.387.800 | 1.102.269 | 843.486 | 533.751 | 486.386 | 297.958 | 158.951 | 68.050 | 25.699 | 4.149 | 6.425 | 5.487 | 3.043 | 33.463 | 1.521 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 2.313 |
| Datorii | 349.425 | 207.569 | 148.289 | 830.919 | 797.610 | 790.231 | 791.182 | 789.212 | 772.707 | 2.391.051 | 2.605.647 | 2.853.055 | 3.457.020 | 3.317.443 | 2.838.916 |
| Capitaluri proprii | 1.890.368 | 1.465.148 | 1.174.545 | 66.536 | 11.894 | -146.436 | -275.107 | -455.633 | -496.373 | -2.112.474 | -2.320.897 | -2.428.407 | -2.429.372 | -2.127.473 | -1.531.085 |
| Capital subscris vărsat | 1.858.050 | 1.858.050 | 1.858.050 | 3.000 | 3.000 | 3.000 | 3.000 | 3.000 | 3.000 | 3.000 | 3.000 | 3.000 | — | 3.000 | 3.000 |
| Număr mediu de salariați | 6 | 6 | — | 6 | 5 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 | 2 | 3 | 3 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 25.11.2010 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov |
| CAEN principal | 8610 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | INTERNATIONAL PEDIATRIC & FAMILY MEDICAL CLINIC SRL |
| Nr. reg. com. | J23/3086/2010 |
| EUID | ROONRC.J2010003086239 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2010-11-25 |
| Sediu social | Str EROU IANCU NICOLAE, 124, Parter, Orş. Voluntari, ILFOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. ILFOV, ORŞ. VOLUNTARI, STR EROU IANCU NICOLAE, NR.124, PARTER |
| Telefon | 0741254642 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| A.Y.D.C. SALES AND MARKETING SRL inactiv | aceeași clădire |
| IMVBEAUTY S.R.L. | aceeași clădire |
| CONTRACTMIL S.R.L. | 44 m |
| FAREHA PROPERTIES S.R.L. | 44 m |
| JFH FEELING S.R.L. | 44 m |
| MOONARCH DESIGN S.R.L. | 44 m |
| TANZGLOW S.R.L. | 44 m |
| GALAXY MIDRAND S.R.L. | 45 m |
| GRAND FUTURE INVESTMENT GROUP S.R.L. | 45 m |
| GRAND GALAXY CONCEPT GROUP SRL | 45 m |
| GRAND QIANJIANG INVESTMENT S.R.L. | 45 m |
| PINKPALM S.R.L. | 45 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8610 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (10)
Alte firme din Ilfov
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25