SOCORO SUPPLY SRL
CUI 26005273 · J2009000681101
SOCORO SUPPLY SRL are CUI 26005273, nr. de înregistrare J2009000681101, înmatriculată pe 16.09.2009. Sediul social e în Municipiul Buzău, jud. Buzău. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4646. În 2025: cifră de afaceri 2.210.197 lei, profit net 203.741 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
| Data | Autoritate | Obiect | Valoare |
|---|---|---|---|
| 2024-06-28 | SPITALUL CLINIC PANAIT SIRBU | Electrozi (Rev.2) | 33 mii lei |
| 2024-06-28 | SPITALUL CLINIC DE NEFROLOGIE "DR. CAROL DAVIL | Ace medicale (Rev.2) | 200 lei |
| 2024-06-27 | Spitalul Clinic "Prof.Dr.Th.Burghele" | Laxative (Rev.2) | 6 mii lei |
| 2024-06-27 | SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BUZAU | Manusi chirurgicale (Rev.2) | 3 mii lei |
| 2024-06-26 | SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BUZAU | Scalpele si lame (Rev.2) | 2 mii lei |
| 2024-06-25 | SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BUZAU | Vata medicala (Rev.2) | 3 mii lei |
| 2024-06-25 | Institutul Clinic de Urologie si Transplant Re | Consumabile medicale nechimice de unica | 300 lei |
| 2024-06-25 | SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI | Ace medicale (Rev.2) | 320 lei |
| 2024-06-25 | SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BUZAU | Pungi pentru recoltarea urinei (Rev.2) | 3 mii lei |
| 2024-06-19 | Spitalul Clinic "Prof.Dr.Th.Burghele" | Laxative (Rev.2) | 712 lei |
Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 2,2 mil lei · mediana 199 mii lei | de 11× mediana |
| Profit net | 204 mii lei · mediana 3 mii lei | de 72× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 9.2% · mediana 1.6% | 575% din mediană |
| Cifră pe salariat | 2,2 mil lei · mediana 224 mii lei | 988% din mediană |
Comparat cu 270.680 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 2.210.197 | 2.516.754 | 2.820.623 | 3.787.500 | 4.924.639 | 5.761.697 | 1.960.612 | 1.354.495 | 1.570.391 | 1.670.613 | 1.034.703 | 759.625 | 472.869 | 560.241 | 572.727 |
| Venituri totale | 2.266.114 | 2.572.321 | 2.844.221 | 3.791.856 | 4.925.227 | 5.765.088 | 2.017.528 | 1.355.139 | 1.570.391 | 1.671.002 | 1.034.703 | 759.627 | 474.507 | 560.292 | 572.743 |
| Cheltuieli totale | 2.010.633 | 2.424.687 | 2.441.637 | 2.841.357 | 4.194.267 | 4.307.993 | 1.728.867 | 1.079.213 | 1.279.643 | 1.415.388 | 809.339 | 562.488 | 424.751 | 543.158 | 550.858 |
| Profit / pierdere brută | 255.481 | 147.634 | 402.584 | 950.499 | 730.960 | 1.457.095 | 288.661 | 275.926 | 290.748 | 255.614 | 225.364 | 197.139 | 49.756 | 17.134 | 21.885 |
| Profit / pierdere netă | 203.741 | 105.504 | 378.583 | 913.335 | 628.390 | 1.361.361 | 268.608 | 262.375 | 274.440 | 214.662 | 189.278 | 165.597 | 41.772 | 13.552 | 17.343 |
| Active imobilizate | 147.625 | 294.507 | 421.665 | 270.992 | 275.209 | 181.837 | 152.701 | 141.423 | 17.311 | 30.487 | 44.861 | 59.424 | 19.225 | 9.265 | 13.754 |
| Active circulante | 947.921 | 853.222 | 1.154.648 | 2.444.352 | 2.082.413 | 1.784.280 | 537.284 | 435.359 | 596.726 | 484.243 | 522.917 | 311.923 | 190.311 | 293.865 | 201.501 |
| Stocuri | 298.199 | 392.384 | 364.083 | 473.329 | 355.297 | 136.690 | 223.227 | 159.216 | 84.411 | 61.094 | 106.050 | 30.723 | 40.860 | 48.468 | 33.410 |
| Creanțe | 431.991 | 299.719 | 515.586 | 1.719.622 | 1.231.499 | 622.961 | 186.234 | 208.112 | 231.485 | 135.353 | 128.707 | 98.278 | 100.911 | 146.474 | 113.075 |
| Casa și conturi la bănci | 217.731 | 161.119 | 274.979 | 251.401 | 495.617 | 1.024.629 | 127.823 | 68.031 | 280.830 | 287.796 | 288.160 | 182.922 | 48.540 | 98.923 | 55.016 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 0 | 8.705 | 0 | — | — |
| Datorii | 891.565 | 1.085.228 | 1.057.334 | 1.885.977 | 99.063 | 335.948 | 421.177 | 39.767 | 339.397 | 299.868 | 76.871 | 78.424 | 73.168 | 208.534 | 134.211 |
| Capitaluri proprii | 203.981 | 62.501 | 518.979 | 829.367 | 2.258.559 | 1.630.169 | 268.808 | 537.015 | 274.640 | 214.862 | 490.907 | 301.628 | 136.368 | 94.596 | 81.044 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 16.09.2009 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău |
| CAEN principal | 4646 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | SOCORO SUPPLY SRL |
| Nr. reg. com. | J2009000681101 |
| EUID | ROONRC.J2009000681101 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2009-09-16 |
| Sediu social | Car. Episcopiei, Mun. Buzău, BUZĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BUZĂU, MUN. BUZĂU, CAR. EPISCOPIEI, BL.A8, SC.A, ET.P, AP.3 |
| Telefon | 0751070175 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4646 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (209)
Sunt 209 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (8)
Alte firme din Buzău
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25