AJA MANAGEMENT SYSTEMS S.R.L.
CUI 26338707 · J12/2389/2009
AJA MANAGEMENT SYSTEMS S.R.L. are CUI 26338707, nr. de înregistrare J12/2389/2009, înmatriculată pe 17.12.2009. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7120. În 2025: cifră de afaceri 105.429 lei, profit net 43.232 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 105 mii lei · mediana 172 mii lei | 61% din mediană |
| Profit net | 43 mii lei · mediana 31 mii lei | 137% din mediană |
| Salariați | 0 · mediana 1 | 0% din mediană |
| Marjă netă | 41% · mediana 23.7% | 173% din mediană |
Comparat cu 103.076 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 105.429 | 97.868 | 93.182 | 74.108 | 2.728 | 9.366 | 5.489 | 8.583 | 8.456 | 14.555 | 12.986 | 5.769 | 8.161 | 22.841 |
| Venituri totale | 105.430 | 97.868 | 93.183 | 74.108 | 2.728 | 9.366 | 5.489 | 8.583 | 9.731 | 14.555 | 13.064 | 5.770 | 8.161 | 22.841 |
| Cheltuieli totale | 51.567 | 31.338 | 33.332 | 14.462 | 2.495 | 5.176 | 13.778 | 9.002 | 13.124 | 11.731 | 12.245 | 15.244 | 26.401 | 41.376 |
| Profit / pierdere brută | 53.863 | 66.530 | 59.851 | 59.646 | 233 | 4.190 | -8.289 | -419 | -3.393 | 2.824 | 819 | -9.474 | -18.240 | -18.535 |
| Profit / pierdere netă | 43.232 | 55.189 | 47.414 | 57.422 | 80 | 3.909 | -8.454 | -419 | -3.393 | 2.824 | 819 | -9.474 | -18.240 | -18.535 |
| Active imobilizate | 16.741 | 4.476 | 7.154 | 3.503 | 1.020 | 1.020 | — | — | — | — | — | 1.195 | 8.362 | 15.529 |
| Active circulante | 99.182 | 130.548 | 69.357 | 29.829 | 4.754 | 4.476 | 9.179 | 5.638 | 3.931 | 4.260 | 6.137 | 3.067 | 5.964 | 8.990 |
| Stocuri | 0 | 804 | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 34.590 | 3.658 | 3.987 | 5.414 | 3.942 | 3.942 | 3.990 | 3.793 | 3.792 | 3.896 | 3.792 | 3.024 | 5.028 | 8.281 |
| Casa și conturi la bănci | 64.592 | 126.086 | 65.370 | 24.415 | 812 | 534 | 5.189 | 1.845 | 139 | 364 | 2.345 | 43 | 936 | 709 |
| Cheltuieli în avans | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | 78 | — | — | — | — | 1.945 |
| Datorii | 72.451 | 14.317 | 10.993 | 14.007 | 75.725 | 75.527 | 83.119 | 71.124 | 69.076 | 65.934 | 70.636 | 69.580 | 70.170 | 64.068 |
| Capitaluri proprii | 43.472 | 120.707 | 65.518 | 19.325 | -69.951 | -70.031 | -73.940 | -65.486 | -65.067 | -61.674 | -64.499 | -65.318 | -55.844 | -37.604 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | — | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 0 | 0 | 0 | 1 | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 17.12.2009 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 7120 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | AJA MANAGEMENT SYSTEMS SRL |
| Nr. reg. com. | J12/2389/2009 |
| EUID | ROONRC.J12/2389/2009 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2009-12-17 |
| Sediu social | Str. Primăverii, 2, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. PRIMĂVERII, NR.2, SC.9, ET.9, AP.375 |
| Telefon | 0745254613 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ACRIGAB TRANS SRL | aceeași clădire |
| ADI CALIN SRL | aceeași clădire |
| ADI SPED IMPEX SRL | aceeași clădire |
| ADSOF CONNECT S.R.L. | aceeași clădire |
| ALDERO CONSULTING SRL | aceeași clădire |
| ANDIROM SRL inactiv | aceeași clădire |
| ANTO ALPHA SRL inactiv | aceeași clădire |
| APS AUTO SRL | aceeași clădire |
| ATELIER HARA S.R.L. | aceeași clădire |
| ATRACTSUN SRL inactiv | aceeași clădire |
| AVB INSTAL SRL | aceeași clădire |
| B2B DESIGN SI EXECUTIE S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7120 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (53)
Sunt 53 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (0)
Niciunul.
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25