ROCKWORLD INVEST SRL
CUI 26314287 · J2009000440070
ROCKWORLD INVEST SRL are CUI 26314287, nr. de înregistrare J2009000440070, înmatriculată pe 10.12.2009. Sediul social e în Municipiul Botoşani, jud. Botoşani. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7112. În 2025: cifră de afaceri 104.000 lei, profit net 63.979 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 104 mii lei · mediana 172 mii lei | 60% din mediană |
| Profit net | 64 mii lei · mediana 31 mii lei | 203% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 61.5% · mediana 23.7% | 259% din mediană |
| Cifră pe salariat | 104 mii lei · mediana 176 mii lei | 59% din mediană |
Comparat cu 103.071 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 104.000 | 12.800 | 40.000 | 0 | 21.880 | 1.893 | 3.913 | 3.311 | 15.466 | 73.789 | 54.588 | 49.042 | 2.000 | 10.000 | 17.700 |
| Venituri totale | 104.034 | 12.824 | 40.027 | 34 | 21.917 | 1.934 | 3.913 | 3.311 | 15.466 | 73.789 | 54.588 | 49.042 | 2.004 | 10.021 | 17.711 |
| Cheltuieli totale | 27.840 | 31.421 | 20.761 | 17.425 | 17.339 | 18.142 | 17.082 | 12.980 | 11.198 | 9.045 | 7.578 | 8.301 | 17.052 | 17.902 | 18.178 |
| Profit / pierdere brută | 76.194 | -18.597 | 19.266 | -17.391 | 4.578 | -16.208 | -13.169 | -9.669 | 4.268 | 64.744 | 47.010 | 40.741 | -15.048 | -7.881 | -467 |
| Profit / pierdere netă | 63.979 | -18.982 | 18.066 | -17.391 | 3.922 | -16.253 | -13.208 | -9.702 | 4.113 | 63.269 | 45.372 | 39.270 | -15.108 | -8.181 | -998 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 0 | 0 | — | 670 | 2.230 |
| Active circulante | 94.556 | 41.879 | 50.502 | 34.054 | 44.380 | 43.920 | 56.660 | 69.658 | 80.285 | 151.175 | 103.430 | 56.490 | 16.090 | 30.529 | 37.540 |
| Creanțe | 53.000 | — | — | — | — | — | 569 | — | 47.060 | 33.986 | 26.991 | 49.043 | 30 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 41.556 | 41.879 | 50.502 | 34.054 | 44.380 | 43.920 | 56.091 | 69.658 | 33.225 | 117.189 | 76.439 | 7.447 | 16.060 | 30.529 | 37.540 |
| Datorii | 5.743 | 17.045 | 6.686 | 8.304 | 1.239 | 4.700 | 1.187 | 977 | 1.903 | 76.906 | 3.233 | 1.665 | 535 | 536 | 926 |
| Capitaluri proprii | 88.813 | 24.834 | 43.816 | 25.750 | 43.141 | 39.220 | 55.473 | 68.681 | 78.382 | 74.269 | 100.197 | 54.825 | 15.555 | 30.663 | 38.844 |
| Capital subscris vărsat | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 |
| Număr mediu de salariați | 1 | — | — | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | 1 | — | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 10.12.2009 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Botoşani |
| CAEN principal | 7112 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ROCKWORLD INVEST SRL |
| Nr. reg. com. | J2009000440070 |
| EUID | ROONRC.J2009000440070 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2009-12-10 |
| Sediu social | Str. Vârnav, 22, Mun. Botoşani, BOTOŞANI |
| Domiciliu fiscal | JUD. BOTOŞANI, MUN. BOTOŞANI, STR. VÂRNAV, NR.22, SC.C, ET.4, AP.7 |
| Telefon | 0723614460 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ASLAN BEAUTY S.R.L. | aceeași clădire |
| AUR VIDA SRL inactiv | aceeași clădire |
| AUTO ALSO SRL | aceeași clădire |
| BELLOTRAFIC INTERNAŢIONAL SRL | aceeași clădire |
| BISET GRUP SRL | aceeași clădire |
| BRAINERS SQUAD S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| CARPATHIAN EXPRESS SRL | aceeași clădire |
| CARPATHIAN MEAT SRL | aceeași clădire |
| CASS SRL | aceeași clădire |
| CEZACOM SRL | aceeași clădire |
| CONVEXROM SRL inactiv | aceeași clădire |
| DASCEVAL CONSULTING SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7112 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (7)
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Botoşani
| 608114 | COMIR SRL |
| 613536 | NORD PROIECT SA |
| 3199286 | CONCEPT SRL |
| 3369674 | TEHNICUM SRL |
| 3860247 | CASS SRL |
| 6798131 | TOP-PROIECT SRL |
| 7109723 | CAMP SRL |
| 7412840 | ROBOT SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25