DARALEX-RADMED S.R.L.
CUI 26367362 · J06/3/2010
DARALEX-RADMED S.R.L. are CUI 26367362, nr. de înregistrare J06/3/2010, înmatriculată pe 05.01.2010. Sediul social e în Municipiul Bistriţa, jud. Bistriţa-Năsăud. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8622. În 2025: cifră de afaceri 11.346 lei, profit net 83 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 11 mii lei · mediana 220 mii lei | 5% din mediană |
| Profit net | 83 lei · mediana 40 mii lei | 0% din mediană |
| Marjă netă | 0.7% · mediana 22.2% | 3% din mediană |
Comparat cu 38.021 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 11.346 | 9.344 | 10.900 | 5.474 | 10.451 | 15.904 | 13.610 | 14.749 | 22.518 | 13.100 | 12.380 | 16.270 | 17.595 | 11.795 |
| Venituri totale | 11.346 | 9.344 | 10.900 | 5.474 | 10.451 | 15.904 | 13.610 | 14.749 | 22.528 | 13.100 | 12.380 | 16.270 | 17.595 | 11.795 |
| Cheltuieli totale | 10.610 | 7.461 | 9.177 | 4.436 | 9.727 | 18.772 | 12.871 | 11.352 | 12.012 | 10.611 | 8.538 | 15.264 | 16.736 | 11.008 |
| Profit / pierdere brută | 736 | 1.883 | 1.723 | 1.038 | 724 | -2.868 | 739 | 3.397 | 10.516 | 2.489 | 3.842 | 1.006 | 859 | 787 |
| Profit / pierdere netă | 83 | 1.268 | 1.378 | 885 | 417 | -3.303 | 331 | 2.955 | 9.840 | 2.096 | 3.471 | 626 | 614 | 655 |
| Active imobilizate | — | — | 166 | 1.161 | 2.157 | 3.152 | 4.437 | 4.437 | 4.437 | 4.437 | 4.437 | 456 | 456 | 2.954 |
| Active circulante | 20.368 | 19.898 | 18.544 | 16.092 | 14.228 | 14.358 | 14.970 | 15.016 | 12.100 | 10.673 | 7.819 | 7.513 | 8.221 | 1.935 |
| Stocuri | — | — | — | 3.332 | 3.332 | 4.832 | 6.832 | 6.832 | 5.281 | 5.281 | 5.281 | 4.215 | 2.825 | 1.717 |
| Creanțe | — | — | — | — | — | — | 0 | 1.899 | 2.700 | — | — | — | 0 | 200 |
| Casa și conturi la bănci | 20.368 | 19.898 | 18.544 | 12.760 | 10.896 | 9.526 | 8.138 | 6.285 | 4.119 | 5.392 | 2.538 | 3.298 | 5.396 | 18 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 500 | 2.260 | 2.114 | 500 | 1.838 |
| Datorii | 447 | 60 | 140 | 62 | 78 | 1.620 | 214 | 591 | 630 | 9.543 | 10.545 | 14.084 | 13.804 | 11.968 |
| Capitaluri proprii | 19.921 | 19.838 | 18.570 | 17.191 | 16.307 | 15.890 | 19.193 | 18.862 | 15.907 | 6.067 | 3.971 | -4.001 | -4.627 | -5.241 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 05.01.2010 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bistriţa-Năsăud |
| CAEN principal | 8622 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DARALEX-RADMED SRL |
| Nr. reg. com. | J06/3/2010 |
| EUID | ROONRC.J06/3/2010 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2010-01-05 |
| Sediu social | Aleea Greuceanu, 7, Mun. Bistriţa, BISTRIŢA-NĂSĂUD |
| Domiciliu fiscal | JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, MUN. BISTRIŢA, ALEEA GREUCEANU, NR.7, SC.A, AP.6 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALEX LUCA BUILDING SRL | aceeași clădire |
| ECHOBIS - MEDICAL SRL inactiv | aceeași clădire |
| FARO INTERNATIONAL SRL inactiv | aceeași clădire |
| GENESYS PRO TECH SRL | aceeași clădire |
| PROMEBYTE S.R.L. | aceeași clădire |
| ALBIAL'29 COM SRL inactiv | 95 m |
| ASIG FINANCE CONSULTING SRL | 95 m |
| BUCUR HOUSE CONSTRUCT S.R.L. inactiv | 95 m |
| CARGO TRANS LOGISTIC SRL | 95 m |
| DOMO CRIS TRANS SRL inactiv | 95 m |
| EVACONS DESIGN S.R.L. | 95 m |
| EVAMED BISTRITA S.R.L. | 95 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8622 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (6)
| 582154 | SIMFLOR SRL |
| 7355744 | COSBIA IMPEX SRL |
| 7355914 | DIMARAL PRODCOM SRL |
| 13771147 | FARO INTERNATIONAL SRL inactiv |
| 15973711 | DREPTATE TRANS SRL |
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Bistriţa-Năsăud
Actualizat ANAF: 2026-10-14 · ONRC: 2026-10-25